Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Liberec

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Liberec

Příspěvekod Spritan » 16 pro 2005 18:04

nevite nekdo o mejaky veterine pro hlodavce a dalsi mala zviraTA?
ja tady znam jenom Cvrcka, a ten je na psi a kocky a jeste jednoho na gagarince.
pak je takovej pochybnej na harcove
ke cvrckovi nechci, protoze hrozne rad operuje, a hodne zvirat mu umrelo pod rukou :-(
*Marty*
Obrázek
Spritan
Růžovka
Růžovka

re:

Příspěvekod Spritan » 13 led 2006 18:25

dik moc....
stejne budu muset kdyz tak navstivit cvrcka (az to bude nutny) :? to je jedinej kdo leci vic zvirat nez jenom kocky a psi...
*Marty*
Obrázek
Spritan
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod aninka » 16 bře 2006 19:09

v doubí u vesce -na Hoodkovické-tam chodím
aninka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod maskova » 22 bře 2006 14:34

Aninka: Mohla bych dostat více informací o veterináři v Doubí na Hodkovické? Díky Eva
maskova
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod mazi » 13 črc 2006 13:59

zkus taky krajsou veterinu v Růžodole-střídá se tam hodně veterinářu a maj hodně zkušeností i s jinýma zvířatkama než se psama a kočkama:-)))
Marcelek-standardní aguťák-320g (*21.3.2006-)
Edie- modry berkshire -240g(*27.3.2006-)
Přijďte se podívat na naše stránky: http://www.mysaci.site.cz
mazi
Růžovka
Růžovka

Minárik

Příspěvekod Dinnuska » 23 lis 2006 15:37

... Nedoporučuju návštěvu u Minárika. Sídlí u Nisy.
Podcenil u mojí Gedžity Zápal plic . Prý že je to alergie :cry:
Dinnuska
Růžovka
Růžovka

já znám

Příspěvekod Dinnuska » 30 lis 2006 18:55

Nomrálně..asi jsme našla dobrýho doktora!
Jmenuje se Gréger. a je v Hanychově pod kubelíkovkou
Dinnuska
Růžovka
Růžovka

Veterináři v Liberci

Příspěvekod Eranor » 04 pro 2006 10:44

Prosím vás všechny nechoďtě nikdo ke Cvrčkovi, ten neumí léčit žádný zvířata, ani kočky ani psy. Kvalitních veterinářů je tu spousta. V tom Hanychově to není špatný, jen bacha na MVDr. Novákovou, ta je nic moc. Pak v tom Ružodole, manž. Jurkovi, manž. Karešovi, a další, tam jsou odborníci, ale taky si to nechají dost zaplatit, Minárikovi bych se vyhnula velkým obloukem. Pak ještě není špatnej MVDr. Červený, ale ten má ordinaci až v Kateřinkách. Ještě v Harcově je MVDr. Kolafa, ale s tím žádnou osobní zkušenost nemám. No a já chodím se všema zvířatama - psi, kočkou, potkanama a jezdí mi i ke kobyle MVDr. Krobotovi.
Eranor
Růžovka
Růžovka

Re: Veterináři v Liberci

Příspěvekod mazi » 04 pro 2006 15:54

Eranor píše:Prosím vás všechny nechoďtě nikdo ke Cvrčkovi, ten neumí léčit žádný zvířata, ani kočky ani psy. Kvalitních veterinářů je tu spousta. V tom Hanychově to není špatný, jen bacha na MVDr. Novákovou, ta je nic moc. Pak v tom Ružodole, manž. Jurkovi, manž. Karešovi, a další, tam jsou odborníci, ale taky si to nechají dost zaplatit, Minárikovi bych se vyhnula velkým obloukem. Pak ještě není špatnej MVDr. Červený, ale ten má ordinaci až v Kateřinkách. Ještě v Harcově je MVDr. Kolafa, ale s tím žádnou osobní zkušenost nemám. No a já chodím se všema zvířatama - psi, kočkou, potkanama a jezdí mi i ke kobyle MVDr. Krobotovi.

kolafa je dobrej, ale je hrozně drahej a než stačíte vejít, tak už má zvíře v sobě dvě injekce s vitamínama a různýma věma-takže sme vždycky platili o 4 stovky navíc. Krobot je taky fajn,ale ten má zaměření na kočky, ne?
Marcelek-standardní aguťák-320g (*21.3.2006-)
Edie- modry berkshire -240g(*27.3.2006-)
Přijďte se podívat na naše stránky: http://www.mysaci.site.cz
mazi
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dinnuska » 04 pro 2006 16:00

já jak jsem již psala Gréger je perfektní, navíc každou ST a PÁ je tam doktorka se zaměřením na malý hlodavce.Krobot má zaměření na kočky neboť je s manželkou chovají, ale Mladej Krobot je v pohodě
Dinnuska
Růžovka
Růžovka

Re: Veterináři v Liberci

Příspěvekod Eranor » 05 pro 2006 10:32

mazi píše:
Eranor píše:Prosím vás všechny nechoďtě nikdo ke Cvrčkovi, ten neumí léčit žádný zvířata, ani kočky ani psy. Kvalitních veterinářů je tu spousta. V tom Hanychově to není špatný, jen bacha na MVDr. Novákovou, ta je nic moc. Pak v tom Ružodole, manž. Jurkovi, manž. Karešovi, a další, tam jsou odborníci, ale taky si to nechají dost zaplatit, Minárikovi bych se vyhnula velkým obloukem. Pak ještě není špatnej MVDr. Červený, ale ten má ordinaci až v Kateřinkách. Ještě v Harcově je MVDr. Kolafa, ale s tím žádnou osobní zkušenost nemám. No a já chodím se všema zvířatama - psi, kočkou, potkanama a jezdí mi i ke kobyle MVDr. Krobotovi.

kolafa je dobrej, ale je hrozně drahej a než stačíte vejít, tak už má zvíře v sobě dvě injekce s vitamínama a různýma věma-takže sme vždycky platili o 4 stovky navíc. Krobot je taky fajn,ale ten má zaměření na kočky, ne?

To je možný, že Kolafa dražší, fakt nevím, protože jsem u něj nikdy nebyla. Ne, nemá. Krobotovi sice mají doma chovatelskou stanici koček, ale dělají všechny zvířata, včetně koní, ovcí, krav apod. "strará" Krobotová dělá převážně kočky, "starej" Krobot všechno hlavně ten dobyteka větší zvířata a mladý Krobotovi Patrika a Petr dělají úplně všechno na co si vzpomeneš.
Eranor
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Eranor » 05 pro 2006 10:36

Dinnuska píše:já jak jsem již psala Gréger je perfektní, navíc každou ST a PÁ je tam doktorka se zaměřením na malý hlodavce.Krobot má zaměření na kočky neboť je s manželkou chovají, ale Mladej Krobot je v pohodě

prosím tě a jak se ta doktorka jmenuje? Není to ta Nováková? K ní bych já nešla vůbec s ničím. A jen k těm Krobotům, chovají je spíše dámy Krobotovi, chovatelská stanice je psaná na Patriku Krobotovou - Šepelákovou. Chlapy to moc nezajímá.
Eranor
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dinnuska » 05 pro 2006 14:40

tam je jen mašková a Gréger!
Dinnuska
Růžovka
Růžovka

Re: Liberec?

Příspěvekod Diana » 22 led 2007 18:13

Spritan píše:nevite nekdo o mejaky veterine pro hlodavce a dalsi mala zviraTA?
ja tady znam jenom Cvrcka, a ten je na psi a kocky a jeste jednoho na gagarince.
pak je takovej pochybnej na harcove
ke cvrckovi nechci, protoze hrozne rad operuje, a hodne zvirat mu umrelo pod rukou :-(

Byla jsem u paní doktorky Maškový... Ordinuje na Soukromé klinice Hanychov u manželů Krobotových. Každou středu a pátek tam je pro naše malé hlodavčí miláčky:) :P Byla vážně skvělá,poradila a pomazlila :whistle: Je to hned u zastávky Janův Důl, asi 10 min. z Fugnerky..jezdí tam 2,3 tramvaje..
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr....:))Pštros s pštrosicí a pštrosáčaty šli do pštrosačárny....:))
Diana
Růžovka
Růžovka

Vratislavice

Příspěvekod ejmyk » 14 srp 2008 15:04

Sice koukám, že zde už dlouho nikdo nepřispíval, ale třeba v budoucnu někomu pomohu ;) Já chodím do Vratislavic -> "Státní veterinární ústav" <- Ordinuje tam pan dr. Havlíček (nebo Hlaváček ...? Myslím, že Havlíček) a dr. Chlupsa. Specializují se spíše na kočky a psi, ale chodím tam i s hlodavci ;) Za operativní zákroky u hlodavců má prý jednotnou cenu 500,-. Co se týče operací, tak já tam byla na operaci 2×, bohužel ani jedno z mých zvířat nezvládlo pooperační dobu (nemyslím si, že by to byla jejich vina - Aranka (Osmák degu) zemřela na těžkou infekci, když jí mládě vízlo v porodních cestách, chudák holka, ani jsem nevěděla, že je březí, takže jsme na to bohužel přišli až později :( a nepomohli jí už ani antibiotika, nepřežila noc. A Džu-Džu, moje potkanice, tak ta byla na operaci nádoru, mohlo jí být něco kolem dvou let. Té se zastavilo srdíčko dvě hodiny po operaci. Ale začala se prý normálně probírat... A co jsem jí potom viděla (vzala jsem si jí, abych jí mohla pohřbít :( ) tak podle stehů a ošetření to bylo všechno v pořádku, tak nevím...). Jinak jsme tam chodili rok a půl se psem s cukrovkou, postupně slepnoucím, utahanějším... Snažili se pro ni udělat všechno, takže já si na tuto veterinu nestěžuji a chodím jedině tam.

Jede se tam tramvají 11, směr Jablonec nad Nisou, zastávka ve vratislavicích u takových modrých paneláčků. Vedle veterinárního ústavu je i normalní zdravotní ústav (pro lidi). Není to těžké najít.
"Člověk, který ztratil možnost volby, přestává být člověkem." A.Burgess
ejmyk
Růžovka
Růžovka
Potkani: Potkanka Isis

Další

Zpět na Veterináři