Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Ostravsko

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Ostrava

Příspěvekod salvii » 02 srp 2011 17:22

Jó, to už jsem někde o něm psala. - Lubomír Košťál. Je to úžasný veterinář, zrovna včera jsem tam byla s jedním z mých kluků - Charliem. Prodělal zřejmě už druhou mrtvičku. Na vše odpovídal a opravdu věděl co dělá. :up: Za jiného v Ostravě bych ho nevyměnila :loveit:
To, co vytvořila příroda, je vždycky lepší než to, co bylo vytvořeno umělcem.
salvii
Růžovka
Růžovka

Re: Ostravsko

Příspěvekod salvii » 02 srp 2011 17:25

Tak v Ostravě rozhodně Lubomír Košťál. Přesněji Ostrava-Dubina. Je úžasnéj :whistle: :up:
salvii
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod salvii » 02 srp 2011 17:26

Ka3na píše:Injekčně 8 potkanů bez příznaků, to mi příjde moc drastické. Já bych řekla, že stačí kdyžtak překápnout.

A máš to daleko do Ostravy? Nebo nejezdíš tam?

Jako dobrý doktor, zde byl zmíněný pan Košťál na Ostravě Dubině. (http://www.veterina.estranky.cz/)
http://potkani-forum.cz/viewtopic.php?f=14&t=1131&p=15332&hilit=ko%C5%A1%C5%A5%C3%A1l#p15332

Já s ním má zkušenosti jen s Osmáky a na ně byl super. Bydlím ve vedlejším domě :)

taky k němu chodím .. Ve vedlejším domě? Taky ho mám přímo před sebou :roflcry:
salvii
Růžovka
Růžovka

Re: Ostrava MVDr. Zbyněk Merta

Příspěvekod salvii » 02 srp 2011 17:28

POkud už volíš Ostravu - Hrabůvku, tak ti neuškodí zajet pár zastávek na Dubinu. K Lubomíru Košťálovi - úžasný veterinář na kterého si podle všech a znamých nikdo nestěžuje. :up:
salvii
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Pepinie » 29 zář 2011 11:09

Pokud někdo hledá dobrého veterináře v Opavě - mohu jen doporučit paní doktorku Bialkovou z veterinární kliniky "Na Kopci" http://www.veterinarniklinika.net/ - na klinice jsem sice nebyla, ale paní doktorka mi už několikrát s potkánky pomohla, jelikož bydlí ve stejné vesnici jako já, a je na ní vidět, že rozumí jak velkým tak malým zvířátkům.
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod Dandali » 19 lis 2011 16:08

Máte někdo prosím zkušenosti s touhle veterinou?
http://www.vetklinika-nytra.cz/
Nikdy jsem na jiné veterině nebyla a tuhle jsme navštívili s ledasčím - od morčete až po vodní želvu ;-) Kdysi mi tam taky zachránili mládě osmáka, které mělo nějaké problémy s nožičkama. Jednoho potkánka mi v pohodě vyléčili z nějakého horšího nachlazení, v podstatě jsem spokojená.
Ale teď řeším první závažnější věc a nevím, jestli nejít pro jistotu jinam. V úterý jsem tam byla s potkánkem, který by v pondělí měl jít na operaci. Paní doktorka je tam skvělá, ke zvířátků se chová úžasně, komunikace s lidmi už je možná trošičku horší - řekla bych, že by mi mohla líp vysvětlit, co mě čeká, ale přijde mi dost empatická a že má prostě zvířata ráda a vypadá, že i ví, co dělá. Nicméně operaci provede pan doktor a nevím... nevím.. potkan má něco v bříšku a ať je to, co je to, je to dost velké a já o něj mám obavy.
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod Pepinie » 29 lis 2011 09:43

úplně jsem to tu zapomněla napsat - veterinární klinika vetpark (www.vetpark.cz) - naprosto perfektní...lékařů je tam více, ale všichni jsou skvělí...momentálně se začali vzdělávat v oblasti drobných hlodavců - jezdí na konference apod. - takže mají nejnovější info z první ruky...navíc je tam asistentem potkanář, takže když si úplně nejsou jistí konzultují s ním...fakt můžu jen doporučit...jo a ceny více než lidové - např. příplatek za so+ne 100,-
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod VOTA » 26 zář 2016 11:33

Veteriny Ostrava Poruba: Snad to někomu pomůže :)

Vetcentrum - Nejez
Střídá se tam větší množství veterinárních lékařů - potřeba hlídat, kdo má směnu. Veterina má pohotovost.
MVDr. R.Nejez, R. Nejezová, H. Machová - Za těch několik let, co tam chodíme jsem je nikdy nepotkala.
MVDr. J. Lančaričová - Paní veterinářce se raději vyhýbáme. Chytrá" jako kniha" přitom o hlodavcích/ potkanech a jejich nemocech toho moc neví a naúčtovala by nejraději i to, co neudělala.
MVDr. P. Muller - Specializace na hlodavce. Když, tam není MVDr. Denerová = nejlepší možnost.
MVDr. K. Denerová - Když jdeme na veterinu, snažím se, aby tam paní doktorka zrovna byla. S klukama to umí :).

Yorica
Po praxi, kterou jsem tam měla, bych tam v životě nešla. Některé chování mi totiž hlava nebere a podle mě je 100% lepší, když veterinář přizná, že se stala chyba a navíc ani o druhu nic neví, než když vymyslí výsledek testu a děla chytrého, jak radio - vždyť ti lidi jim pak ty bludy věří..

Nytra

Také nikdy víc. Došla nám ATB a byla to jediná veterina, která měla ATB aspoň s podobnu účinnou látkou. Veterinářka se jich tak trochu bála. Než jsem nadiktovala sestře údaje do karty, už mi do nich s další píchali injekce, oba nekróza jako prase, takže další komplikace na světě (zvlášť, když je ten jeden takový hysterák). Přitom, kdyby počkaly, tak bych jim řekla, že zrovna tohle injnekčně rozhodně nechci. Nějak si nedokážu představit, že by mi u nich měli stanovovat diagnózu. Komunikace příšerná. Kamarádka tam chodila se psem a taky z nich moc nadšená nebyla.
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Předchozí

Zpět na Veterináři