Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Chomutov

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Chomutov

Příspěvekod ironie » 14 črc 2010 08:43

Který z těch vetů je MVDr. Hošek? Ten starší? Nikdo se mi tam nepředstavil a z jeho podpisu jsem toho taky moc nevyčetla... :smi:
ironie
Skákavka
Skákavka
Potkani: Girly & Jelly Bean of LMG Rattery

Za duhovým mostem =,(

Feedee´s Cilka & Clarice, DeeDee of Satannow, Wasabi & VooDoo von Zverimex, Darkness of Satannow, Woodoo´s Chiki a Shakira, Widlička of Smeagolie, Mahiru AkaiTatsu, Manatsu AkaiTatsu, Queeny of Rat4U, Darkness, Jingles, Woodoo's Sherlock, Shadow, Černá, Bílá, Dvířka, Žolík

Příspěvekod kožíšek » 14 črc 2010 08:57

Ironie: Hošek je ten mladší holohlavý. Ten starší je snad Duch nebo jak se jmenuje.
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod ironie » 27 črc 2010 16:05

Hmmm, tak nás se ujal ten starší - Kub. =( Nedoporučuji, sice VooDoo zákrok přežila, ale nic ti nevysvětlí, všechny informace z něho musíš tahat, jak z chlupatý deky a stejně ti jich řekne jen polovinu... Ještě, že jsem našla tenhle web, jinak nevim, nevim... =/ Příště si vyžádáme přímo Hoška.
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Feedee´s Cilka & Clarice, DeeDee of Satannow, Wasabi & VooDoo von Zverimex, Darkness of Satannow, Woodoo´s Chiki a Shakira, Widlička of Smeagolie, Mahiru AkaiTatsu, Manatsu AkaiTatsu, Queeny of Rat4U, Darkness, Jingles, Woodoo's Sherlock, Shadow, Černá, Bílá, Dvířka, Žolík

Příspěvekod kožíšek » 27 črc 2010 16:16

Iro my byli nedávno u tohoto s Gothardem - měl plnou tlamičku táhnoucích zelených slin a on nám řekl že neví co mu dali v Praze za ATB a ať přijdeme odpoledne ve 4 hodiny - no kdyby to neměl Gothard bývam jen od oblízání stehů z předchozí operace v Praze, tak se nám taky mohl udusit - takže na operace Hošek ale na běžnou prohlídku zkus Veterinární ambulanci v Šafaříkově ulici - MVDr. Mikutová
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod ironie » 30 srp 2010 17:38

Ahoj,
tak bohužel, znovu běhám po vetech. Bohužel, jak s VooDoo, tak s Wasabi. VooDoo se udělala bulka na čelisti, vytékat porfyrin z nosu a z držtičky ji zapáchá. Mám podezření na abces. Wasabi je apatická, motá se, nestará se o sebe, neudrží žrádlo v předních tlapkách, málo pije a hodně spí - asi bude po mrtvičce. :(
Teď se chci podělit o pocity z veteriny na Šafaříkově ul.:
Ujala se nás MVDr. Koutecká. Nejvíc mě zarazila její první reakce, že vypadají obě na utracení! :shock: Prohlédla je a bohužel, mi má podezření potvrdila. Wasabi dala infuzi a VooDině atb, že zatím nemůže ten abces proříznout. A zítra jdeme na injekce znovu... :(
opravdu se mi nelíbilo, jak píchala injekce - Wasabi vytáhla za kůži do vzduchu a pak ji napíchla, Wasabi se to samozřejmě nelíbilo, tak se snažila vykroutit, několikrát ji spadla a honila ji po stole... :zip: VooDoo už jsem teda přidržela na stole. Zatím mám z ní dost smíšený pocity. Pokud by to bylo zlé, že by holky odepsala nebo měla nadále tak pofidérní přístup, tak jedu za MVDr. Gabrielem do Litvínova.
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod iwanhoe » 30 srp 2010 18:27

nevim jak moc máte v Chomutově na výběr, ale k takový doktorce bych teda už nešla ani za nic... :evil:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod kožíšek » 30 srp 2010 18:34

hele já se musím Koutecké zastat - je to sice vetka nic moc, ale přístup ke zvířatům 100%ně lepší, než MVDr. který ordinuje u MVDr. Hoška (já si jeho jméno nepamatuju). Navíc je schopná se nechat "poučit" takže nám po úvaze předepíše co jí navrhneme (pokud máme zkušenost z fora).
Je to možná sice tím, že jsem vždycky potkana držela já a ona jen píchla injekci, případně prohlídla, ale nikdy mi nepřišla ke zvířatům hrubá, to vážně ne.. ale jak říkám, nikdy jsem jí nedala zvíře do ruky, vždy jsem ho držela já - a tak to vlastně bylo na všech veterinách včetně pražského IVETu.
Obrázek
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----

Příspěvekod ironie » 03 zář 2010 13:12

Tak nakonec se nás ujala mladší kolegyně, která má lepší přístup, opravdu se snaží a z které mám celkově lepší dojem. Bohužel, Wasabi rychle chatrá. A asi nám nezbyde nic jiného než ji nechat uspat. :cry: U Voodoo čekáme až ji abces "uzraje" a bude ho moct proříznout. V neděli jsme objednaní K Mikutový i s Darkness, které se objevila bulka mezi předními nožkami. Tak nám držte pěsti!!!
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod ironie » 10 zář 2010 10:39

Tak katastrofa pokračuje... V sobotu jsem musela nechat uspat Wasabi. :weep: Už jsem ji nechtěla trápit... V neděli jsme byli na konzultaci ohledně Voodina abcesu a Darkíiny bulky u MVDr. Mikutové. Abces zčásti vymáčkla, ale když se ho snažila ještě propíchnout - tekla jen krev, takže bylo nutné ho proříznout. U Darkí to byl nádor mléčné žlázy. Domluvily jsme se na úterý, že vezme obě. V úterý si holky vzala k sobě, že si je mám vyzvednout za hoďku a půl, aby byly už probuzený (narozdíl od MVDr. Kuba). Při vyzvednutí byly už čilý, zmatený, ale čilý... Vetka měla pro mě špatnou zprávu ohledně Voodoo, abces vyčistila, ale objevila nádor. Nádor na čelistech způsobil jejich zkřivení a abces a bohužel nejde odoperovat. :omg: Takže dnes jdeme na poslední ATB. A pak už rozhodne jen čas, jak dlouho Voodoo bude žít... :zip:
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod -minus- » 24 zář 2010 08:43

Na Dukelské ulici ordinuje MVDr. Kub a MVDr. Hošek. Kub je starší a taky s ním nemam moc dobré zkušenosti a už jsem zjistila, že ten tam ordinuje dopoledne, Hošek dopoledne operuje a kolem té 15 hod je tam Hošek. Potkan se mi sice po operaci probouzel přes 12 hodin, ale vše bylo v pořádku. Dneska tam máme cestu zas:( Potkanice sice chodí, ale neudrží se pořádně na nohou, nikam nevyskočí, nepanáčkuje, ani se snad nemůže umýt. Vypadá, že ji nic nebolí, když si ji vemu ven, tak běhá, žere, ale žrádlo neudrží v packách. Nevidím to s ní moc dobře:(
-minus-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj myš (9.1.2009 - 11.10.2010)
Popelka * 20.9.2010
Pindulína *1.10.2010

Příspěvekod ironie » 27 zář 2010 06:45

Ano, Kub nic moc, také se mi Voodoo probouzela přes 12hod a byla pak v pořádku. Zato Mikutová mi holky předávala už probuzený. Na to jak jsem z ní byla z počátku nesvá, tak se osvědčila a udělala pro holky maximum.
Bohužel, VooDík dnešní noc už nezvládl a umřel. Včerejší ráno mě ještě přišla probudit a ňufala mi u ucha v posteli, přes den byla aktivní, měla hlad a dnes... :cry:
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod -minus- » 04 bře 2012 11:18

Nedávno jsem se doslechla, že v Jirkově byla otevřena nová klinika a že je to tam skvělý. Já sice chodím s holkami na Dukelskou k Hoškovi a jsem s ním zatim spokojená, nikdy jsem neměla žádný problém. Ale když Pindulínka začala mít něco s očíčkem, tak jsem se rozhodla vyzkoušet Jirkov, hlavně taky proto, že na stránkách jsem se dočetla, že je specializovaná na drobné hlodavce. Popravdě MVDr. Jašková na první pohled moc příjemně nevypadala, ale jen co začla Pindulínu vyšetřovat tak supr! Očíčko jí pořádně vyšetřila, prozkoumala jí to něčim svítícím :), s Pindulínem si i povídala, protože byla hysterická, vše se mi snažila vysvětlit. Pak jsem ji ukázala malou bouličku, kterou má už delší dobu mezi packama, tak mi bylo řečeno, že to vypadá na tukovou bulku, ale jestli chci, tak to vyšetří, jestli je to opravdu ona.. Prostě skvělý přístup i jednání, zaplatila jsem 50 Kč za vyšetření a odcházela mile překvapena :) ..
-minus-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj myš (9.1.2009 - 11.10.2010)
Popelka * 20.9.2010
Pindulína *1.10.2010

Příspěvekod siglinde » 23 led 2013 12:53

Nejsem si úplně jistá klinikou Jirkově...Moje Kufi má už dlouho kožní problémy a teď na poslední návštěvě mi MVDr. Jašková řekla, že může mít nádor nadledvinek a s tím můžou souviset i rány na těle. A že to tedy nebudeme již řešit, protože je Kufče rok a třičtvrtě. Před tím, když jsem jí řekla, že se mi nezdá Kufči oko, má ho přivřené, tak řekl, že na to se mrkneme příště a do teď nic. A vlastně ji necháváme dožít. Takže nevím. Za ATB jsem platila kolem 150Kč, v tom je započítané i vyštření. Kufče kromě boláků na hřbetě a očíčka neschází...ale na drhou stranu mi rve srdce, když jí nemohu nijak pomoct.
siglinde
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 23 led 2013 14:28

pokud můžeš tak to zkus u jiného veta, podívej se do sekc e Veterináři.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Předchozí

Zpět na Veterináři