Stránka 1 z 2

Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 12:39
od Kometa
jaké je nejoblíbenější místo vašich miláčků?

Moje holčičky si vybraly velmi brzy a podle mě velmi špatně :evil: :lol:
Jakmile je pustím, zafučí za klec, kde je díky vaničce od klece 2 centimetrová mezera mezi klecí a zdí a v té se navzájem honí, koušou a podobně. Teď třeba jedna ukořistila kus čínského zelí, což je snad jejich nejoblíbenější papů a rvou se tam o něj jak koně :lol:

Taky se někdy stane,že za klec zaleze jen jedna, šplhá po ní nahoru dolu, a druhá se jí zevnitř snaží kousat. Ony se vůbec furt mydlí, tak jim říkám Mydlinky :loveit:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 12:43
od Zuza
:roflmao: Mydlinky, to je hezký :loveit:
Naši kluci mají oblíbený místo když jsme na návštěvě u našich na kleci holek, je jim jedno, že je neříjný samičky koušou do pacek, ocásků a někdy i kulí (to už ale fakt zasahuju) prostě tam seděj a čuchaj a když je dam pryč, jsou tam za chvíli znova :roflcry:
A doma je pouštim jen po chodbě, kde nemaj co rozkousat a na posteli a křesle, sou to takový lemry, že stejně zalezou do prvního rohu a chrápou :roflcry: :roflcry: :roflcry: ale za klecí je to u nás taky oblíbený, krásný je, když ta půlkylová obluda leze hlavou dolů z klece :roflcry:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 12:48
od eva.jingle
U nás je nejoblíbenější z postele zdrhnout na regál,kde mám všechno možné,protože tam je spoooouuusta věcí na zkoumání :lol:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 15:13
od chesterfield
no jo u nás vede gauč - tam je místo mám rozkládací a jedna půlka je rozložená furtm tamn spim a pod ní - ojojo, semeniště zla. Teď tam zrovna bydlí Jurášek. Šapgetka tam nepáchne Ale Popelka, ta jej tam hledá furt.

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 16:06
od Zuza
Jojo, gauč, to je jak u našich, je rozkládací a pod jednou částí je úložnej prostor vysouvací a tam Vikynka byla vždycky tiše a hodná a pak mamka vylovila totálně rozkousaný povlečení a polštář :roflcry:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 16:09
od chesterfield
jo ziše hodní to je vždy pruswr i u dětí, no náše sedačkas je již spíš bydlení pro myši, než nábytek, již několik generací hlodá, pokouší sw zalézt do polstrování a tak, Manžel čeká jenom až vypadneme a prý sikoupí novou :roll:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 16:25
od Zuza
:roflmao: No jo, naši se stěhovali a stará nakousaná sedačka jela za babičkou do Jihlavy a na novou se musí dávat pozor, aby si holky nehlodly, ale je víc zajímá z kanape dosažitelný stolek, kde bývají dobroty, no a pak se sedačka kartáčuje od drobků :roflcry:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 16:28
od nevi
Moje holky rády lezou pod postel - asi protože vědí, že je tam nerada vidím.

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 16 led 2008 21:04
od atizi
U nás je to místečko za postelí, kam na ně nemůžu :D A syslí si tam různý věci, co kde nakradou... nejčastěji mizí věci z nočního stolku, ten mají nejblíž a je tam toho nejvíc :D

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 17 led 2008 22:14
od Nefertity
Pod postelí, natahaly si tam papíry a otrhaly tapety.. je to jejich místo, jen tak jednou za měsíc se dokopu odtahat všechny bedny zpod postele a vyluxovat jim tam.. tam se pak najdou skvosty :lol:

Obrázek

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 17 led 2008 22:40
od Veve
tahle fotka je naprosto bezkonkurenční :up: :roflmao:

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 18 led 2008 20:18
od atizi
Tááák, učím se vkládat obrázky, tak přidávám i to moje (vlastně holek) místo za postelí ... Holky jsou zrovna v klidovém stádiu, za sebou mají úlovky :D
Obrázek

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 18 led 2008 21:47
od Dandali
jj, pod postelí je spousta místa, dá se tam natahat hromada věcí a ještě se tam za ním nemůžu pořádně dostat, takže v oblíbenosti jistě vede :-)
ale často je tam opravdu hodný a spí :angel:
když šmejdí, stěhuje a nebo hryže, tak to jde docela slyšet, takže ho mám relativně pod kontrolou

a pak pochopitelně miluje batohy :P

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 22 led 2008 16:09
od Ka3na
Hezke fotecky :)
U nas je oblibenych mist nekolik.Postel to ni,jelikoz ji nemame ;)
Ale holek jsou stare police s krabic,ktere jsem mela kdysi jako skrin,kde maji na kazde policce hromady starych hadru,v kterych spi.Potom oblibene misto Omegy,ktera je mrstnejsi je na skrini,kam vyleze tak,ze se nohama zapre mezi skrin a zed a splha "krok sum krok" :) A taky proto,ze vi,ze ji tam nerada vidim.
Oblibene misto,ale ne spaci ale na kradeni,je skrinka vedle lednicky,kde je misa s ovocem a pecivo,at uz nase tak holek,ktere tam susim.Dale radi rejdi v koupelne,no koupelne,v nasem pripade jsou to ctyri vykachlickovane steny s umyvadlem a sprchou ze zdi :)
No a posledni dobou nas prekvapuji,kde muzou usnout,uz hadry v policich ustupuji do pozadi a v klidu usnou nekde v rohu na zemi :)

Re: Nejoblíbenější místo

PříspěvekNapsal: 26 led 2008 01:13
od myjka
U nas je najoblubenejsie miesto za klietkou a v tlaciarni :D jo a este za mojim notasom kde vzdy iba trpnem aby mi nenakusali napajaci kabel :lol: