Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nebojíte se, že potkiš uteče?

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Příspěvekod Tara » 19 led 2007 21:24

chestr to prirovnani smecka krakenu :roflcry: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: ta predstava je uzasna :roflcry: :roflcry:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod chesterfield » 20 led 2007 08:49

:roflmao: :roflmao: jo to bys totiž musela vidět a holky ve své kleci je většinou ignorují, takže sedum nadrž.... :oops: chlupatých monster sedí u holčičí klece a Popelka je budď odhání a kouše nebo po vzoru julinky zaleze do roury a IGNORUJE a oni jsou zoufalí :roflmao: :roflmao:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Májí » 03 dub 2007 20:31

Chci vás všechny upozornit, že existují i až moc živý a zvědaví potkánci. Já mam tři holky, dvě jsou takový mazlítka a když je pustim po pokoji, drží se spíš u sebe, někam zalezou a moc neběhaj. Když přijdu já, hned na mě vyšplhaj. Jedna má tendenci se vždycky zavrtat do vlasů a druhá pod tričko:) pak se odtud docela blbě dostávaj :) Ale moje třetí potkanka Elis se mi včera ztratila a našla jsem ji až dneska asi před půl hodinou. Nechala jsem holky běhat po pokoji jako každý den a Elis zase všechno pozkoumvala, zatímco holky si zalezly ke stolu a tam byly. Na chvilku jsem odešla na záchod a když jsem se vrátila, Elis nikde! To se stává, že, tak jsem čekala, že někde vyleze, nebo že něco zašramotí. Ale ono nic. Volala jsem na ni(na jméno slyší, ale jen když chce:)) ale nic se neozývalo. Celý den jsem hledala jak střelená, ale nikde jsem ji nanešla. Řekla jsem si, že budu číhat v noci. V noci ale nebylo nikde nic slyšet a já už se začala bát, že ji snědla moje fenka nebo že už ji nenajdu a třeba za dva roky ji najdu někde jenom jako shnilou kostřičku... No, bylo to hrozný. Dneska jsem vyházela všechny věco za skříně, Přestěhovala všechen nábytek, ale nic. Nakonec jsem si zoufale sedla ke skříni. Najednou slyším nějaké šustění. Otevřu skříň a už se na mě sápe moje málá Elis. Nějak mě asi ucítila a tak se vydala za mnou. Byla jsem tak nadšená, že jsem ani nemohla chvilku mluvit :lol: nikomu takovou zkušenost nedoporučuji...
Májí
Růžovka
Růžovka
Potkani: Elis, Army, Ebe, Ecnoia, Sazička, Pan Elton, Alfie

Příspěvekod nevi » 03 dub 2007 21:50

My to vyřešily jednoduše... když poušíme smečku ven, zavřeme dveře a když se ta druhá odněkud vrací, tak varovně křičíme:) všechny možné díry a mezery jsou ucpané krabimeni od jídla, spodního prádla apod.

Soňa mně před týdnem zalezla pod stůl a odmítala vylézt. Dostala ji ven až spolubydlící, která je ta poslední dva roky patřičně vycepovaná od Marie, která zase zalézá za posel. Marie se vždycky po nějaké době schovala za postel a tam prostě zůstala. Obávám se, že Soňa bude mít podobnou zálibu...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Tuna » 04 dub 2007 06:43

Májí: minulý týden jsem zažila něco podobného, i když naše slečinka se našla už po půl hodině... :wink: V poslední době se otrkala a už si troufne i na chodbu, ale protože spolubydlící má ve svém pokoji asi tak milion kabelů, tak se ji snažím hlídat, aby tam nelezla. Navíc máme dvě zdi ze sádroše, tak bych byla nerada, kdyby se tam prokousala, jelikož to už by ji pak nikdo asi nenašel..... :roll: Taky jsem si odskočila na záchod, ale nedovřela jsem dveře, takže Tunidlo toho okamžitě využila a šmejdila po chodbě. Jenže já jsem si toho nevšimla a dveře jsem při návratu dovřela. Pak jsem slyšela, jak někde něco hlodá, tak jsem ji začala hledat, ale pořád nic.. v pokoji jsem všechno prohrabala, kontrolovala sedačku, jestli už se jí nezadařilo prokousat se dovnitř, ale pořád nic... pak najednou bylo ticho, tak už jsem fakt nevěděla a začala jsem se obávat toho, že se nějak prohrabala k domácím, což by bylo nepěkné, jelikož máme zakazaná zvířata, takže o ní nevědí...a mohli by na ni začít stražit pastičky.... :? :lol: Nakonec mě napadlo, že se nějak mohla dostat na tu chodbu a taky že jo :lol: u dvěří byl značně natrhaný koberec, jak se snažila "prohrabat" zpět do pokoje, protože mě slyšela, jak ji volám, ale neměla se kudy vrátit.... :oops: Sice to byla opravdu chvilka, ale pěkně nepříjemná... jsem ráda, že se tvoje slečna našla, a aˇˇt se to moc často neopakuje .... :roll: :)
Tuna
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Tuna (17.12.2006 přinesena domů - 5.8.2008)
Nudla (12.4.2007 přinesena domů)
Dorotka (17.4.2007 narozena)

Příspěvekod Májí » 04 dub 2007 07:50

Díky:) už si na ni dávám pozor, už mi neuteče :roflcry:
Májí
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 04 dub 2007 10:50

já mám tři holky od chovatle a jednu, nejstarší, ze zveráku. Ta ze zveru je teda asi nejklidnějsí, ale je pravda, ze uz je starší a pomerne tlustá, tak už moc behat nechce..
zato ty moje tři dračice, chytit je je obcas docela problem..ale nikdy neutekly, ze bych je nemohla najit, maximalne někde dve hodinky spaly za postelí...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Nergita » 04 dub 2007 11:51

Já bych si venku netroufla pusit Lechtáčka - tu bych už nechytila a Bladeii ale ta ven stejně nikdy nemůže. Ostatní bych si troufla pustit ale u nás na vesnici by to stejně možný nebylo, je tu dost koček.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Mia » 07 dub 2007 20:42

Já sem měla několikrát puštěnou Miu na zahradě ležela sem usnula když sem se probudila lekla sem se že utekla ale ode mě se ani nehla běhala jen kolem mě v blízkosti..s prckem si nejsem jistá je taková že chce furt ěkde něco prozkoumávat tak u tý si nejsem jistá,ale rozdíl mezi zverimexakem a papirákem není rozdíl..je to asi jako když máš papírovýho psa a bez PP
Mia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Sára,Max a mimina

Příspěvekod Májí » 07 dub 2007 20:54

Moje holky se venku bojí. Jakmile je položím na trávu, už se sápou po mých nohou na rameno. Jsou to moje mazlítka:)
Májí
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mia » 07 dub 2007 21:02

to bylo u nás když sem je poprávé vzala do kapuci ven to se třásla ale jak už byla víckrát tak už jsou spokojený
Mia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Sára,Max a mimina

Příspěvekod refugee.ph » 11 dub 2007 11:01

Já to radši nezkouším. někdy chci potkánka přenést po bytě na rameni..nebo s ním jentak stojím na místě..a on se z toho ramene snaží dostat třeba po zádech nebo zepředu a nedá pokoj..to musí být fakt vyklidněnej aby se nehýbal..a to je velmi zřídka. ven sem ho nesla jedině f přeprafce
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kofola » 11 dub 2007 11:30

Mne Lejdynka usila vak na potkany a fakt sa osvedcuje. Vsetkych chlapov som si zadovazovala postupne ked uz nebolo pekne pocasie, takze sme si vyletov vela neuzili, ale teraz zaciname. Boli sme pri Dunaji v sobotu, v pondelok sme tiez boli vonku, raz som zobrala Matka a raz Asterixa. Ani jeden z nich neutiekol, stale sa drzali pri mne. Dokonca Asterixa som musela sama vytiahnut vonku z vaku. Doma su to sidla, keby mohli, zalezu asi kamkolvek. Musim davat pozor. :-) Ale neutecu ani nic, a ked sa objavim, ihned su vsetci pri mne.
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Příspěvekod nevi » 18 dub 2007 21:52

Tak já se na srazu docela bála, že mi Dana někam zaběhne. Ale Sárinka se mě drží jako klíště a na jiné lidi nepřeleze, i když jí nastavují ruku (vzala jsem ji včera do školy). To Dana v její věku dělala s radostí:-) Akorát ani jedna nevydrží pod tričkem - když jsem chtěla rychle koupit v bufetu jídlo a schovat potkana pdo tričko, vylezla Sára ve chvíli, kdy mi prodavačka markovala svačinu :roflmao: ale naštěstí mě nevyhodily, malá chlupatá matná se jim líbila.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Re: Nebojíte se, že potkiš uteče?

Příspěvekod Vikinka » 17 lis 2010 19:45

Můj potkánek se drží u mě, ale rád zalejzá pod pohovku. Většinou teda vyleze na nějakou dobrotu. A když nezaleze pod pohovku, tak běží ke mě do pokojíčku a tam čeká než si jí vemu do ruky. Jinak je to zlatíčko.
Potkan je sice jenom zvíře, ale má právo na plnohodnotný život jako člověk. :)
Vikinka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Vikinka

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy