Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

"Klec" bez mříží

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: "Klec" bez mříží

Příspěvekod Haslerka » 25 črc 2009 11:16

tak doufej, že to tak i zustane :-DDD
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod ještěrkaa » 25 črc 2009 11:28

Tak to já po 3 repráčcích, 5 myších, 1 klávesnici a dneší raně, kterou mi dal nahryzaný kabel od monitoru :shock: , přišla o veškeré iluze, že mám doma hodné a usměrnitelné holčičky... ale bude nová velká klec a navíc plánuju hrací hřiště - obrovské myší škrabadlo s pelíšky a spoustou koberce a látky na hryzání. možná tam navěším i fake kabely, aby uspokojily svou potřebu všechno mi rozhryzat... poněvadž kabely, co vedou z počítače k užívání (monitor, klávesnice, myšky), nejsem schopna nijak ochránit :dozey: a ten zvuk, kdy zrovna něco třeba píšu a ozve se takové to "tu-dum" "USB zařízení bylo odpojeno", ten už úplně nesnáším :x
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod Kometa » 25 črc 2009 11:34

ještěrkaa píše:a ten zvuk, kdy zrovna něco třeba píšu a ozve se takové to "tu-dum" "USB zařízení bylo odpojeno", ten už úplně nesnáším :x

:roflmao: :roflcry: :roflmao:

Zlatíčka mi naštěstí kabely nežerou. Ale zas holky jako správný ženský milujou hadříky a když jsem stěhovala oblečení do nové skříně, vyhodila jsem skoro 10 kousků (ale jsou hodné, že rozkousaly jen to, co stejně nenosím :loveit: )
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod jani » 25 črc 2009 12:53

Nápad je to zajímavý, ale moje holky by tam nevydržely....skočit se stolu pro ně není problém. A kromě toho, jsou strašné trdla, takže buď by seskákaly, nebo popadaly.....Bez dozoru bych je tak nechat nemohla.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod nevi » 02 srp 2009 01:51

Pro potkany mám vedle klece škrabadlo, které má asi 140 cm. Mají to jako hernu, ale obvykle tam bývají jen ty starší, mladé chodí na průzkumy a nevydrží tam. A potom, co mi Soňa kdysi skočila z výšky 120 cm z otevřené klece, bych se toho asi bála.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod shahlah » 13 pro 2009 03:55

Idea je to pěkná, ale já bych se bála... Drahý mi vyprávěl, jak jedna z holčin ze staré gardy (Batáta), když byla malá a nudila se, tak skákala ze skříně (která má skoro dva metry) dolů na gauč... Navíc jsem nejednou viděla některou našich myšpulí odněkud seskočit, takže se obávámm, že u nás by to nefungovalo...
shahlah
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ďábelská Guláš, Kotleta, Vanilka a Vokurka

Předchozí

Zpět na Výběhy