Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jaký čas trávíte se svými potkany??

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Jaký čas trávíte se svými potkany??

Příspěvekod Anie » 22 úno 2009 18:13

To Kožíšek : Ne, nechci po něm moc =) Nechci, aby okamžitě přiběhl, jediné, co momentálně chci, je aby alespoň zvedl hlavu, když zaregistruje mlasknutí ve své blízkosti.

To Nevi : Kluky si beru ven společně, aby viděl, že Jack se nechá mazlit a že si bere dobroty. Pak Jacka pustím běhat a mazlím malýho.

To LeDika : Já kluky pouštím, když přijdu domů, a zavírám, když jdu spát nebo odcházím.. A mrňavka už visí na kleci, když jsem u ní =)
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

Příspěvekod Jerryna » 01 črc 2009 14:42

Ahojiky
Tak ja mam Pepouse tak tri tydny, ale protoze celou dobu mam zkouskovy, tak ho mam vazne u sebe naprosto pooorad, a to tak snad od sedmi rano (blbe spim, a sem vzuru vzdycky tak od peti :evil: ) a to tak do jedenacti vecer :whistle:
Prcek si vzdycky lehne a spi, to dokaze klidne tri hodiny.. a pak se probehne po posteli, a pak zas sup ke me a spat.. tak doufam ze z nej bude poradnej mazlinek :loveit:
A nejhorsi je kdyz jedu nekam pryc, treba staci i na nakup, tak porad musim na toho myse myslet, copak ze to asi chudak tam dela :smi: a pak prijdu jako vcera, a tri hamaky ukousany dole, zachudek pretocenej.. :roflcry: :roflcry: :roflcry:
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod nevi » 01 črc 2009 19:57

To chce novou hračku - živý materiál :twisted:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Chajdiik » 01 črc 2009 21:34

Jojo, kamaráda :twisted: :angel:

To jak je mám dva, tak v kleci každou chvíli spí, a když nespí, tak jí a nebo se perou :lol: No a teď jsem jim udělala výběh na stole s úkrytem, takže já jsem furt u počítače a oni buď spinkají nebo šmejdí po celém stole mezi pár věcma, který jsem jim tu nechala aby jim to přišlo víc zajímavý a Miláček se osměluje dokonce tak, že si udělá vycházku přes takový úložiště, které vede přes celou postel... párkrát se podívá dolů, změří svoje skákací ne(schopnosti) :D a pak jde zpátky, a pak mi třeba ukradne vatovej tampon na odličování nebo vatičku do uší (čisté samozřejmě) a utíká s tím do skrýše... jejich skrýš teď čítá věci jako tři kousky sušenky, dvě okousaný okurky, sponku do vlasů, dva tamponky, gumičku do vlasů a jeden přívěsek na klíče :lol: No prostě když nespí a neperou se tak jsou pořád se mnou :loveit: :loveit:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
Potkani: ~Miláček od Gremleen's~
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Jerryna » 02 črc 2009 07:17

nevi píše:To chce novou hračku - živý materiál :twisted:

Nevi ja bych brala hned! uplne sem se zamilovala do Vinnetoua od evi.jingle. jenze potiz je v tom, ze ja mam alergii, a to i na slunicko, ovoce, zeleninu.. :roflcry: a teda zjistila sem ze i na potkyho :cry: ale ma smulu Pepino, ja ho nedam z ruky :loveit: je to muuuuj milaaasek :roflcry:
ono se to takhle celkem da prezit v tom jednom, ale ja nevim ty dva to by asi na me bylo uz moc. no hrozne o tom premejslim, ale to vis, nechci to ryskovat no, hold asi Pepino bude muset bejt sam, a tulit se jen semnou, a ja ho mam vazne porad vytahliho. Premejslela sem ze bych si ho brala i do skoly, na vejsce je to prece jen neco jinyho, na prednasce v trista lidech kolikrat cinkaj i lahve :roflcry: no jo, hold cvut a strojari :whistle: :whistle:
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod Moni » 02 črc 2009 09:10

Tak vzhledem k tomu,že se z práce vracíme až kolem sedmé večer, tak samozřejmě první co je, že jdeme ke kleci se potěšit s holkama.Puštěné tedy bývají většinou spíš večer, tak 1-2 hodky volně běhají po bytě, a přichází se pomazlit na klín, taková myší střídačka..o víkendu a volných dnech jsou puštěné častěji, ale každý den si je vezmeme aspon na chvilku, a střídavě si večer do postele taky bereme všechny holky, bud běhají na posteli, nebo šmejdí okolo a v dalších místnostech..někdy jsou puštěné i dříve, to pokud domů dorazí dcerunky dříve než já s přítelem..prostě jak je příležitost, tak víceméně každá volná chvilka je spojená s potkánky.. :P
Moni
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Placka, Kšanda, Umbelina, Užofka, Jasmínka
Vzpomínáme:
Prašivka, Apriali, Gamma, Bleška, Kaňka, Brionne, Chiara

Příspěvekod Cookie » 14 lis 2010 21:29

Ahoj :) Tak já většinou u potkanů trávím - skoro všechen čas - mimo školu (ta se nepočítá :D) a koužky a když holčičky spinkaj. Jinak je venčim třeba i 2 hodiny v kuse :)
,,Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak mi neříkej, jak mám žít."

ObrázekObrázek ~ Cookie *17.8. 2010
Cookie
Skákavka
Skákavka
Potkani: Za duhovým mostem čekají:
Pepinka (2,5 roku)
Cookie
Bonny

miluji vás
Chovatelská stanice: Sch-Potkaní Packy

Příspěvekod Zuza93 » 17 lis 2010 15:16

Já se snažím, aby měl Žužin dost pohybu, takže ho prakticky pouštím hned co přijedu ze školy a venku je vždycky minmálně hodinu, nikdy ne kratší dobu (ale spíš se to protáhne na celý odpoledne :lol: )... Většinou spíš zaleze někam na svoje oblíbené místo :) Ale aspoň je ve společnosti a není sám zavřený v terárku.... Samozřejmě nemám čas každý den, ale snažím se mu to pak vynahradit... Taky proto, aby nebyl v noci tak aktivní a nedělal rambajz :D
Zuza93
Růžovka
Růžovka
Potkani: Žužulín :)

Příspěvekod salvii » 24 črc 2011 15:04

Teď, když jsou prázdniny - prakticky pořád. O škole je taky nijak zvlášť nezanedbávám .) :P
To, co vytvořila příroda, je vždycky lepší než to, co bylo vytvořeno umělcem.
salvii
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Bart3wik » 27 črc 2011 17:16

Přes den minimálně 1-2 hodiny ;) když mám hodně času, tak i 5x po hodině.
Přes noc spinká v klícce. Po zemi nechodí, se bojím, že na něj tata šlápne, tak běhá po gaučích.
Stejně ho furt hlídám, aby ho někdo nezasedl
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod charlie » 29 črc 2011 20:04

Já vždycky otevřu dvířka od klece a kluci hned vylezou a šmejdí po pokoji, nechám je puštěné tak hodinu ale víckrát denně, nebo si je vezmu na gauč na mazleníčko :)
charlie
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod salvii » 02 srp 2011 13:39

týjo, já se docela bojím je vypouštět po pokoji..všude různé kabely od počítačů a lampiček. I za skříň můžou :roflcry:
jim (snad) stačí moje poschodovka (dole takové letiště) a nahoru si chodí po schůdkách :roflcry:
To, co vytvořila příroda, je vždycky lepší než to, co bylo vytvořeno umělcem.
salvii
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod petra » 13 zář 2011 11:07

Já se potkánkům věnuji tak 3 hodiny děnně. Každé ráno, když se probudím, už čekají přivěšené na kleci, až jim otevřu :lol: To se s nimi mazlím tak půl hodinky a nechám je otevřené po celý den venku po pokoji. Potom jdu do školy nebo o víkendu někam různě jezdím, odpoledne a večer si s nimi poté hraju a mazlím tak 2 a půl hoďky :angel: někdy samozřejmě i dýl ;)
Čím více miluješ zvířata, tím více jsi člověkem
petra
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gedžitka, Bibianka,Andělka
Za duhovým mostem: Albínka, Zoe

Příspěvekod burningsoul » 30 říj 2011 17:47

já když přijdu z práce, tak myši spěj a budí se večer, nechám jim otevřenou klec a pak se začnou líhnout a běhat. po bytě je nepouštím, dvakrát mi spadly,skočily, z křesla a to lovení bylo dost náročný
Jsem chlap (pro jistotu, kdyby to někd nepoznal z nicku)
burningsoul
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod dpos01 » 31 říj 2011 18:33

Já když přijdu ze školy tak mají pul hoďky čas na vyblbnutí . A pak svačinka. ;)
dpos01
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Buterflis Esi,Buterflis Eruwen, ButerflisEnigma
ti co už nejsou=Kiki, Áda, Fifi, Čiperka, Bezinka

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy