Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pardubice

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Pardubice

Příspěvekod Temnotka » 16 pro 2005 17:32

Dobrou veterinu, která mě fakt nadchla jsem našla v Pardubicích na Dubině. Bezvadnej přístup, vše vysvětlí a pomuchlují zvířátka a tak. Cena si myslím je dobrá a hlavně přístup k potkánkům a i jiným zvířátkům je super.
Adresa je :
Veterinární klinika
MVDr. Jiří Beránek
Husova 1747, 530 03
Pardubice
Tel: 466262914
Mob.603272796
Temnotka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Stormy » 28 zář 2006 10:29

Jj. Pan doktor Beranek je supr, je to hlavne velky odbornik na psy, ale je taky podle toho dost pracovne vytizen:o)))
Bude plny smutku, den bez zleho skutku...:o)
Stormy
Růžovka
Růžovka

Re: Pardubice

Příspěvekod Luxorka » 24 bře 2008 00:12

Velice spokojená jsem byla s péčí ve veterinární nemocnici Aesculap na Dukle. Myslím, že konkrétně s potkyšema nemají tucty zkušeností, ale jsou moc zdatní a kluky počochnili, obstarali a vyléčili.. :up:

http://www.vetnemo-pce.com/
ObrázekPets name: McLoomilouObrázek
Luxorka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Myšáček†, Cipísek a Barnabášek, Fanoušek, Jonatánek†..
Chovatelská stanice: Potkaní Tým

Příspěvekod Praya » 04 úno 2010 11:05

Dnes jsem byla na veterině Aesculap na Dukle a mám z ní moc dobrý pocit. :up: Moc příjemná a hodná paní doktorka Bacílková :D i sestřička. I moje holky to vycítily a byly hodné a klidné. U lékaře byly poprvé, čekala jsem, že budou kvičet a vyvlékat se ze sevření jako při domácí prohlídce. :) Moc mě šikulky moje překvapily. :loveit: Doktorů je tam víc, střídají se, takže vás objednají na den, kdy tam je zrovna někdo, kdo je na hlodavce.
TO THE WORLD, YOU ARE ONE PERSON.
TO A RAT, YOU ARE THE WORLD.
Charlie S., http://www.worldratday.com

Obrázek
Praya
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: RIP:
Róza (rex, fawn, berkshire, 12. 1. 2010 - 2. 11. 2011) z Momins of Opatov
Oliva (standard, black, solid, 18. 9. 2009 - 10. 4. 2012) z Šedé eminence
Adélka (dumbo, velveteen, russian blue, 2. 1. 2010 - 29. 10. 2012) z TazManie
Pecka (standard, mink, irish, 18. 9. 2009 - 25. 12. 2012) z Šedé eminence

Příspěvekod Praya » 16 bře 2010 16:20

V nemocnici Aesculap na Dukla jsem byla nedávno s myškou na pohotovosti (měla šíleně nateklé očičko a dost mě to vylekalo) a musím NEDOPORUČIT doktora Citu, který zrovna sloužil!! :( Holčičku mi vůbec neprohlédl, nevzal ji ani do ruky, natož aby se do toho očička aspoň podíval a dal mi mastičku, ať jí to mažu, že to snad zmizí. :evil: Samozřejmě jsem zaplatila za prohlídku (která jednoduše neproběhla!!), navíc samozřejmě s pohotovostním příplatkem! I když se to pomaličku začalo lepšit, měla jsem dost špatný pocit z toho, že ji prostě nikdo neprohlédl (kromě mě) a vůbec jsem se nedozvěděla ani možnosti, co by to mohlo být nebo čím to mohlo být způsobeno. Objednala jsem se tedy na pondělí (na pohotovosti jsem byla v pátek večer) k doktorce Bacílkové, která Adélku vyšetřila, očička ji prohlédla (i si do nich posvítila), zeptala se mě na spoustu souvisejících věcí, a pořádně mi vše vysvětlila a instruovala. Z jednání (naprosto neprofesionálního!!) doktora City jsem byla tak rozhořčená, že jsem jí jeho "prohlídku" vyložila a postěžovala si, za co jsem to tedy v ten pátek platila!! :evil: :evil: Doktorka Bacílková byla velice přívětivá a vyšetření vzala jako náhradní a nic mi neúčtovala. :up:
TO THE WORLD, YOU ARE ONE PERSON.
TO A RAT, YOU ARE THE WORLD.
Charlie S., http://www.worldratday.com

Obrázek
Praya
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: RIP:
Róza (rex, fawn, berkshire, 12. 1. 2010 - 2. 11. 2011) z Momins of Opatov
Oliva (standard, black, solid, 18. 9. 2009 - 10. 4. 2012) z Šedé eminence
Adélka (dumbo, velveteen, russian blue, 2. 1. 2010 - 29. 10. 2012) z TazManie
Pecka (standard, mink, irish, 18. 9. 2009 - 25. 12. 2012) z Šedé eminence

Příspěvekod Sapporo » 07 kvě 2010 18:23

Už nikdy nepůjdu na veterinární kliniku u nemocnice! Přišla jsem s ochrnutým, tlamičkou dýchajícím a krev pšikajícím myšáčkem, což byl jen důsledek nádoru na mozku (jak mi řekl můj běžný veterinář) a s tak arogantním přístupem jsem se nesetkala! :grc: Když jsem vyjmenovala co všechno Coxínkovi je, doktor se s úsměvem zeptal a co jako myslíte, že bude. Po chvíli už byl milejší (asi tomu přispěla notná dávka slz a vzlyků), ale už ji budu obcházet obloukem. Přítel byl s myškou na Dukle a spokojenost velká.
Sapporo
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nesquik (květen 2010-)
Chocapic (14.3.2010-)
Coxínek (srpen 2008-27.2.2010:( )
Sidoušek (únor 2008-26.5.2010:( )

Příspěvekod Vell » 02 kvě 2012 18:58

u Beránka jsem byla jednou a již nikdy více.. momentálně tam za něj zastupují většinou veterinářky a jediný o co jim jde, jsou jenom prachy.. Nikča měla rakovinu přímo u srdíčka.. byla už starší a operace tedy nepřipadala v úvahu (navíc se jí začala dělat další mezi předníma nožkama).. boulička ale nebyla tak velká a pak i přestala růst.. jednoho dne jí to buďto prasklo nebo si to rozškrábala.. skoro nám vykrvácela.. nechtěla sem jí tedy dál trápit, kdyby do toho chytla infekci nebo jí to nedejbože začlo znovu krvácet.. bohužel to vyšlo tak, že to byl den mezi víkendem a státním svátkem.. proto měli na veterině, kam běžně chodíme, zavřeno.. až do Svítkova se nám jí přes celý město tahat nechtělo.. byla to fakt velkej nervák.. a tak jsme došli k Beránkovi.. kéž by jsme takovou blbost nikdy neudělali.. veterinářka jí uspávala na čtyrykrát!!!! a byli jsme tam přes hodinu, než se jí to podařilo.. a nakonec z nás vytřískala dvakrát tolik než chtěla původně (prachy vem čert).. ale dodneška, když si na to vzpomenu, tak je mi z toho do breku..
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod ChsRenesmee » 02 črc 2012 07:50

Hodně můžu doporučit veterinářku Sedláčkovou..je moc ochotná a se zvířátkem se i mazlí....je to naše sousedka a vždy když se něco stalo tak jí napíšu sms a hned je u nás doma..nebo stačí říct co chcete a ona vám to přiveze z práce...třeba sprej proti všenkám atd.... jedině doporučuji..vždy sem s ní nadmíru spokojená :up:
ChsRenesmee
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: ChsRenesmee

Příspěvekod chesterfield » 06 črc 2012 08:46

Velice spokojeni jsme byli na klinice VETOPET ve Svítkově (nebo Čivicích si nejsem jista) je naproti parku.
Pan doktor ochotně přišel večer na ordinaci, zakoupeného zcela zanedbaného a nemocného králíčka vyšetřil, poslal vzorky do lab. Když slyšel odyseu za vyšetření si nic nevzal. Prima přístup, zatím jsem nepotřebovala léčit potkánka, ale na veterinární potvrzení na výstavu prohlédli potkánky velice poctivě.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Vell » 07 črc 2012 15:46

Vetopet je skvělá ordinace, nikdy jsme neměli problém.. Zoubka mi zašili tak, že je jako novej.. ani jizva se mu neudělala.. bez problémů si poradili s malým hystericky vřískajícím potkanem..
jediný mínus, že si jenom za prohlídku zvířete účtují 250,--

pak je ještě skvělá paní doktorka Hašlová.. momentálně ordinuje v ordinaci na Dubině, ale pouze jenom ve čtvrtek (nezaměňovat s veterinou u Beránka :grc: ).. přihazuji odkaz http://veterina-dubina.webnode.cz/ .. dříve pracovala právě ve Svítkově.. uspávala nám i Liluška, Filípkovi přepichovala antibiotika.. byla skvělá, potkan si ani nestihl všimnou, že se něco děje.. :up:
nicméně druhá paní veterinářka, které je i ordinace, mě s potkanem zrovna nenadchla.. Filípkovi natekla noha a měl jí skoro třikrát velkou.. jen co sem tam vešla, rovnou mi řekla, že jestli to má zlomený, tak mu s tím nikdo nic dělat nebude.. místo aby mi prohlídla potkana, tak si tam přerovnávala pytle s granulema.. naštěstí tam měla asi někoho na zaučení, tak jenom ona potkana prohlídla, prohmatala mu nožku, napíchala mu antibiotika.. prostě sem z ní měla pocit, že se potkanů bojí, přestože je to ordinace pro malý zvířata :zip:

Edit: p. Hašlová je tam dočasně i v úterý.. říkala, že sama má doma potkany a má je strašně ráda.. prý nechávala i svoje holky operovat s nádorem.. takže potkanům by měla rozhodně rozumět
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Zpět na Veterináři