Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Chomutov

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Chomutov

Příspěvekod ironie » 14 bře 2010 12:31

Ahoj,
brzy se stěhujeme do Chomutova. Potřebovala bych doporučit dobrého veterináře pro moje potkaní holky. Víte někdo o nějakým šikovným ? :shock:
ironie
Skákavka
Skákavka
Potkani: Girly & Jelly Bean of LMG Rattery

Za duhovým mostem =,(

Feedee´s Cilka & Clarice, DeeDee of Satannow, Wasabi & VooDoo von Zverimex, Darkness of Satannow, Woodoo´s Chiki a Shakira, Widlička of Smeagolie, Mahiru AkaiTatsu, Manatsu AkaiTatsu, Queeny of Rat4U, Darkness, Jingles, Woodoo's Sherlock, Shadow, Černá, Bílá, Dvířka, Žolík

Re: Chomutov

Příspěvekod kožíšek » 14 bře 2010 12:54

ahoj, my v Chomutově chodíme "z nouze" k MVDr. Mikutové (ale spíš tam bývá její kolegyně Bílková nebo Koutecká) ale byť se prý o místní potkany starají hodně, tak k nim moc velkou důvěru nemáme.. Vyzkoušeli jsme i MVDr. Helebrandta ale také bychom jej nedoporučili - bere potkany jako škůdce ( :roll: nezapomenu jak nám barvitě a s nadšením líčil vybíjení velké potkaní kolonie kdesi na nějaké půdě :roll: ) no a s prvním Vranitkovým potkanem Lukýskem jsme byli i u MVDr. Marka Halounka - ten tu spravuje psí útulky - přes psy nevěřím nikomu tak jako jemu, ale sám přiznal že se o operaci potkana může jedině pokusit, že zkušenosti s tím nemá.

Chystáme se vyzkoušet i další veterináře (stává se to aktuálním kvůli Loganově bouličce) - MVDr. Hošek a ještě jeden, jehož jméno si teď nevybavím, ale budeme pak určitě referovat.

Ve zkratce řečeno - žádný odborník typu MVDr. Mikulcové, MVDr. Holé a dalších pražských kapacit tu není a tudíž při složitějších případech se chystá Vranitko jezdit do Prahy
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod vranitko » 15 bře 2010 11:31

MVDR. Helebrandt: "Potkany rozdělte do boxů a ATB dejte do návnady" - tak to byla poslední kapka, proč k němu příště nejít :roflcry:
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod kawi » 15 bře 2010 12:22

nevyplati se vam uz jezdit do mostu? :smi:
bo vlitvinove bych o skvelem vetovi vedel, ale zas nevim, jak daleko to mate :oops:

btw, vrani, ta tvoje hlaska, to je :shock: :roflcry:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod vranitko » 15 bře 2010 12:33

Do Mostu? Nikdy, nikam :x - svých zkušeností mám dost a Lukýsek za ně zaplatil životem... :cry:

Litvínov? Kde, kdo, co umí (jako s čím konkrétním už u něj jsou zkušenosti) a jak je vybaven? - ačkoliv jsme tu OT, je to od Chomutova kousek

Obrázek

vranitko
Moderátor
Moderátor
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod ironie » 13 kvě 2010 14:08

Hm, tak to vypadá, že veta budeme potřebovat, co nejdříve... VooDoo se udělala boulička pod přední tlapkou. :(
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Feedee´s Cilka & Clarice, DeeDee of Satannow, Wasabi & VooDoo von Zverimex, Darkness of Satannow, Woodoo´s Chiki a Shakira, Widlička of Smeagolie, Mahiru AkaiTatsu, Manatsu AkaiTatsu, Queeny of Rat4U, Darkness, Jingles, Woodoo's Sherlock, Shadow, Černá, Bílá, Dvířka, Žolík

Příspěvekod kožíšek » 13 kvě 2010 14:13

Iro vy už jste přestěhovaní? :-)
jinak mohu doporučit MVDr. Hoška (Dukelská ulice) - vyoperoval našemu Gothardovi v narkoze granulom na zadečku a Loganovi říznul v mé náruči abces naprosto bravurně - zatím jsme s ním spokojeni :up:
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod kawi » 13 kvě 2010 15:05

vraní, Petr Gabriel, muj vet z duchcova, oc ma prvni ordinaci u sebe odma v litvinove, takze vybaven je, dostupny je od sesti od rana do pulnoci ( mimo klasicke ordinacni hodiny je pohotovost ), s potkanama zkusenosti ma a kdyz na neco nestaci, rkene to :up: navic ma sikovyn ruce :loveit:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod vranitko » 14 kvě 2010 11:27

Kawi: jenže problém je v tom, že Litvínov je dopravně nedostupný - respektive je asi tak dostupný, jako pro Tebe z Duchcova - naše výhoda je, že jsme oba v Mostě vyrůstali, a tak se bezpečně orientujeme v místní MHD, která jede do Litvínova lépe, než vlaky.

Další výhodou je i, že máme auto, ale i tak je Litvínov z ruky. Každopádně díky za tip, kdyby zklamal MVDr. Hošek, který se zatím projevil dost bravurně, tak bychom ho určitě zkusili

Obrázek

vranitko
Moderátor
Moderátor
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod -minus- » 15 kvě 2010 12:05

Mohu doporučit MVDr. Hoška na Dukelské ulici, byla jsem s ním vždy spokojená i ceny jsou příznivé ;) . Dřív jsem k němu chodila s morčetem a snažil se udělat pro něj hodně, jen aby přežilo.. A teď k němu chodím s mojí potkanicí a taky vše v pořádku, teď jde k němu na vyříznutí nádoru:( hlavně v žádným případě MVDr. Helebrant!
-minus-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj myš (9.1.2009 - 11.10.2010)
Popelka * 20.9.2010
Pindulína *1.10.2010

Příspěvekod ironie » 01 čer 2010 12:13

Už se rozkoukávám v CV. Mám toho teď moc... Díky, za pomoc, určitě se na MVDr. Hoška obrátíme.
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod ironie » 13 črc 2010 11:36

To Kožíšek: Za jak dlouho se ti pak potkyš probudil z narkózy?
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod kožíšek » 13 črc 2010 11:56

přiznám se, že jsem ho dostala už probuzeného - dávala jsem ho tam ráno cestou do práce a vyzvedávala až po práci odpoledne
Obrázek
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----

Příspěvekod ironie » 13 črc 2010 19:08

Aha, tak my jsme byli objednaní na 10:30h, uspávačku dostala něco málo po půl a do teď chrní... :( Několikrát se počůrala a za poslední hodinu si občas slabě zapískne... tak nevim... to čekání mě ubíjí...
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Příspěvekod ironie » 14 črc 2010 08:40

VooDoo si dávala pěkně na čas. Začala se pomalu probouzet až po 20h a na vlastních nohou byla až mezi 4-5h ráno... uff... spadl mi kámen ze srdce. :)
ironie
Skákavka
Skákavka

Za duhovým mostem =,(

Další

Zpět na Veterináři