Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veteriny v České Lípě

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Veteriny v České Lípě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 04 bře 2011 22:54

Tak mě napadlo udělat téma i Lípě a veterinářům, se kterými mám zkušenosti.

Nejlepší veterina v okolí Lípy, se kterou mám zkušenosti je v Dolní Libchavě, kde ordinuje MVDr. Stratilová, MVDr. Zachardová a MVDr. Dolejš.
Měla jsem štěstí vždy na doktorky, které jsou obě hodné, jemné, potkanů se neštítí, v pohodě je vezmou do ruky, pečlivě vyšetří, udělají vše pro dobro pacienta, vše vysvětlí a nejsou předražené. Navíc je tam moc hodná sestřička. :)
Vybavení: rentgen, diagnostický ultrazvuk a analyzátor pro rychlé biochemické vyšetření krve. Specializují se na drobná a malá zvířata. (hlodavci, fretky, kočky psi..)
Otevírací doba: Po-Pá 8:00 - 10:00, odpoledne 14:00 - 16:00 krom středy kdy mají až do 18:00. O víkendu mají zavřeno.
Adresa: Děčínská 98
Tel. ordinace: +420 487 87 11 40
http://www.veterina-cl.cz/

MVDr. Stanislav Daníček
Doktor který je na mém žebříčku na druhém místě. Potkanů se neštítí, ale, že by k nim měl vztah se říct taky nedá, vyšetření je pečlivé, prostředí je čisté a profesionální, doktor mi až tak sympatický nepřijde, nevím jestli je to tím, že se až tak dobře neznáme, ale když se člověk zajímá o problém a snaží se o něm diskutovat, nechce to moc řešit. Jinak ale vše vysvětlí.
Vybavení: rtg, sono, biochemiský analizátor, zubní ultrazvuk
Specializuje se na malá a velká zvířata (kočky, psi, koně,...)
Výhoda je, že má o víkendu otevřeno odpoledne a nevýhoda malá čekárna, takže když je víc lidí čekají na mrazu, pač se nevejdou.
Otevírací doba: Pondělí - zavřeno, Út - Ne 16:00 - 18:00
Adresa: Železničářská 2695 (vedle Euroškoly)
tel.:602 446 552 - pohotovost
487 832 686 - ordinace
http://www.zivefirmy.cz/danicek-stanislav-mvdr-_f399488

MVDr. Heller a MVDr. Branžovský
Dobří doktoři, ale spíš přes pejsky a kočičky. Heller mi přijde přes potkany lepší i když jeho hygienické praktiky kdy krev od předchozího pacienta jen utře špinavým hadrem a jede se dál, jsou trochu to no.. Taky nepoznal absces od nádoru a ani ho nezkoumal. Jinak na potkany je hodnej a i když mám všetečný otázky a jsem zvědavá, odpoví na vše a ukáže.
Branžovský potkany rád nemá, ale pomůže. I když je do ruky bere vyjímečně. Celkově je to takovej ten doktor, kterej myslí na zvířata a se selským rozumem, takže vše řekně na rovinu a netahá z člověka zbytečně peníze.
S vážnýma věcma, když se teda nejedná o akutní stav tam nechodím. Většinou jen kvůli breberám nebo na euthanázii. Pač jsou nejblíž.
Výhoda je, že mají otevřeno i o víkendu. Vybavení ordinace není moc velký, snad jen mikroskop. :lol:
Otevírací doba: Po - Ne 9:00 - 11:00 + Po-Pá 14:00 - 17:00
Adresa: Jiráskova 614
tel. MVDr. Radek Heller: 603 220 189
tel. MVDr. Frantiek Branžovský: 603 220 187
http://www.zlatestranky.cz/firmy/%C4%8C ... 9ka%C5%99/
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: Veteriny v České Lípě

Příspěvekod Naitomea » 09 říj 2013 21:23

Jé, super, díky, hodí se to! Zrovna jesem se přestěhovala do ČL a s Devil Lady musím jít k veterináři... Jaký veterinář je na operace nejlepší? DL má 2 nádory a už jsou jí 2 roky... Jak jsou tito veterináři drazí?
'otravná Elis od amberáků de Linden Rats'
Naitomea
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Linden Rats

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 13 říj 2013 14:02

Nejlepší jsou v Libchavě, nejsou drazí a pro zvířátka udělají první poslední. :)
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Naitomea » 14 lis 2013 22:06

Tak.. byla jsem v Dolní Libchavě už dvakrát a pokaždé se mě ujal pan doktor. Spokojenost... byl hodný, milý, nechtěl příplatek za vyplnění zdravotní karty.. všeobecně si neúčtuje šílený poplatek za to, že potkouše prohlédne...
'otravná Elis od amberáků de Linden Rats'
Naitomea
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Linden Rats

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 14 lis 2013 22:38

Doplňuji info, že z Libchavy se veterina přestěhovala vedle OC Paráda.. modrej baráček. Minule jsem to nemohla najít. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Zpět na Veterináři