Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jaký čas trávíte se svými potkany??

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Jaký čas trávíte se svými potkany??

Příspěvekod chesterfield » 20 črc 2008 20:54

jé ten se má myšáček malinkej.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod jenny » 23 črc 2008 09:47

holky běhají denně tak hoďku dvě, mají ale omezenej prostor, ničitelky jedny 8) gesík je můj mazel, toho si vytahuju každou chvilku, nejradši je u mě :loveit:
jenny
Malý potkan
Malý potkan
Potkani:
♀ raketka of navel *16.8.2007
♀ fucinka *1.4.2008
♂ gesík (gdo of navel) *6.6.2008
♂ LMG´s jeroo *16.6.2008
♀ lilly (lemma palpebra) *15.7.2008
♀ dulcinea of x-rats *16.7.2008

za duhovým mostem: ♀ prcek, ♀ lumpík, ♀ ofinka, ♂ jaffry

Příspěvekod chesterfield » 23 črc 2008 12:56

nevím kterého máš v avataru ale jsem se do toho čumáčku zamilovala, je nádherná ta kresba, ňufi ňuf. :loveit:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod nevi » 23 črc 2008 15:01

Hodinu lítají venku a já dávám bacha, aby nelezli na stůl, kde se nachází zničitelné věci, do skříně, ze které mně pak vyhazují věci, anebo za knížky do police.
Někdy si jednu z nich s sebou beru ke koukání na National Geographic, Discovery apod., tj další cca hodina na potkana a týden.
Krmení a dávání pamlsků, když přijdou (tj. něco jako snaha o výcvik:))), hraní v kleci - cca další půlhodina denně.
Ale dost blbě se to počítá, někdy je na půl hodinky pouštím, když mně zrovna napadne.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod jenny » 23 črc 2008 18:51

chesterfield píše:nevím kterého máš v avataru ale jsem se do toho čumáčku zamilovala, je nádherná ta kresba, ňufi ňuf. :loveit:

jestli to bylo na mě, tak to je LMG´S JEROO - ještě ho nemám doma, jedu si pro něj příští týden do prahy, už se ho nemůžu dočkat :loveit:
jenny
Malý potkan
Malý potkan
Potkani:
♀ raketka of navel *16.8.2007
♀ fucinka *1.4.2008
♂ gesík (gdo of navel) *6.6.2008
♂ LMG´s jeroo *16.6.2008
♀ lilly (lemma palpebra) *15.7.2008
♀ dulcinea of x-rats *16.7.2008

za duhovým mostem: ♀ prcek, ♀ lumpík, ♀ ofinka, ♂ jaffry

Příspěvekod chesterfield » 24 črc 2008 07:23

Ano bylo to na Tebe, je to Zorro a jsem z něj úplně hin, je nááádherný s tou maskou.

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod žirafka » 25 črc 2008 08:46

Lucka,Cigi a Stinky píše:Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho se denně věnujete svým potkýšům.

Ve školním roce asi každý den 1-2hodiny o prázdninách celé dny od rána do večera. :up:
žirafka
Růžovka
Růžovka
Potkani: mam bílou holčičku jménem gigls a chlapečka stříbrného jménem kornél abo jseou dumbo

Příspěvekod žirafka » 25 črc 2008 08:52

Lavender píše:No já si teď musela kupovat novou myš k PC (Amadea asi štvalo, že místo drbání za ouškem hraju hru :roflcry: ), tak jsem si řekla, že až zničí i kabel od týhle, koupím si už myš bezdrátovou :roflmao:
tak to je mazec žárlivec že no jo no tak aspon vidis jak tě má rád me zase kornnél pochcel celou klávesnici a musela jsem si kupovat novou ten ma ale louže jak pes ;) ;)
žirafka
Růžovka
Růžovka
Potkani: mam bílou holčičku jménem gigls a chlapečka stříbrného jménem kornél abo jseou dumbo

Příspěvekod Lavender » 25 črc 2008 10:47

Chester: v popisku má, že Gigls je samička a Kornel kluk :shock:

Žirafka: No jo, on si vždycky chtěl hrát zrovna, když jsem měla plný ruce tý hry, tak mu asi došla trpělivost :roflcry: Ale tuhle novou myš má rád - pokaždý si jí označkuje :roflcry:

Jo a mimochodem, kabely zatím nekouše, snad jsem ho to odnaučila :angel:
Remember yesterday, live today, believe in tomorrow...

ObrázekObrázek
Lavender
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moji upíři:
* Luis (Gól od Máji)
* Lestat (Leprechaun z Akai Tatsu)
+ Amadeo (R.I.P. - byl jsi moje všechno, andílku!)

<:3(( ))~~~
www.krysaci.blog.cz

Příspěvekod Lucka,Cigi a Stinky » 29 črc 2008 09:02

Taky by se mi líbilo pouštět holky volně po celim bytě, ale kdyby to viděli rodiče tak by se asi zblázinily a to v lepšim případě :? . Takže je pouštim po celim mim pokoji a někdy si je beru sebou do obýváku k televizi nebo když omylem necám otevřený dveře od pokoje tak se nědy juknou i jinam :whistle: . Jinak u mě kabely už taky utrpěly značné škody :-P...mám zničenou nabíječku a to už na ní začala pracovat moje první potkanka Julča, pak mi nejdřív "odpojily" od rádia jednu bedničku :D pak přešli na takvou anténu takže nešlo ani rádio naladit a pak než jsem si toho vůbec stačila všimnout přešli na hlavní kablík takže mám po rádiu :roll: :roflcry: ...no a pak ještě lampičkata je načatá ale ještě svítí :).
http://www.cigi-stinky.wz.cz ---> web mojich slečen :)
http://web.uhk.cz/b chs Rats lairc ----> náš pes Honey

Obrázek
Lucka,Cigi a Stinky
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oria von Pako (Stinky),
Doris,
Natálka,
Exekuce Sankari (Rory)

vzpomínáme na Julču :-* a
Olea von Pako (Cigi)

Příspěvekod Ka3na » 30 črc 2008 11:58

Tak ja se pokousim holky poustet,co to jde a vlastne vsude.Ted aktualne,jelikoz je pritel doma,tak jsou pustene cely den.Normalne,tak od 16-17 do 23.U nas zatim za cely rok a pul utrpely jen dva draty,od bedynek a od adapteru.Jinak je vse zabezpeceny.PC mame na stole,kam nevylezou-no ale nesmime zapomenou odsunout zidle ;) .Ale nastesti nikdy nebyly tak rychle.Zabezpecenou mame i postel,aby pod ni nebohly lozit a delat si tam spizirnu a zachod.Ä stejne maji povetsinou sve oblibene mista kam chodi chrupkat,no a jinak mam po pokoji tri misky s kameny jako zachody a holky to zatim dodrzuji,takze je jen obcas vysypu ;)
Myslim,ze se maji vcelku fajn a vzdycky jen trpim s nimi,kdyz jsme na vikend v Ove a tam nemohou pobihat,jedine na chvili v predsini,kde neni vubec nic.
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod opiFka » 04 srp 2008 15:05

No já si teda Bubu nelajznu pouštět jen tak po bytě. Přítel je IT maniak, takže máme všude spoustu kabelů a drátů, takže nechci nic pokoušet. Buba má vyhrazenou kuchyňskou linku s prodlouženým pultem, takže spolu vaříme a občas si sám nabídne třeba banán :D Nechávám mu otevřeno téměř pořád, vyjma toho, když jsme v práci (máme totiž doma kočku). Jinak pokud se někam jede na sraz nebo mezi lidi, beru ho s sebou. Získává si pozornost tím, že je to nekousavý a neuvěřitelný mazel. Snažím se mu zpestřit život,jak to jde, nelíbí se mi, když má být potkan zavřený. :angel:
opiFka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Benjamin Buford Blue (+1.11.2009 :( )
Bublinka
Aida (adoptována kolegyní z důvodu šikanování Bubliny)

Příspěvekod kawi » 04 srp 2008 15:14

No já si teda Bubu nelajznu pouštět jen tak po bytě. Přítel je IT maniak, takže máme všude spoustu kabelů a drátů, takže nechci nic pokoušet.

pritelkyne je IT technicka, maniak do pocitacu a tak, takze po byte je ted mene kabelu nez drive a do konce roku planujeme vsechno mit bezdratove :up: se trema pocitacema v pokoji, kde volne behaji potkani, je to docela horor, mit vsude kabely :(
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Sharkie » 04 srp 2008 15:21

Pridavam sa k maniakom :oops: Kablov kopu, ale riesim to tak, ze k tv su tahane pod kobercom, k stolu s pocitacom poza postel kam sa nedostanu a bednu pod stolom a prislusne okolie plne spleti kablov som proste ciastocne ohradila a zbytok strazim. Notebook na vencenie skovavam a nie je problem. Aj tak mi smecka zatial beha len po stole s klietkou, odtial cez skrinku a celo postele na letisko, kde spolu blbneme a na moje nendasenie mi odtial este skacu na okno a do knihovny, odkial teda zvyknu opadavat ako hnile hrusky... takze z okna sundavam a pod kniznicou asi rozprestriem zachrannu siet :roflmao:

Atik a Tulik behali po celej izbe a kable ich nejak nelakali, takze to bolo v pohode. Ale je pravda, ze boli len dvaja a na zem sli, az ked si nasli cestu. Takze kym tej moje bande staci priestor co maju, tak som v klude, az sa rozlezu holt budem viac strazit ;)
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod kawi » 04 srp 2008 15:41

u nas hryzal kabely nejvice joshua a osvedcilo se poustet s nim ven vsechny holky :up:
nez se proleze po byte a nez obehne vsechny samicky, tak mu na kousani kabelu nezbyde cas :roflcry:
( ostatni to nezkousejte, prosim :whistle: )
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy