Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Dráty , kabely

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Dráty , kabely

Příspěvekod Umeko » 10 lis 2008 20:26

Myslím, že můj počítač se cítí dotčen úpravou, kterou jsem na něm kvůli těm malým chlupatým spáchala.
Obrázek (Doufám, že to větráček zvládne.)

Jediné, co ho trochu smiřuje se stavem věcí jsou ty kablíky, které za sebou malí chlupatí tahají. Třeba to jsou nezapojené periferie...

Obrázek
Není nutné hledat zlou vůli ve věcech, které lze vysvětlit prostou blbostí.
Umeko
Růžovka
Růžovka
Potkani: Koblížek a Maces, oba of Uhelka

Příspěvekod Mates :) » 12 lis 2008 18:55

Tak na štěstí moje holky kabely nekoušou ale stejně když se pohybují v okolí PC je hlídám :-D jedinej kabl co rozkousaly byla prodlužovačka za skříní, tak tam už mají zákaz vstupu...
Mates :)
Růžovka
Růžovka
Potkani: Easy
Anťulík

Příspěvekod Ka3na » 21 lis 2008 15:25

Tak to Alfa si zrovna vcera posmakla na nabijecce na mobil,pritel mirne zuril :) Tak abych hned dnes vyrazila do obchodu ji sehnat. Jinak byly holky posledni dobou hodne,ale nadruhou stranu se ke kabelum dostat moc nemuzou,vsechny se pokousim vicemene chranit ;)
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod nevi » 22 lis 2008 15:55

Dneska jsem si koupila krátký internetový kabel a druhou prodlužovačku na tři různé spotřebiče. Prodlužovačka se dá zkrátit a internetový kabel taky, jak už jsme zjistili (nebo případně jednoduše vyměnit). Už jsem tak nějak rezignovala na "krysovzdorná" opatření, protože když jsem kolem internetového kabele dala rolky od toaleťáku, potkany to naopak přilákalo a zahryzli se do kabelu ve třech. Ještě podlepím krabici s elektrárnou, aby se do ní nedostali, a pak už co je venku a co se okouše, to mně neudělá takovou čáru před rozpočet jako v pondělí ten internet... (ano... nebyla to žádná záhadná porucha, prostě přežrali kable, so vede signál do počítače)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Umeko » 22 lis 2008 22:08

Mimkry:
Obrázek
Není nutné hledat zlou vůli ve věcech, které lze vysvětlit prostou blbostí.
Umeko
Růžovka
Růžovka
Potkani: Koblížek a Maces, oba of Uhelka

Příspěvekod chesterfield » 30 lis 2008 05:53

Protože Pekelníčci už přišli na to, že na zemi je líp než na gauči tak jsem byla nucena předělat předsíň - postavila jsem si poč na stůl vedel obrazovky a kabeláž mám tudíž na stole a ne nazemi, kde je neuhlídám. Vypadá to divně, ale je to provizorium, Také jsem koupila takovou ochanu na kabely, ale ma hrozně malý průměr. Tak zatím nevím k čemu ji využiju,
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod snaq » 30 lis 2008 19:50

Mne rozkousali kabely od pocitace ale ja sem si to opravil ale nakousaly to uplne na maly kousicky.Ja jim kabely davam na okousavani do klece :lol:
Obrázek
snaq
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 30 lis 2008 20:22

tkaé jsem na začátku měla tu teorii, že když jej budou mít v kelci, tak je venku nebude zajímat - osudná chyba, na kteoru jsem přišla, když mi přestal jít satelit. :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Cayro » 30 lis 2008 21:02

Tak v tomhle směru si nemohu Jerryho vynachválit - kabely ho opravdu nezajímají - a že jich má na výběr požehnaně...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod tuhyk » 26 pro 2008 19:04

Náš Erwin si naštěstí kabelů taky vůbec nevšímá a při toulkách po pokoji tak nemáme problém. Ale asi před týdnem jsme si pořídili ještě jednoho a malej vypadá jak dravec, náhodou se připletl k rozmotanému klubku svíček na stromku a hned se do toho chtěl pustit.. to na žádné velké výběhy bez dozoru asi nebude
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
tuhyk
Růžovka
Růžovka
Potkani: Erwin (Go of Navel), Barney & Bentley de Caldera

Příspěvekod chesterfield » 26 pro 2008 19:15

no jo a pozor oni se učí nezbedy jeden od druhého!!

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod Eve » 31 pro 2008 10:55

Mno, tak u násobě myši kabely zajímaly- a to dost a jakékoliv:-)
Jako první užraly kus placatýho spojovacího kabelu mezi DVD a zesilovačem - takže takže mi od tý doby nefungujou repráky...
Pak jsem spolu s Fidelem vyhodila pojistky v celým baráku - nahlodal síťovej kabel k televizi a já s ním pak nějak pohnula.... jisker spousta...
no...a koaxiál je ožranej až na dráty - ale aspoň nikomu neublíží:-) Po výměně kabelů jsem to vyřešili pomocí krytu na kabely z Ikey - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20097954 :)
Eve
Růžovka
Růžovka
Potkani: Fidel & Ernesto

Příspěvekod chesterfield » 19 led 2009 18:39

Včera jsem obrečela nabíječku, kluci objevili dráty :(

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod dredata_zizalka » 10 úno 2009 18:08

:guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: dámy mají zaracha! dokud se nedokopu a nedám opravit kabel od tisknárny....a že já se jen tak nedokopu! :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns: :guns: :censored: :guns: :guns:
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Jujacek » 10 úno 2009 19:14

To me prekousal jen sluchatka, ale mu vinou, nechala jsem je na postlei :wallb: Ale kdyz ted pobiha normalne po pokoji, tak se o dratky vubec nezajima :whistle: A ze jich tam mam :lol: 8) )repraky 5+1, pc, tiskarna, televize, lampicka...)
Smutné je, že zvířata jsou dnes více lidmi, než člověk samotný.

Obrázek

http://jujacek.webnode.cz/
Jujacek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Perry
Arnie
Archee

Za duhovým mostem:
Hippus (Hippoušek)

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy