Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkanice na útěku

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Potkanice na útěku

Příspěvekod valenda » 17 kvě 2011 15:16

Já jsem je taky nepouštěla, ony se pustily samy :)
Je tam vlastně od včerejší noci, navíc za linkou je strašně moc starýho zapadlýho jídla a semínka z pečiva, který tam zapadalo z kráječe. Ale večer uvařím krabí tyčinky, tak na to snad půjde, kašička nezabrala.
Přítel už si dělá srandu, že jednu myš máme v kleci a druhou jako součást vybavení bytu, anebo že ji tam necháme a bude jako Bartovo zlé dvojče :lol:
valenda
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod valenda » 18 kvě 2011 20:07

Hlásím, potkyška chycena. Do klece se jí nechtělo, musela jsem ji zákeřně přelstít. Ale štve mě to, mám je doma šest týdnů, nejsou ještě moc ochočený, protože jsem musela být hodně ve škole, ale myslela jsem si, že tu klec jako svoje útočiště berou. Když jsem viděla, jak se za ten sporák dere úplně miniškvírečkou, tak jim tu klec budu muset nějak zpříjemnit :( . A každopádně ucpu všechny mezery mezi nábytkama
valenda
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 18 kvě 2011 21:44

šest týdnů nemusí na usouzení že klec je bezpečná stačit. Je důležité, aby holky věděly, že když se venku vyděsí jsou dvě cesty rychle do klece, nebo rychle k paničce. až tohle pochopí, bude pouštění zábava.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Předchozí

Zpět na Výběhy