Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkanoodolná stěna?

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Potkanoodolná stěna?

Příspěvekod Kometa » 06 říj 2009 11:49

Mě po kuchyni běžně běhaj a v pohodě. Je třeba předem zkontrolovat, jestli jsou zavřený všechny skříňky.Nějaké zátarasy bych řešila až ve chvíli, kdy by se vyskytly problémy. K materiálu - plexi je sice úžasný materiál, ale taky úžasně drahý. Doporučuju spíš nějakej sololak z OBI, za 100kč/metr.
Lednici jsem zezadu zabezpečila samonosným pletivem a mam klid :-)
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod luciq » 06 říj 2009 14:59

děkuju všem za odpovědi:) asi se mrknu jenom po nějaké zábraně do dveří, aby nakonec neběhali po celém baraku a kuchyn zabezpecim. ja mam hlavne strach ze budu neco varit, ponesu neco horkyho, neco ukapne, neco mi spadne... nerada bych je oparila nebo nejak jinak zranila. lednici a linku zadelam pletivem a jeste nejak zabezpecim kabely a bude to snad dobry.
luciq
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: za Duhovým mostem:
Bobek (27.7.2009 - 29.7.2011) CHS Rats of Darknes, Amálka (21.6.2009 - 25.12.2011) CHS Rats of Darknes, Naty (cca 10.1.2010 - 29.9.2012)

Příspěvekod CraftyRat » 06 úno 2010 15:05

xxxwoman píše:napadá mě jen plast, po kterým by nemusely vyšplhat. Ale jakmile jedna přijde na to, jak to překonat, okamžitě to umí všichni :smi:

No a co třeba udelat tu zed z plastu,dostatečně vysokou a když by přišly na to jak se i přesto dostat ven tak nahoru udelat z pletiva proste stříšku? ;)
CraftyRat
Růžovka
Růžovka
Potkani: NYMERIA (nar. 28.1. 2013) dumbo, husky

ANAMIRTA - CHS Pavor Nocturnus (nar. 16.2. 2013) fawn, dumbo fuzz

Příspěvekod Zuza » 06 úno 2010 15:26

No tak nějakou pevnou, kvalitní a lehkou a ještě jako bonus omyvatelnou desku seženeš třeba přes nějakou reklamku, kluci z toho dělají různý reklamní cedule na polepy, pod plachty a tak, jak se ten matroš jmenuje a co stojí bohužel netuším, zrovna asi dva dny zpět jsem měla v ruce vzorky a ještě jsem se smála, že by z toho byly super patra do klece. Hele a ty mezi kuchyní a obývákem vůbec nemáš futra? No při troše dobrý vůle by se desky daly spojit pantíky (třeba i jen kvalitně nalepené pruhy kůže aby to drželo pohromadě) a potom by se ty desky daly dobře složit a stálo by to i samo "cik cak"
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod luciq » 06 úno 2010 21:26

diky, ale uz sem to prestala resit, proste je poustim vsude:) krome nekolika rozkousanych kabelu, postupne likvidace koberce a lina v rozich se nic vaznejsiho nestalo:) mezi kuchyni a obyvakem futra nemam, je to 1+kk.
luciq
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: za Duhovým mostem:
Bobek (27.7.2009 - 29.7.2011) CHS Rats of Darknes, Amálka (21.6.2009 - 25.12.2011) CHS Rats of Darknes, Naty (cca 10.1.2010 - 29.9.2012)

Předchozí

Zpět na Výběhy