Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veterina Blansko + Adamov

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Veterina Blansko + Adamov

Příspěvekod Domča » 10 pro 2009 19:01

Veterina v Blansku
Po-Pá: 7:30 - 11:30
12:30 - 17:30
So: 8:00 - 10:30

VETERINÁRNÍ ORDINACE
Svitavská 500, Blansko

Tel.: 516 410 131
Mobil: 775 22 86 84
e-mail: ordinace@vet-blansko.c

Mimo ordinační hodiny
u akutních případů
tel. 775 22 86 84
Pokud nejsme k zastižení,
obraťe se na pohotovost na
Veterinární a farmaceutickou
univerzitu Brno,
Palackého 1-3,
tel. 541 561 111

Sice jsem tam byla jen kvůli drápkům , ale když jsem tam byla , tak tam byla Romana Bártová - pokecaly jsme si tam o ívušiném jménu , potom jsme došly na drápky , zase jsme si povídaly .. taková strašně veselá osůbka :loveit: Teďka tam půjdu s křečkem , tak uvidíme :angel: Myslím si , že mají hodně zkušeností . Hlavně jsou tam všichni neuvěřitelně milý a mají otevřeno tak , jak mi to vyhovuje . Tahle veterina je spojena z protějším obchodem chovatelských potřeb Dimbo . Dále je propojená s veterinou v Adamově - tam jsem nebyla , jelikož tam mají blbou otvíračku , ale se psema jsem tam už byla .

Obrázek
Obrázek
Obrázek
No a ta bleška co jim visí ze stropu je úžasná :loveit:
Obrázek
Obrázek
A mají tam vodu zadarmo ! :shock: Aquilu :shock: Jen škoda , že jak jsem tam přišla tak jsem šla do ordinace. Jinak bych si hnedka napustila :roflmao: To se už jen tak nevidí :zip:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Re: Veterina Blansko + Adamov

Příspěvekod CZpavinka » 23 úno 2011 20:11

tak, dneska jsem tam byla s dvouma klukama a asi s tisícem svrabáků :D pan doktor působil...no, tak jako dobrý, potkánky vzal, prohlídl, viděl stroupky, řekl, že to bude asi svrab teda, sestra nakapala stronghold a bylo, cena 240,-- co mě překvapilo příjemně, zapsal si jak kdyby kartu, narození, jména...ale když jsem odcházela, ptal se, "co je to za druh, pro jistotu?" tak sem řekla že potkan laboratorní :D tak snad se jen ujišťoval...a za měsíc jedem znovu :smi:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Domča » 25 úno 2011 18:22

Oni jsou tam dobří a levní no :up:
A hlavně v tom adamově to mám kousek a jsou propojení .. :smi:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod CZpavinka » 01 led 2013 18:27

dovolím si zde trošku zaktualizovat info o ordinaci v Blansku. Pan doktor nám řekl, že mají teď nové inhalační narkozu na operace, takže pro potkánky příznivá zpráva. Tedy pro ty, co si chtějí nechat tady operovat nějakého potkánka.
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Zpět na Veterináři