Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Olomouc NUTNĚ!!!

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Olomouc NUTNĚ!!!

Příspěvekod Alis » 26 bře 2013 14:23

Zdravím Vás všechny!
Na začátku měsíce jsem se přestěhovala do Olomouce a sháním zde nutně dobrého veterináře. Měla jsem dva klučiny a jeden bohužel musel na utracení. Šla jsem na nejbližší otevřenou veterinu a moje zkušenosti patří k těm nejhorším. Arogance a ještě si na mě vyrejžoval necelou pětistovku. Když jsem projevila nesouhlas vyjel po mne jak po malé holce, příšerné...
Alis
Růžovka
Růžovka

Re: Olomouc NUTNĚ!!!

Příspěvekod Surrenderko » 31 bře 2013 01:24

Přidávám se taky bych rád poprosil o tip na dobrého veterináře pro potknánky.
btw: Alis kde si byla abych tam náhodou omylem nezašel.

/edit : Vím jen o paní Tesaříkové (u hlavního nádraží), ale byl jsem tam jenom s čičinama, takže nevím jak na tom bude s potkanama.
Surrenderko
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Alis » 10 dub 2013 14:43

Zdravím, byl to MvDr. Pavel Lakomý. Vřele nedoporučuju a dokonce prodává i krmivo Royal, očividně se vůbec moc nestará ani o současné trendy. Btw je to pro psíky a to co se dnes prodává je špatné, výroba byla přesunuta do Polska a pejsci s ním mají problém.
Alis
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod MaddoX » 06 srp 2013 12:23

Zdravím,

pokud jde o mne, tak dobrých veterinářů v Olomouci není mnoho - vycházím jak ze zkušeností coby zákazník, tak i z toho, že jsem měl mnohdy možnost účastnit se i zákroků a operací u jiných pacientů v rámci praxe. S potkanem by jsem se nejspíše vydal na veterinu k MVDr. Galkovi, na Arbesovu 9. Dále by jsem zkusil i veterinu MVDr. Procházky, Sladkovského 57 v Olomouci - Holici (kousek od sladovny), mám tam dobré zkušenosti. MVDr. Pospíšil je také fajn, ale zase nemohu říct, jaký je na potkany, psy celkem dává, velmi dobrý je na koně. Jinak je to určitě o tom, co se jak komu zamlouvá a líbí, já například nemám dobré zkušenosti s MVDr. Tesaříkovou, ale na kočky je prý dobrá - kéž by to tak platilo i na jiná zvířata. Dále by jsem určitě nešel k dr. Mazochovi na Čechove ulici, k Červenému kostelu k dr. Špručkovi, do nemocnice na tř. Míru (poté, co se mi na jednom psovi prostřídali 4 doktoři, a každý si upravoval diagnózu, jsem si řekl dost), ... a dalším. Jinak já moc nikam nechodím, zaprvé mám "dvorního" veterináře, zadruhé si takové ty základní a banální úkony udělám coby technik sám.

Jinak, aby jsem se vyjádřil k příspěvku, tak hanit doktora (neznám jej, a nemůžu posoudit jeho kvality), za to že prodává krmivo (které mimochodem prodává snad každý vet), jenž přesunulo výrobu do Polska mi nepřijde jako pádný argument. Stejně tak by jste museli označit za špatné chovatele ty, kteří krmí například Pro Planem - a že jich je požehnaně. Vycházím z toho, že nejspíš myslíte Royal Canin :)
Pokud jde o tu cenu, tak určitě by jsem nedoporučil dr. Mazocha - ten je snad (a ne že by to za to stálo) nejdražší vet v Olomouci. Jinak cenová politika je na každém, to se potom projeví na klientele..
Ale jinak jde o vcelku, bohužel, trefný popis (řekl bych, že tak to probíhá ve více ordinacích) :/

Tak vyzkoušejte, a podělte se o dojmy :)
MaddoX
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Bart3wik » 06 lis 2014 10:31

Jak byly teďka u nás v Olomouci volby, tak se ten pan Mazoch snažil dostat na radnici :lol:
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod Bart3wik » 27 čer 2015 19:16

Alis píše:Zdravím, byl to MvDr. Pavel Lakomý. Vřele nedoporučuju a dokonce prodává i krmivo Royal, očividně se vůbec moc nestará ani o současné trendy. Btw je to pro psíky a to co se dnes prodává je špatné, výroba byla přesunuta do Polska a pejsci s ním mají problém.

Tak pan Lakomý už veterináře nedělá, údajně šel dělat někde do laboratoře se zvířatama. Jeho ordinace zmizela :whistle:
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Zpět na Veterináři