Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hraní pod dekou

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Hraní pod dekou

Příspěvekod Cornelia » 06 lis 2006 21:32

Ahojte potkanomilci :)
Moje holky docela rády lezou pod mojí dekou a milují, když si tam k nim vlezu, přikreju se a ony po mě mohou běhat a zalézat mi do trička a kousat mě do ponožek :D Jednou jsem vzala dva cípy deky a máchala s nimi nahoru a dolu - ležíte pod dekou na zádech a hlavu nemáte přikrytou, vezmete ty dva rohy, co máte u hlavy, každý do jedné ruky a deku (ne celou) nadzvedáte rychle nahoru a dolů. Mým holkám se to strašně líbí! Lítají pod dekou tam a zpátky, pak se mi zavrtají do vlasů a čekají, až bude deka nahoře a pak vlítnou zase zpátky pod ní a hned zase zpátky. Občas je tam na chvilku "přidusím". Úplně to žerou, až mě po deseti minutách bolí ruce :lol: Je to i takový posilování a je při tom děsná sranda :roflcry: Jestli nemáte nějak extrémě plaché potkany, tak to zkuste. Hlavně se to líbí měsíční Mie :D Pak kdyžtak napište, jak reagovali. Jo, a nejlepší je na to asi duchna :whistle:
Nečiň jiným to, co nechceš, aby činili tobě :wink:
Cornelia
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod smallmartine » 07 lis 2006 07:28

Eddin mi pod dekou lítá furt, ale tuhle hru zkusím. Uvidíme, jak se bude tvářit. :roflcry:
Včera je historie, zítra je náhodou, dnes je dárkem...
smallmartine
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod nevi » 17 dub 2007 21:26

Moje holky si rády hrají pod dekou na honěnou, když se chvíli nic neděje, tak provokativně vykukují ven:)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod JackieW » 10 kvě 2007 09:17

Nejlepší je "nahňácat" a různě překroutit klasickou peřinu na spaní. Je to pořádný mekoučký labyrint a u nás se opravdu oblíbil :D
JackieW
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod refugee.ph » 10 kvě 2007 10:40

oblíbený to sice je..ale bohužel ne na dlouhý hraní..peřina je za chvíli na cáry a taky plná výkalů apod. :whistle:
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Veve » 23 kvě 2007 07:19

Holky vypoustim na gauc, pres ktery je hozena deka, tak hnedka supsnou pod tu deku a hrajou si na metro, obcas nelitaj jen v tom ohybu, ale i primo na miste, kde se sedi a to pak clovek musi hlidat, kam si muze sednout :whistle: A nejvetsi legrace je, jak se honej, tak strasne dupou :roflcry:
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod refugee.ph » 25 kvě 2007 05:57

když sem tohle dovolila tak sme měli tunel v dece..a hovínka fšude pod ní. jinak myšáček vyhlodává díru do gauče zespodu.zaleze pod něj a vykousává....
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Re: Nová hra

Příspěvekod jani » 01 lis 2008 21:45

to moje holky taky rády řádí pod dekou, akorát nevýhoda je, že se tam začnou hned pošťuchovat a čůrat po sobě :roll: :lol: ale jinak je to sranda, občas se i jemně perou s mojí rukou. Já je lechtám na břiše a ony mi zas útočí na ruku :-)
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod dredata_zizalka » 02 lis 2008 14:28

No já nechala holky na gauči u mě pod dekou...ooo jak si tam klidně leží...byly tam asi 2 minuty, než mi došlo co tam taky můžou dělat. No nový Klippan zařval. Díra v potahu jak hrom...teď je tam polštář...takže u nás už žádné schovávání pod deku nehrozí...
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Cayro » 02 lis 2008 15:23

U nás je zábava pod dekou oblíbeným večerním a ranním druhem hry. Schovávat se paničce pod deku v posteli a když chci myšáka chytit, tak mi přepadne a ohlodává ruku. Jinak má svoji deku na gauči a tam kupodivu nic nehlodá - tedy vyjma toho, že se snaží v rohu dostat dovnitř gauče, ale tam se snaží dostat kdykoli...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Re: Nová hra - pod dekou :)

Příspěvekod Mates :) » 13 lis 2008 13:24

U nás je to speccialita Anťule, tak jakmile se dostane pod peřinu, tak se jít ohrozně líbí a ještě pod tričko a tak :lol:

Promazáno - nevi
Mates :)
Růžovka
Růžovka
Potkani: Easy
Anťulík

Zpět na Výběhy