Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jaký čas trávíte se svými potkany??

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Jaký čas trávíte se svými potkany??

Příspěvekod Cayro » 04 srp 2008 18:53

Myšík zatím nejeví snahu okusovat věci, co nejsou k jídlu... Takže kabely ho nezajímají a to ani když k nim má poměrně volný přístup. Akorát kabely krade... :D
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Anie » 14 úno 2009 21:59

Sharkie píše:No ja myši vyťahujem z klietky kedy ma napadne, kľudne aj len na tú minutku dve - podrbať a vrátiť ;)

Tak tak, kromě klasického delšího pobytu mimo klec jsem schopna kluky i desetkrát denně vyndat, podrbat a vrátit zpátky :)
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

Příspěvekod Santa » 16 úno 2009 20:06

Lidi :-D slycham tady ruzny veci jako ze je nechavate litat p celem dome.... To se nebojite ze mam rozkousou kabely? nebo ze nekam zalezou za skrin? Nebo neco podobnyho? ja nwm ja se tohodle bojim... a kdyz to takhle delate ze je pustite ven, jak to delate z zachodem, to Vam musi kakat a curat vsude ne? :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Santa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Glorie, Safira, Jingles

Příspěvekod chesterfield » 16 úno 2009 22:44

No ono se sem tam hovínko najde, ale klucí jsou spořádaní a chodí až doma, a holky také, jsou to spíš nehody. Kabely musíš zabezpečit a jinak záleží na nervovém kostýmu každého páníčka co vydrží a co má zabezpečeno. Ale pozor pouštět po bytě můžeš jenom potkánky již ochočené, které se nesnaží při kazdém sebemenším popudu okamžitě schovat zalézt do nejbližší škvírky. Šťasní vyrovnaní potkánci se spořádaně procházejí po bytě - nevšímají si kabelů a ani drahého oblečení a na první zavolání přiběhnou a spořádaně jdou domů. :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: NO ale částečně to u mne s klukama tak funguje.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 úno 2009 11:13

Já jim na zem dám přenosný záchůdek, takže chodí konat potřebu tam. :smi:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod vranitko » 17 úno 2009 13:18

chesterfield píše:No ono se sem tam hovínko najde, ale klucí jsou spořádaní a chodí až doma, a holky také, jsou to spíš nehody. Kabely musíš zabezpečit a jinak záleží na nervovém kostýmu každého páníčka co vydrží a co má zabezpečeno. Ale pozor pouštět po bytě můžeš jenom potkánky již ochočené, které se nesnaží při kazdém sebemenším popudu okamžitě schovat zalézt do nejbližší škvírky. Šťasní vyrovnaní potkánci se spořádaně procházejí po bytě - nevšímají si kabelů a ani drahého oblečení a na první zavolání přiběhnou a spořádaně jdou domů. :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: NO ale částečně to u mne s klukama tak funguje.

Chester, já nevěděl, že píšeš Sci-fi romány :roflcry:

šťastní a vyrovnaní potkánci lítaj po bytě jak střelení, snaží se dostat tam, odkud je vyhazuji, lezou mi na hlavu a koušou psa do pacek - na zavolání sice přiběhnou ale jen dokud nepochopí, že je chci zavřít domů :roflcry:
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Anie » 17 úno 2009 14:25

Kéž by mě Jack přiběhl na zavolání... Vždycky, když na něj zavolám, se zastaví, otočí se na mě a začne prchat směrem pryč, s tím, že se každou chvilku zastaví a otočí, jestli koukám. A když zjistí, že ne, tak přiběhne ke mně, jako že teda nic, no...
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Kimik » 17 úno 2009 14:37

Přesně, v tomhle je přeborník náš Vilík. Klidně běhá po pokoji, občas mi vyleze na klín, nechá se vzít, podrbat, zase odběhne a všechno vypadá krásně. Jenže pak se zvednu, že kluky chytím a dám do klece a najednou je Vilouš za ledničkou, za skříní, kdekoli a hystericky vřeští, když se ho snažím chytit. Nikdy nepochopím, jak ví, že ho chci dát do klece a ne jenom trochu pomuchlat. Ale prostě to ví :shock:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod kožíšek » 17 úno 2009 15:04

hele u nás to funguje i tak, že když jsou kluci volně po pokoji a chvíli je tam necháme samotný a pak se vrátíme, tak je okamžitě máme na nohou :roflcry:
Před vánocema se Vraní vrátil později z Mostu a já měla kluky vedle v pokoji navolno, přišel tam že se převlíkne, a najednou je měl všechny u sebe :loveit: jsou to potvory
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod Cayro » 17 úno 2009 18:18

Ches, vykašli se na práci a piš sci-fi nebo fantasy :roflcry:
Bobky na zemi jsou opravdu spíš nehoda, počůrání - no, tomu se asi nevyhneš, než si potkánek pokoj "označkuje". Nicméně i ochočený potkánek má tendenci zalézat. Takže odhadnout, kam se ta malá mrška vejde a ucpat díru - na měnší a střední dírky jsem využila molitanové míčky, jinak si určitě poradíš, co použít... Kabely buď zabalit, zajistit nebo - mít potkana, který je nehlodá...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod chesterfield » 17 úno 2009 20:58

NO tak tedy prrr - to až takové scifi není - se zeptejte Nef - ta u toho byla - Pekelničci opravdu přijdou ne vždy všichni ale fuguje to. Pro mne je to malý zázra, protože Krakeni to opravdu bylo vždy dobrodružné pouštění - nervy, běhaní ke květníkům a jiným místům sundavaní myší ze všeho možného a číhání - kde kdo co může zase provést. Takže jsem teď zcela unešena z Pekelníčků.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Anie » 19 úno 2009 16:48

Jak jste zvykali nové mimi na pohyb volným prostorem ? Před týdnem jsme si přivezli Brownie, zatím ho mám jen u sebe, nebo ho pustím třeba po posteli nebo na gauči. Chci ho začít zvykat na zavolání, ale zatím na mě kašle jak na placatej kámen.. Jak jste na sebe potkyše naučili ? A přes mlsky to asi taky uplácet nepůjde, on na ně moc není.. Teda dá si rád, ale zběsile se za nimi nežene, narozdíl od Jacka..
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod kožíšek » 22 úno 2009 15:03

hele po týdnu bych řekla že chceš moc ;-)
jednak malý nezná Tebe a nezná ani to prostředí.. naši kluci už to tu znaj a proto vcelku přijdou - ale taky - jen když mají chuť :dozey: Prostě buď trpělivá :-) a hodně zvykej na sebe a svůj hlas
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod nevi » 22 úno 2009 15:11

Anie píše:Jak jste zvykali nové mimi na pohyb volným prostorem ? Před týdnem jsme si přivezli Brownie, zatím ho mám jen u sebe, nebo ho pustím třeba po posteli nebo na gauči. Chci ho začít zvykat na zavolání, ale zatím na mě kašle jak na placatej kámen.. Jak jste na sebe potkyše naučili ? A přes mlsky to asi taky uplácet nepůjde, on na ně moc není.. Teda dá si rád, ale zběsile se za nimi nežene, narozdíl od Jacka..

Zkoušelas před ním dávat mlsky Jackovi a hrát si s ním? Potkani se učí od sebe
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod LeDika » 22 úno 2009 15:42

já taky tak 1-3 hodinky denně, někdy i víc...a jak ho mám ještě krátce tak káždý den ho musím z klece vyndat (sám ještě nechce ale už vykukuje ze dveří) aby si zvykal a nezakrněl... :yes:
MYŠÁCI FOREVER !!!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LeDika
Skákavka
Skákavka
Potkani: moji potkánci Stewart s Arturem a pejsek JRT Monty

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy