Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nejen papoušek může uletět oknem

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Nejen papoušek může uletět oknem

Příspěvekod YAYA » 26 čer 2011 09:30

Pravda, šití pohovky bylo velmi výstižně popsaným zážitkem :-) Já pohovku nezašívám, ovšem čas od času najdu z ní utržený kus kůže, který ale nikde nechybí, a chomáče molitanu :-) O kytkách nemluvím, k těm se holky dostanou kdykoli, ač jde o polici vysoko na zdi. Pár povlečení už jsem oželela, pak taky nějaké prádlo, sundané ze šňůry a odložené v obýváku, kabely bych už nespočítala (na spoustu škod jsem přišla až při menší rekonstrukci bytu) :shock: Asi nejnapínavější bylo hledání potkanky v péřové peřině. Tak jsem se bála, že se mi tam ta mrška udusí, že jsem peřinu dobrovolně na několika místech musela prostřihnout. Peří samozřejmě uklízím dodnes :-) Naposledy jsem zapomněla při venčení potkanku na hlavní chodbě malého vícerodinného domku. Asi po hodině začala sousedka na chodbě panikařit, že máme v domě myši. Ale to už Macinku "lovil" tříměsíční kocourek :-) Nakonec vše dopadlo bez újmy všech zúčastněných, sousedka (bohužel) infakrt nedostala, kocour ostrouhal a Máca zaběhla do bytu trošku si zdřímnout. Každý den s nimi zažívám nějaké to dobrodružství, nevyměnila bych je za nic na světě. Proto k nim teď přibyla další- miminko, která zrovna zkoumá klec velkých holek.
YAYA
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nelinka (17 měsíců)
Justýnka (20 měsíců)

Příspěvekod kawi » 26 čer 2011 12:29

me se stalo tenhle tyden, ze jsem vypustila mimina a pokusnicky a kdyz jsem je hledala, at je uklidim do klece, jedno mimino nebylo k nalezeni...nacez jsem zjistila, ze na me kouka z okna...z vnější strany :shock: :roflcry:
celkvoe maji nasi potkani desnou potrebu chrapat na vnejsi strane oken :roll:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod YAYA » 09 srp 2011 20:49

Tak holky, jsem tu před časem povídala, že to šití mě ještě nepotkalo, ale nebojte - už je to tu! Zašívám si sedačku za 15 litrů a na druhém konci vznikají díry nové a větší :-) Jestli se nezblázním, bude to zázrak.
YAYA
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nelinka (17 měsíců)
Justýnka (20 měsíců)

Příspěvekod estrius » 15 led 2014 21:21

Já mám teď čerstvě prokousanou košili, co jsem dostal k Vánocům. A to šlo jen o vteřiny, mrška jedna rychlá.... :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod Elerían » 16 led 2014 14:00

Hej, tiež som už pár ráz márne hľadala potkana a on zatiaľ spokojne skúmal balkón... A raz mi dokonca mamina písala cez skype (to som bola v Brne), že pustila malé holky a potom jednu nevedela nájsť... a že zbadala, že z parapetu TRČIA NOŽIČKY!!! Bývame na 4. poschodí podotýkam. Chytila tú malú kaskadérku za chvost v poslednej chvíli. No skoro som zinfarktovala, keď som to čítala. :D
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod estrius » 19 led 2014 16:02

Tyjo, to by mě asi fakt klepla pepka :D
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Předchozí

Zpět na Výběhy