Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní hřiště

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Potkaní hřiště

Příspěvekod eva.jingle » 26 srp 2009 12:33

:smi: Tak přihazuju náš myšpark:
Obrázek
Obrázek
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Ka3na » 26 srp 2009 15:02

No super hriste :) Ale ony z toho nevyskoci, kdyz se vysplhaji nahoru?
Ja nevim,takove veci neresim. Holky nastesti muzou vsude. pro zabavu jim akorat semtam zaseju rerichu a oni si pak v krabici zazahradnici ;)
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 26 srp 2009 16:41

Eví! To je parádní! :shock: Z čeho máš ty desky? :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod eva.jingle » 26 srp 2009 17:16

Ka3ena: díky za pochvalu :D ,nene nevyskočí-tu průlezku dávám doprostřed-ty moje potvůrky na to neskáčou ;)

Kryska: myslím že je to sololit ;) - v baumaxu mě to vyšlo i s řezáním na necelé tři stovky ;) .Spojené to mám zvenčí suchými zipy-aby se to dalo snadno složit a sklidit :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod amalka_sneckova » 26 srp 2009 17:50

Já teď přemýšlím nad tím výběhem u nás v novém bytě - stěhujeme se od září) a nějak nevím z jakého materiálu to mám udělat. Přijde mi, že po tomhle by holky vylezly, i když asi ne....
amalka_sneckova
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje holčičky:
Hermiona
ČERTIČKY:
Marlenka, Madlenka, Májinka, Heddwyn
PYŽAMÁCI:
Cácorka od Craftyrat, Hopsinka od Craftyrat
HARPYJE:
Lalita, Laleh, Jasmine Ella, Kelsie Lili
CHLAPEČCI:
Naraelek - Shareeně od Kawiho, Krýšin Butterfly, Womin Krteček, Honey, Fairytale , Giggle Pinkie de la Ferdie, Funny Mouthie de la Bertie, Nosy Tomino O5 de la Doyle , Sweety Cristopher Supportík de la Desi
Za DUHOVÝM MOSTEM v našich srdcích už stále:
Cipísek von Zveráč * 20.8.2009 + 29.6.2010
Amálka Hadrářka von Zveráč *14.2.2009 + 21.1.2011 - Amálko, NIKDY nezapomenu a moc se ti omlouvám....
Hašlerka, Hanako, Heather, Heidy, Vanilka, Vločka, Risselle alias Chi-chi, Poměnka
http://charmingrats.webnode.cz
Chovatelská stanice: Charmingrats

Příspěvekod Cayro » 26 srp 2009 17:54

A co vytvořit ohrádku z tohodle?
http://www.rollpa.cz/
Já z toho mám celou stěnu a je to šikovné...
Jinak pro kluky hrací ohrádku nějak nemám. V obýváku, kde mám deskovou podlahu, bych je na zem nedostala ani omylem a v pokojíku, kde jsem je po 14 dnech konečně přesvědčila, že koberec nekouše, mohou všude. nebezpečné vlezy mám bezpečně ucpané, jen si musím koupit kratky na zásuvky, jelikož jsem nepočítalá s vášní Patýska pro zásuvky v prodlužováku...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Askarinka » 27 srp 2009 13:14

Krásné hřiště!Já chlapečky nechávám lítet po pokoji. Oni to stejně dlouho nevydrží a nakonec lezou po mě:-)Jsem asi jejich nejoblíbenější prolejzka teda až po knihovně:-D
Askarinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver
* ?.?.2009

Ďábelský Guláš
* ?.?.2010

Arthur z Šumné
* 15.4.2010

Drobný Detail OdAdush
* 27.4.2011

Elixír Mládí OdAdush
* 29.4.2011

Gimp od Pochmurného kvíkala
*12.5.2011

Curt Cocain Al Gabal
*3.11.2011

Glen Grant odAdush
*29.11.2011

Gin odAdush
*29.11.2011

Miláčci, kteří už na věky spinkají:
Bobinka, Dudlíček, Esmeralda Zlopočasná, Magráta Česneková a
Fizzy od Lucicherry * 12.2. 2009 - + 23.12.2009
Eduard od Lucicherry * 2.12.2008 - + 1.8.2010
Emanuel od Lucicherry * 2.12.2008 - + 17.5.2011
KOH-I-NOR od Bebechy * 6.5.2009 - + 1.6.2011

Příspěvekod shahlah » 18 zář 2009 23:16

To jsou mi věci! :shock: Přiznám se, že mě stavba něčeho podobného vůbec nenapadla, protože pro naše holky je celý pokoj takové hřiště... Ale některá hřišťata vypadají báječně, to zas jo :loveit:
shahlah
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ďábelská Guláš, Kotleta, Vanilka a Vokurka

Příspěvekod eva.jingle » 19 zář 2009 09:56

No my máme ještě dvě fenky-lovkyně :roll: ,párkrát se mi stalo,že se potkaníci vydali do kuchyně k čubinám,tak jsem jim raději pořídila tu ohrádku ;) ,ale běhají i po postelích,ve skříních,gauči,stole atp. ovšem když mám myšinace v ohrádce,mám klid na vyklízení klecí,nemusím u nich být pořád a psi se k nim nedostanou ;)
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:

Příspěvekod chesterfield » 01 říj 2009 05:33

Evi, hřiště je perfektní - akorát to asi rychle zasmrádne? nebo ne?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod eva.jingle » 01 říj 2009 22:29

Chestr: stříkám na tu velkou průlezku odsmraďovač a počůraná místa vždycky omyju mýdlovou vodou,takže zatím žádný ukrutný smrad :lol: -no a ty ušité malé průlezky normálně peru v pračce :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:

Příspěvekod Nemo » 28 pro 2009 12:11

je to supr mít místnost bez nebezpečných věcí dráty a tak. Naštěstí Dee nekousal po nich nějak netoužil takže běhal v pokoji. Jinak nevíte co je to za klec ta v tom růžovým pokojíčku nebo nějakou podobnou tam ta mi připomína ferret nation ale ta má daleko od sebe mříže =D tk nwm
Nemo
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod webka234 » 25 led 2010 17:34

Nádherný hřiště to mít náš Siri tak po 2 minutách vše označkované a prozkoumané :D
webka234
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod jani » 25 led 2010 17:53

Já nemůžu neokomentovat ten výběh z přechozí stránky (to růžové co vložila amálka).....Dovedete si představit jak ta klec vypadá po pár dnech užívání ?? Přítel to okmentoval jako "hezky zabalené hovínko" ....No takhle přeslazené prostředí snad musí škodit zdraví :grc: :roflcry:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 led 2010 18:39

Nehaňte mi mou modlu. :evil: :roflcry:
Po pár dnech užívání vypadá klec skoro stejně, jen jsou ty hadry na dnech trochu pošramocené. Někde jsem viděla i fotku, jak to vypadá po nájezdu myšáků.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy