Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kam vozíte potkyšky s sebou?

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Kam vozíte potkyšky s sebou?

Příspěvekod Lili Grace » 30 pro 2008 21:53

Omlouvám se,jestli tady už takové téma je,ale nenašla jsem ho :oops:

Tak kam vozíte svoje mazlíky s sebou? ;)
Já jsem jezdívala s Frostym do školy-dokud byl ještě mimčo a vlezl se do kapuce. Teď už jsou s tím problémy a byl by moc vidět,ale aspoň celou výuku prospí. A naučil se krásně tulit a zvykl si na cizí lidi. Se Spotem to neriskuju,je hrozný bojínek a jeho bych neuhlídala.
A co říkali profesoři? Nikdo si nestěžoval. Někteří si ho chtěli dokonce pohladit. Měla jsem ho vždycky tak,aby si ho nikdo pokud možno nevšiml. Dokonce se mnou v jidelně i obědval kuře :zip:
Taky chodíme do čajovy. To s náma byl Frost byl jenom jednou,ale bavil celou čajku. Anikdo si nestěžoval. On je vychovaný-celkem... :up:
a co vy? pochlubte se apřihoďte případné vtipné příhody
Dokud máš svý sny, máš se na co těšit!

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka
Potkani: bohužel žádní, ale minimálně jeden nebo dva kluci se v horizontu jednoho léta blíží :-)

Re: Kam vozíte potkyšky s sebou?

Příspěvekod Lucka,Cigi a Stinky » 01 led 2009 17:42

Jů to by se mi taky líbilo nosit je do školy, ale asi by mi to neprošlo :roll: . Já s nima v létě chodim ven poměrně často. Bud s kámošema a nebo vemu ještě psa a jdeme na procházku do lesa :) . Ale nejlepší jsou srazy :up: . Zatím byl jenom jeden, ale brzy by měl bejt další v hk =). Jednou jsem byli s Bárou a já měla sebou jenom Stinky. No a po nějaký době se stinky začala nudit a tak prozkoumávala. Jenže po chvíli běhala furt dál a dál. My jí vždycky přinesli zpět ale ona zase běžela na to samí místo takhle snad dvacetkrát byla neúnavná hrozně se jí to líbilo :). S ní už tolik chodit nemůžu jelikož se hodně otrkala a furt by někam lezla no a zbytek naší bandy ještě nezažil léto, ale už se na něj moc moc těším :-P. No a v zimě to je beru tak jedině třeba ke kámošce že je mám pod bundou :smi: .
http://www.cigi-stinky.wz.cz ---> web mojich slečen :)
http://web.uhk.cz/b chs Rats lairc ----> náš pes Honey

Obrázek
Lucka,Cigi a Stinky
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oria von Pako (Stinky),
Doris,
Natálka,
Exekuce Sankari (Rory)

vzpomínáme na Julču :-* a
Olea von Pako (Cigi)

Příspěvekod kawi » 01 led 2009 18:16

tak ja je beru skoro vsude, obcas do prace, obcas jen tak ven, k doktorovi, na navstevy, jak se mi chce :smi:
kdysi jsem bral joshuu vsude s sebou, nez jsem zjistil, ze kurvíče zdrhne vsude, poprve mi zdrhnul na zahrade jednoho odmu, kde jsme bydlel, to jsme ho objevili po trech dnech....tedy, jedna sousedka zacla silene jecet, kdyz sedela na zahrade na takovem gauci, co tam byl, ze ji neco kouslo do zadku :roflcry: a bezela za mnou, ze ot je ta moje krysa....jo, byla, zasprajcnuta mezi sedackou a operadlem a nemohla ven :smi:
podruhe to bylo tak, ze jsme ho mel jako obvykle v batohu a sel od mesta na nakup a kouknout po obchodech a kdyz se vraitm domu, joshua nikde...tak jsem opet vylepil plakaty po meste, ze dma odmenu 100 kc za nalezeni bileho potkana a po nekolika dnech se mi ozvali tri cikansti kluci, ze maji meho potkana, ze ho nasli v popelnici :smi: tak si jdu pro nej a oni maji v krabici cosi vyhubleho a nechutne pachnouciho v barve skoro cerne :grc: no byl to on, jen zamazany nejakou hnusarnou z popelnice vedle obchodu, kde mi asi utekl, on joshua je doted zatizeny na odpadkove kose a popelnice :roflcry: byl nechutne vychrtly a museli jsme ho koupat v jaru, nez to z neho pustilo :grc: a kazde dekco chtelo stovku, tak jsme se zarekl a ted uz ho skoro nikam neberu :smi:

pak me jeste napadla nedavna historka s starsi pani v autobuse, co sedela za mnou a najednou me zacla mlatit po rameni a kricet, ze mi tam sedi krysa :roflcry: ona jenom moje sediva ifigenie vykoukla zpod mikiny :smi: :roflcry:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod jani » 01 led 2009 18:21

Já beru hodně často potkany k příteli, nejdřív hlavně Plivníka, když ještě bydlela sama. tady mohla řádit aniž by jí rozptylovaly klece s myšima. Jinak lištičky, piškot i adammka to tu moc nemusí, páč to jou "postelové myši" to znamená že se bojí běhat po zemi, nesnáší cestování a postel jim stačí. Tak teď sem beru kaštánka s plivňou, nemůžou se o nic zranit a běhat třeba celý den. pro ně ideální i za cenu půl hodiny jízdy.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Lucka,Cigi a Stinky » 01 led 2009 18:21

s tou ženskou to musela bejt psina xD.
http://www.cigi-stinky.wz.cz ---> web mojich slečen :)
http://web.uhk.cz/b chs Rats lairc ----> náš pes Honey

Obrázek
Lucka,Cigi a Stinky
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oria von Pako (Stinky),
Doris,
Natálka,
Exekuce Sankari (Rory)

vzpomínáme na Julču :-* a
Olea von Pako (Cigi)

Příspěvekod Lili Grace » 02 led 2009 20:23

mně se taky zadařilo v buse. Sem vezla Frosta ze školy a šileně nacpaný autobus. Jela nějaká školka nebo co a pani učitelka s nima. Sem stála vedle ní a celou dobu sem měla Frostyho na rameně. Ta učitelkáa se otočila ke mně,všimla si ho, skočila asi metr ode mě a začala se málem křižovat, celkem vtipné :roflcry:

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka
Potkani: bohužel žádní, ale minimálně jeden nebo dva kluci se v horizontu jednoho léta blíží :-)

Příspěvekod tuhyk » 03 led 2009 12:51

My zatím nikam necestujem. Jednou s námi byl Erwin venku, šli jsme jen k autu. Bohužel měl v tu dobu ale trochu průjem, tak to nemělo moc dobrý konec :whistle:
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
tuhyk
Růžovka
Růžovka
Potkani: Erwin (Go of Navel), Barney & Bentley de Caldera

Příspěvekod kawi » 03 led 2009 13:14

tuhyku, to mel takovy ten prujem ze strachu :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Winonne » 03 led 2009 19:28

Odmalinka jezdíme Plzeň - Most dvakrát týdně vlakem a po sedačce ve vlaku běhají jako doma :)
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Lili Grace » 03 led 2009 19:43

tak to Frost je jako doma v autobuse a pravidelně když nastupuju a kupuju si lístek vykukne na řidiče. Ten na mě čumí,jako ten řidič,jestli sem se náhodou nepomátla...ale ještě nikdo neřekl ani popel, takže fajn :up:

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Káča » 06 led 2009 17:03

kam to jen jde, kromě školy, to mi přijde fakt hrozný :evil: ! a různých akcí jako jsou narozeniny mojí sestry, která z nich má panickou hrůzu :twisted: !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Lili Grace » 06 led 2009 19:47

Káča: TY si ale škodolibá sestřička :roflmao:

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Káča » 09 led 2009 16:14

proč :whistle: ? já nic :roflcry: ! musim je mít jenom u sebe v pokoji a pouštět je jenom u sebe, jinak by jí šlehlo :whistle: :roflcry:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Pažout » 10 led 2009 21:29

Já nosím potkanky třeba na vycházky se psem a ještě třeba někdy do školy a jedna učitelka jednoho málem rozmajzla,protože se strašně lekla :lol: ,ale jinak s něma je ve škole sranda a všichni je zbožňujou :loveit: .A jinak se jmenujou Matylda (Matysek) a ta druhá je bíla,takže Bělinka(Bělisek)
Pažout
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 22 led 2009 21:46

No tak já je beru všude, kde se dá, když to počasí a oblečení dovolí - nošení v létě v tílku se neobešlo bez krve(mojí) takže už jen pokud mám aspoň tričko a nejlp něco s kapucí. nejradši ale se mnou jezdí na dětský tábor, já tam jsem jako vedoucí a děcka jsou nadšená, když jim je přinesu. A hlavně mají silný terapeutický účinek - malým dětem už se tak nestýská a přestávají plakat :up:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Další

Zpět na Výběhy