Stránka 1 z 1

Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 12:49
od petra
Mám 2 potkaní slečny, ráda bych je vzala na procházku do své kabelky, když je takové horko, nemohu je nosit na ramenou. Ale když jsem je do kabelky zkusila dát poprvé, tak mi přišlo, že se v ní bojí. Máte nějaké zkušenosti, jestli si mohou zvyknout? Předem děkuji za odpověď ;)

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 13:04
od Ka3na
Mám na potkany ušitou plátěnou tašku (kabelku) přes rameno. A je pravda, že ze začátku tam být moc necjhtěly, ale časem si zvykly a většinou tam už lezou sami, když jim ji nastavím. I když je pravda, že pokud rychle nevýjdu z bytu, tak chtějí po chvíli zase ven, ale za dveřmi bytu tam zalezou a celou dobu většinou prospí, kromě pár vyjímek, když třeba cítí jídlo :lol:

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 13:13
od qetinka
To je dobrý, nosit potkouše v kabelce :) Já bych radši zvolila přepravku :-) Přece jen, když je takové horko, mají tam napáječku a tak.. V kabelce to řešíte jak??

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 13:17
od womi
dáš jim občas napít :smi:

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 13:38
od petra
No, přepravku jsem už měla koupenou, ale musela jsem ji vrátit, protože když jsem tam ty dvě moje šmudly dala, tak jsem myslela, že z toho dostanou infarkt :-( hrozně se bály :-) a ted nevím, v čem je mám nosit, chtěla bych se s nimi projít, aby nebyly zalezlé stále doma a chrupkali, ale mám strach, že s té kabelky vyskočí, protože, když jsem je do ní dala, tak vykukovali ven a snažili se z ní dostat. Ale možná, že vážně, až přijdu ven, zalezou a uklidní se, no zkusím to, dneska k večeru, až nebude takové horko :-)

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 13:38
od Ka3na
Souhlas s Womi, plus jim dovnitř hodím nějakou zeleninu(okurek, salát) nebo ovoce.

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 16:01
od Kimik
No, já nevím, jestli jim procházka nějak prospěje, jak tady někdo psal, v lepším případě budou zalezlé a celou dobu prospí, a nebo se budou bát, celou kabelku ti zas... :| (nebo pročůrají, nikdy nezapomenu, když jsem nesla morče v tašce a nějaká paní mě zastavila: Paní, něco vám teče z tašky :roflmao: ).

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 16:26
od petra
Tak to by se vypralo ;-) ale horší je, aby z toho neměli trauma :-( když v té přepravce vyváděli jak pominuté ;-) No, uvidíme, zkusím to :-)

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 17:02
od Ka3na
Tak holky sice chrápou, ale nevypadají, že by je to nějak stresovalo. Stresové a ani jiné bobky mi nepouštějí, ty si šetří na doma. A vyčurat se vyčurají, když už je to na déle, jinak se mi zdá taky drží. Minulé holky jsme dokonce naučili to, že když se jim chtělo, vylezly z tašky ven, my je daly na zem, ony se vyčůraly případně hodily bobka a šup zpátky do tašky. Ty současné jsme to zatím nenaučily.
Ale třeba mě se zdá, že na někdy i během procházky je to i baví, postaví se v tažce na zadní a koukají ven a čmuchají. nejlepší pohled je, když to takhle udělají všechny tři najednou :loveit: A u toho rozhodně nevypadají vystresovaně. Však já taky semtam pohladím a je to.
Ale netahám je všude, prostě když jdeme na výlet či na procházku ven. Ať se trochu provětrají a jak my říkame proprdí :lol:

Re: Výlet v kabelce

PříspěvekNapsal: 17 čer 2011 17:51
od petra
Ano, taky chci je jen tak provětrat, žádné tahání do školy, obchodu, jízda MHD, to mi přijde pro ně stresové :roll: Prostě jen procházka, půl hodinka, hodinka. Tu jednu si mohu klidně vzít na rameno, tu mám 5 měsíců a je to mazlíček, vydrží tam a nesnaží se slejzat, ale ta druhá, kterou mám ted 2 měsíce, to je kaskadér :lol: Tu si dám na rameno a ona sešplhá ze mě dolů :cry: asi si nezvykne, takže s tou mám problém, nevím, kam jí na vycházky dát :roll: