Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

vykonání potřeby během procházky

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

vykonání potřeby během procházky

Příspěvekod hrczka » 11 čer 2012 21:19

ahoj,chci se vás zeptat,jak to děláte na procházkách,aby vám potkani nenačůrali a nenakakali do mikiny a tak..?:)
hrczka
Růžovka
Růžovka

Re: vykonání potřeby během procházky

Příspěvekod iwanhoe » 12 čer 2012 18:53

mno, když se mi vyčůraj na prostěradlo, tak ho prostě stáhnu a vyperu... ono je to moc odnaučit nejde :smi:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod Kimik » 12 čer 2012 18:56

Mimina se občas vykakaj, ale dospěláci mě snad nikdy při mazlení nepokakali, ani ve výběhu bobky nenacházím, sem tam si značkujou, ale přímo nějaké loužičky, to se taky nekoná. Takže počkej, jestli máš mimina, tak až budou trochu větší, tak se to myslím zlepší.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod hrczka » 13 čer 2012 21:51

doma s tím problém nemám. Myslím spíše třeba to, že když jdu s něma přes město k mamce do práce a tam chvíli sem a pak jdu oklikou zpět,tak to třeba zrovna nemůžou vydržet a když zastavím a někam si sednu,tak vylezou a vyčůrají se na mě. Tak sem myslel jestli by mi někdo neporadil kam by si mohli během procházky odskočit xD
hrczka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 13 čer 2012 22:24

Do přepravky? :lol:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 14 čer 2012 09:02

Taky myslím, že není zas takový problém pořídit si přepravku a používat ji :smi: ostatně v MHD bys bez ní porušovala přepravní podmínky
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Zzuzka612 » 14 čer 2012 17:05

Já když jdu s klukama na rameni k sestře tak jak dojdem dostanou na stůl mělkou misku od masa do toho kapesníčky a hezky se tam vyčůraj a vykakaj maj ji tam celou dobu co sme tam a pak zas hezky zvládnou cestu na rameni domů bez nehody...
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod 18B » 12 črc 2012 09:37

U holek se mi to odnaučit nepovedlo doteď (jsou jim skoro 3 roky) - holt čuňátka :-) Ale Coudy (sameček) ten po čase sám vylezl z kapuce na klín a tím si jakoby "řekl". Pokud máš prcky, zkus opravdu chvíli vydržet a uvidíš..
18B
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod maťa » 22 črc 2012 22:46

My jsme s tím měli problém, že hodně kakali všude, ale pak mě napadlo dát misku,v ní kočkolit a kamen. Dala jsem to doprostřed místnosti, a on opravdu začal chodit jen do tý misky, zatím to umí jen Oliver, ale doufám že to kluci od něj okoukají a naučí se to taky. :)
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod iwanhoe » 23 črc 2012 07:09

tak po těch pár týdnech, co mám doma všechny holky můžu říct, že všechny chodí vykonávat potřebu (hlavně tu velkou) zpátky do klece... občas si někde čůrnou, ale většinou si dojdou na podestýlku do klece :)
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod 18B » 25 črc 2012 12:55

tyyyy jo, trochu závist no.. moje prdelky chodí nejradši za polštář na gauči :-( a ne a ne se to odnaučit...
18B
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 25 črc 2012 13:21

tka jim tam dej zachůdek s kamenem, možná to půjde.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Nuki » 25 črc 2012 18:24

Já mám kluky 2 dny a zatím mě nepokakali, jen počůrali když sme jeli ze zveráče a já je měl za ramenem :D
Nuki
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 25 črc 2012 18:32

neboj to přijde, ale také zase odejde, oni se naučí, že na nás ne a umí i úkázat, že by rádi čurali, nenbo kakakli.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod 18B » 23 črc 2013 21:33

Dočetla jsem se tu o kameni jako záchodu. Super věc! Smokey se to naučil hned, až jsem byla překvapená, jak to funguje. Po pár měsících jsme mu koupili kamaráda - hotové čuňátko. Mám pocit, že soutěží o nejvýše položený bobek v kleci. A co čert nechtěl, Smokey to od něj okoukal :-P a kámen jakoby v kleci nikdy nebyl a není.
18B
Růžovka
Růžovka

Další

Zpět na Výběhy