Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veterinární klinika Kolmá

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Veterinární klinika Kolmá

Příspěvekod Sharkie » 07 led 2012 12:24

Len male upozornenie pre tych, co chodia na Kolmu - podla rozpisu na novy rok Blazkova zatial vobec nerodinuje. Uvidime, ci ju tam neskor niekam pripisu.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod womi » 17 kvě 2013 20:24

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 1.června 2013 bude naše klinika na nové adrese, pár set metrů od našeho dlouholetého působiště v Kolmé směr Hloubětín.
Nově nás najdete na adrese Poděbradská 63A/1079, Praha 9, naproti malé čerpací stanice Benzina a prodejně pro řemeslníky Platforma. Klinika stojí přímo na Poděbradské a je zřetelně označena.

Krom zcela nové budovy s několika ordinacemi, hospitalizací, dvěma operačními sály a prostornou čekárnou Vám můžeme nabídnout i dostatek parkovacích míst na vlastním pozemku ihned u kliniky a oplocený prostor k venčení pejsků, taktéž na vlastním pozemku.

Těšíme se do nových prostor, které přinesou větší komfort nejen pro ordinující personál, ale především pro pacienty a jejich majitele. Zejména dostačujíví velké parkoviště na vlastním pozemku bude výrazné ulehčení pro majitele. Až pozemek dostatečně zaroste travou vznikne i velká plocha pro venčení pejsků taktéž na vlastním oploceném pozemku. Pro klienty chystáme venkovní posezení, free WI-FI síť po celém areálu, nápojové automaty v čekárně atd. Do budoucna zvažujeme recepci i rozšíření ordinačních hodin o další směnu, aby majitelé nemocných zvířátek nemuseli čekat.
Doufáme, že se Vám u nás bude líbit. Rádi Vás přivítáme v našem novém působišti.

Ordinační hodiny zůstávají zatím neměnné a to denně, včetně sobot nedělí a svátků od 8.00 do 24.00. Telefonní kontakt je také stejný 284810471, navíc od 1. června přibude i mobilní kontakt 730173769. Bližší informace nejdete na našem webu a Facebooku.

Informace s mapou najdete zde - http://www.vetkolma.cz/download/stehova ... a_mapa.pdf

S pozdravem

tým veterinární kliniky Kolmá

Veterinární klinika Poděbradská (dříve Kolmá)
Poděbradská 63A/1079, Praha 9
GPS: N50°6''14.986' E14°31''34.993'
tel. 284810471, GSM 730173769
e-mail: klinika@vetkolma.cz
www.vetkolma.cz a nově též www.veterinapodebradska.cz
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod ketvin » 29 kvě 2013 00:51

Ahoj,
jen jsem chtěla k této veterině přidat svůj zážitek. Uspávali mi tam potkánka - nejsem si ale jistá, který z doktorů to byl - Kňákal ne... Asi Čáp? Už je to víc jak rok.... Každopádně HROZNÉ. Nikomu nedoporučuji trávit zde poslední okamžiky s miláčkem... Dodnes na to nemůžu myslet, ten doktor byl idiot, udělal mi takový trauma, že se bojím svého druhého potkana vzít kamkoliv z domu (sháním veterináře, který sem přijede...). Prostě na uspání sem ne... Myslím, že skvělý by na to byl MVDr. Zdeněk Valeš (http://www.hvet.cz)...
Hodně sil nemocným potkánkům a jejich páníčkům!
Denisa

ÚPRAVA 12.1.15
Dnes jsem se tam potkala s Čápem a Kňákala už také znám, tak jen doplním, že nám tenkrát uspával Čáp... a už my na myšky sahat nikdy nebude...
Naposledy upravil ketvin dne 12 led 2015 17:35, celkově upraveno 1
Teď jsme smečka tří - já a dvě blond krasavice :)
Bambitka z Polipetu - Bambulka <3
Nejkrásnější Hádanka od Adush - Mimáš <3

Obrázek

I na bolestivou minulost vzpomínáme s láskou. Nikdy nezradí a vždy uklidní, bez nich by to už nebylo ono... Elee a Bonie <3 ... už to není ono :'( Bonie umřela 19.8.2012 po dlouhém a statečném boji proti všemu co ji osud přichystal :'( Elinka umřela po 2 a půl letech v červnu 2013, strašně mi chybí, už na mě doma nikdo nečeká :'( Berušky moje :'(
Bonie: 27.11.10 - 19.8.12 :'( https://www.youtube.com/watch?v=W0CfqZXQOXA
Elee: 27.12.10 - 26.6.13 :'( https://www.youtube.com/watch?v=Nrh_TxjwQ1U
Obrázek
ketvin
Růžovka
Růžovka
Potkani: Bambitka z Polipetu /Bambulka/
Nejkrásnější Hádanka OdAdush /Mimáš/

Minulost
<3 Moje úžasná Eleanor zvaná Elee a Bonie, chlapeček z kterého se vyklubala holčička Bonýska už jsou v potkaním nebi a pochutnávají si spolu na piškůtkách :'(

Bonie: 27.11.10 - 19.8.12 :'(
Elee: 27.12.10 - 26.6.13 :'(

Příspěvekod womi » 29 kvě 2013 05:49

Tak mě by zajímalo, kdo to byl. protože já už uspávala u všech a konkrétně Čáp byl tak milej, že bych k němu šla kdykoliv znovu, on jedinej mě málem rozbrečel přímo v ordinaci. A ani z jednoho nemám špatnej zážitek, naopak.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod MikiTlask » 29 kvě 2013 14:53

Mě na Velikonoce dokonce řekl (byl jsem tam poprvé a nechával jsem uspávat Viktorku), že se nemám trápit s placením a přinést peníze příště :smi:
MikiTlask
Skákavka
Skákavka
Potkani: Štráfek von ferina mercatura
Anton von ferina mercatura
Bruton von ferina mercatura
Integer von ferina mercatura
Watt von Potkanviv
Chronos od Womi
Vačice von ferina mercatura
Ruprecht von Percy

Příspěvekod Sharkie » 29 kvě 2013 14:55

jo, tiez som zrovna unho uz par krat za uspanie neplatila nai korunu, dokonca ani v priplatkovom case
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod rafo » 12 čer 2013 15:33

Ohledně toho doktora to tipuju na Jíšu. S ním mám také špatné zkušenosti co se týká uspávání potkana.
rafo
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod HVlacna » 08 led 2014 20:24

MVDr. Holá - výborný přístup :)

Byli jsme dneska u paní doktorky s dvěma klukama. Oba dva mají dýchací potíže. Menší vyloženě vrká, pšiká, dusí se a druhý je často naježený a zrychleně dýchá.

Vyšetření:
zvážení
prohlídka vzhledu potkana
mikroskopické vyšetření pár chlupů vytržených ze srsti (viděla bílou tečku v kožichu, tak ji raději vyšetřila, zda to nejsou breberky, ale byl to asi jen zbytek jogurtu :o) )
poslech
aplikace injekce s ATB a vitamíny

Oba kluci dostali antibiotika injekčně na 5 dní, poté kontrola. Jednorázově také injekčně vitamíny. Paní doktorka nám dala na výběr, zda se chceme naučit píchat injekce či na ně chceme docházet na veterinu. Chtěli jsme se to naučit, tak nám názorně jednu ukázala a podrobně vysvětlila, druhou injekci už jsme si zkusili píchnout sami. Paní doktorka byla velmi příjemná a ochotná zodpovědět veškeré naše dotazy.

Ceny:
za menšího - 275 Kč
za většího - 279 Kč
HVlacna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Baro » 18 lis 2014 18:31

I když nechováme potkany, nedá mi to nereagovat na příspěvky od Ketvin a Rafo... Zrovna opět hledám na internetu vše o Kolmé (musíme s fenou doktorovi) a po negativních zkušenostech minulý týden s Veterinou ABC na Praze 3 (kde to na nás působilo spíš jen o tahání peněz z kapsy a babské rady) chceme jít k dokotorovi Kňákalovi, který na mě při jedné naší návštěvě působil sympaticky. Jenže tento týden má variabilně , navíc jen do 16 hodin, tak si zase radši napřed hledám reference o dalších doktorech...

Ale proč jsem se výjimečně rozhodl napsat - ten doktor z Kolmé se opravdu jmenuje Mvdr. Jan Jíša. Museli jsme u něj nechat minulý měsíc uspat druhou fenku a tak příšerný zážitek nepřeju opravdu nikomu!!! Arogantní, neschopný se vcítit, vysvětlit, hotovo, zaplaceno, vy tady ještě zdržujete...? K němu už tedy nikdy v životě ne, a to s čímkoliv!
Baro
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Ptáková » 21 lis 2014 11:15

Pan doktor Kňákal byl dlouhá léta lékařem naší zvěře v jiném bydlišti - pes, papoušek, vše možné. Dle slov našich býval ten nejúžasnější a nejempatičtější doktor, jakého kdy potkali, snažil se maximálně o dobro zvířat i pohodu majitelů, když došlo bohužel na nejhorší. Myslím, že tam budete v dobrých rukách ;)
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

Příspěvekod womi » 21 lis 2014 12:46

Jíša se takhle změnil? :shock: Já už tedy na Kolmou nejezdím, neb jsem se odstěhovala a mám jí jako záložní na víkend, ale teda dobré vědět :roll:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nevi » 21 lis 2014 15:31

Už jsem zažila i protivného Kňákala, když tam měli prý nějaký akuťák a plnou čekárnu naštvaných lidí, kteří čekali několik hodin, i když byli objednaní. Takže z jedné návštěvy bych asi negeneralizovala.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod ketvin » 12 led 2015 17:27

Ahoj, mám nové zkušenosti s veterinou teď už na Poděbradské. Několikrát jsem tu byla za poslední rok s myškami u pana doktora Kňákala a vždy mi přišel "ok", takže Vám ho klidně na potkana doporučím. Byl milý a snažil se (jednou si stěžoval, že myška škrábe, ale stačilo říct a já bych jí podržela - číst myšlenky neumím). Jen mi teď myška "zkolabovala" víc, nakonec to vypadá na zánět dělohy a jelikož tam Kňákal bude až dnes večer a jelikož jsem si tady přečetla o něm i dost negativního - rozhodla jsem se jít dnes ráno k doktorce Holé, kterou tu všichni chválíte. Musím se přidat! Strašně moc ji doporučuji! Byla úžasná. Se sestřičkou si s myškou krásně poradily, udělaly ultrazvuk, myška dostala 3 injekce a docela to i ona zvládla... Prostě samá pozitiva. Dostala jsem antibiotika a léky na bolest domů, ve všem mi poradila, strávila se mnou skoro hodinu po její pracovní době - moc si toho vážím. Pokud se myška do středy nezlepší, musím tam znova, asi pro kortikoidy (vypada to totiž na zánět dělohy i na mrtvičku), které ale mohou komplikovat léčbu dělohy :( Prostě je to asi složitější... Ale pokud se myška nezlepší ani do příštího pondělí, půjde k paní doktorce na kastraci... Druhá myška už je k ní na pondělí objednaná také a to na vyndání nádoru na mléčce... Hodnocení tedy doplním poté, ale na vyšetření a stanovení diagnózy určitě paní doktorku Holou doporučuji! P.S. cena všeho - léčiv i péče byla 500,-

Koho ale na potkany nedoporučuji je pan doktor Jíša. S myškou jsem tam byla už v pátek. Zánět dělohy vůbec nepoznal a mrtvičku sice asi jo, ale léčit ji nezkusil (nedal ji ani injekci na posílení, nic). Do diagnozy napsal otazník, dal mi nějaké prášky na (asi) ředění krve, které jsem do myšky cpát zkoušela, ale ne moc úspěšně a pí. dr. Holá mi dnes řekla, že to vůbec nevadí, že se to nedařilo... Prostě byl pan Jíša sice milý a snažil se, ale věděl úplné nic a kdyby už v pátek nasadil ATB vše mohlo být jinak :( Takže k němu prostě už nikdy :(

Snad Vám mé postřehy pomůžou!
D.
Naposledy upravil ketvin dne 12 led 2015 18:10, celkově upraveno 1
Teď jsme smečka tří - já a dvě blond krasavice :)
Bambitka z Polipetu - Bambulka <3
Nejkrásnější Hádanka od Adush - Mimáš <3

Obrázek

I na bolestivou minulost vzpomínáme s láskou. Nikdy nezradí a vždy uklidní, bez nich by to už nebylo ono... Elee a Bonie <3 ... už to není ono :'( Bonie umřela 19.8.2012 po dlouhém a statečném boji proti všemu co ji osud přichystal :'( Elinka umřela po 2 a půl letech v červnu 2013, strašně mi chybí, už na mě doma nikdo nečeká :'( Berušky moje :'(
Bonie: 27.11.10 - 19.8.12 :'( https://www.youtube.com/watch?v=W0CfqZXQOXA
Elee: 27.12.10 - 26.6.13 :'( https://www.youtube.com/watch?v=Nrh_TxjwQ1U
Obrázek
ketvin
Růžovka
Růžovka
Potkani: Bambitka z Polipetu /Bambulka/
Nejkrásnější Hádanka OdAdush /Mimáš/

Minulost
<3 Moje úžasná Eleanor zvaná Elee a Bonie, chlapeček z kterého se vyklubala holčička Bonýska už jsou v potkaním nebi a pochutnávají si spolu na piškůtkách :'(

Bonie: 27.11.10 - 19.8.12 :'(
Elee: 27.12.10 - 26.6.13 :'(

Příspěvekod nevi » 12 led 2015 17:39

Na drobná zvířata se tam specializují co vím doktorky Holá a Schauflerová, většinou se snažím jít k nim.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Qeezle » 13 dub 2015 19:15

Ahoj, mám nastydlého dědouše, snažím se ho léčit sirupem a čajem, ale jestli se nezlepší, budem muset navštívit veta. Ráda bych šla právě k tady hodně zmiňované doktorce Holé, na stránkách jsem našla, že by měla ordinovat ve středu od čtyř do desíti - nevíte náhodou někdo, jestli to pořád platí a není teď nějaká výjimka? Doteď jsem chodila s krysákama k našemu běžnému vetovi, ale není odborník přímo na hlodavce a s lecčíms si nebyl jistý, tak je chci svěřit do zkušenějších rukou a nerada bych narazila na někoho nepříjemného nebo ne zcela znalého. ;)
Bára + Myall, Rampastos, Cornelis, Cider a Coriander :)
Qeezle
Růžovka
Růžovka
Potkani: Gremleen's Meloe, Gremleen's Myall, Gremleen's Rampastos

PředchozíDalší

Zpět na Veterináři