Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

venčení ve volné přírodě

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: venčení ve volné přírodě

Příspěvekod kawi » 02 dub 2009 09:36

zcela technicky:
kdyz chci vzit ven potkany, co nikdy venku na volny vybeh nebyli, ale pribehnou na zavolani ( vice mene pribehnou tedy ), kam je vzit a jak vypustit? jednoho si uhlidam v pohode, ale kdyz bych chtel vzit treba ctyri kousky na detske hriste ( velka louka, sem tam strom, sednul bych si stranou od deti pod strom na deku a vypustil je, ale nikde to neni oplocene, vedle toho stromu je asi po 20ti metrech zidka se skolou a parkoviste )? :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod nevi » 02 dub 2009 09:38

Tak to já ještě jezdím se zaizolovanou přepravkou, dokud nesundám kabát, nesundám fusák (jak mamka překřtila tašku od Evy:))... myši jsou zvyklé na teploty od 15 stupňů výš a v klokance nevydrží

kawi: Zkoušel jsi to třeba na návštěvě u někoho doma, jestli přijdou?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod kawi » 02 dub 2009 09:46

no na srazu neprijdopu, to uz je vyzkousene :oops:
u kamosky, kde je jeden pokoj, dva dospelaci a ctyri deti, tak tam prijdou :smi: a v prirode se ifinka a yamaha drzi porad u moji prdele, ostatni omladinu jsme jeste nezkousel :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod nevi » 02 dub 2009 09:49

To mně ty moje taky:) ale ve venčení ti neporadím, já nemám kde (v rokli lidi venčí psy) a když jsem to zkoušela u nás doma, tak jsem vzápětí měla na sukni zevnitř pověšenou hysterickou pištící kouli...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Káča » 03 dub 2009 18:41

no potkanáři, při takovémhle počasí přece nemůžete váhat ani minutu :oops: :smi: !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 03 dub 2009 18:45

Je fakt, že dnes bylo pomalu na opalování! :shock: Kdybych měla možnost, vyrazím. :smi:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Káča » 03 dub 2009 19:03

potkani dneska lozili zas po celym lese :loveit: !

Káča
Superpotkan
Superpotkan
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky

Příspěvekod kawi » 03 dub 2009 19:21

byly jsme dnes prvni den venku :loveit: poprve v jejich zivote myslim :oops:
byly jsme na detskem hristi, kousek od prolejzacek, na louce pod brizou, okolo kupa deti....

yamaha si to vylozene uzivala, lozila vsude okolo, nechala se tahat a hladit a krmit, mára se hned vydala na pruzkum, legrace byla, kdyz par metru od ni sedel obrovsky zrzavy kocour a pozoroval ji :roflcry: bohuzle utekl, nez se k nemu dostala, mozna se bal :roll: ifinka behala tak do pul mwetru ode me, ale spis se nechavala krmit a tahat, kaisa se bala, lezela jako placka v prepravce, usi sklopene, ale pak se osmelila a behala aspon po me a okolo me, nez zalezla pod tricko....a stara byla uplne bezstarostna a lozila po okoli :loveit:

nejlepsi ale bylo, ze nikdo neutekl, spis jen tak prozkoumavaly okoli pobliz :shock: :loveit:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 05 dub 2009 02:00

JE TAK JSOU TO ŠIKULKY INTELIGENTNI
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Cayro » 05 dub 2009 10:47

Já si ani neumím představit, že bych kluky brala ven... Jerry je zvyklý chodit s námi po městě, kluci ne a ani nevím, jestli bych to zkusila, oni jsou trochu bojácnější, sice zvědaví, ale třeba ani na podlahu z postele si netroufnou... Taky nevím, kam bych mohla s klukama jít v Plzni nebo okolí, tady kam člověk koukne, všude jsou buď psi nebo od nich aspoň nas**no. Ve městě i v lese za městem. A asi bych měla o kluky strach, tady je to dost zamořené nakaženými klíšťaty...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 05 dub 2009 14:43

Tak jsme konečně poprvé v jejich životě také vylezli ven a ač jsem se bála, že utečou, neutekli. :lol: Byli moc hodní a už se těšíme na další výlet. :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Ka3na » 06 dub 2009 11:30

My, taky byli tedka o vikendu na dalsim vylete,ale holky byly z toho vedra stejne tak chciple,ze temer celou dobu prospaly v tasce. Kdyz uz jsme je daly vyvencit na zem, tak to bylo jen vycurat popr. vykadit a rychle se drasat zpet do tasky na mamu a spat :loveit:
Ale kdyz jsem je poustela minuly rok v prirode,tak taky nikdy nezdrhly jen prozkoumavaly okoli nebo chtely rovnou k nam. Ale zda se mi,ze kdyz je dam na zem nekde ve meste, tak vetsinou zacnou pelasit pryc, tak nevim,mozna ve meste citi nejake napadniky sveho druhu ;)
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod Kometa » 12 dub 2009 16:16

Tak jsem zase po roce zkusila jít s holkama ven, na zahradě mám rozloženou deku s učením, tak jsem si sedla do tur.sedu, klín přikryla mikikou a udělala jim tak "základnu". No, Karamela začala zdrhat po cca 10 minutách a to tím stylem, že si vybrala směr a vyloženě odběhla. Tak jsem ji musela vrátit do klece. Doufala jsem, že alespoň Šmoula nezklame, ale asi si myslela, že Kája zdrhla a začala sice pomaleji, ale taky utíkat. Tak uvidíme, za rok to zkusím znovu :lol: To už to budou babky starý, tak třeba je to zdrhání na starý kolena přejde.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Káča » 22 čer 2009 17:18

klíšťata, klíšťata, všude, naprosto všude jsou klíšťata :x ! nejhorší jsou malé půsvitné nymfy, který nejsou skoro vidět :evil: !!!

Káča
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Chajdiik » 22 čer 2009 21:13

Klíšťat bych se taky bála, řikala jsem si, že za nějaký čas bych kluky vyzkoušela vzít ven... (mno asi radši zkusím vodítko, opravdu se bojím, jsou to ještě prckové) ale nevím co pak s klíšťaty... kdyby nějaké chytli, možná bych to ani nezjistila, v tom jejich chlupatym kožíšku, neexistuje něco, čím by se dalo klíšťatům předejít? :angel: Zeptat se musím :lol:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
Potkani: ~Miláček od Gremleen's~
~Ríša ze Studénky~

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy