Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Plzeň

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Plzeň

Příspěvekod Alessa » 17 čer 2015 12:47

Mam nemilou zpravu, pani dr Josefová je na mateřské a jediná další co byla schopná a ochotná operovat potkyšku byla nesrovnatelně horší:(

Vyzkoušela jsem veterinu u tří voříšků, potkala v čekárně sympatický pár s potkanem a taky si to tam chválí, paní Dr. co se specializuje na malé hlodavce měla zrovna dovču, ale její kolegyně byla úžasná, ve st jsem volala, v pátek prběhla operace, myšku jsem dostala vzbuzenou, pořád mi cestuje, nemožné udržet jí pod dekou. Injekční narkóza, cenově obdobné jako Kleisslovka, místo svorek stehy, lépe vyvážená narkóza
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod M23 » 23 črc 2015 08:29

Ahoj všem,
tak po dvou měsících jsem nucena napsat další příspěvek. Psala jsem recenzi na Kleisslovku a popsala mé zkušenosti. Celkem jsem chválila paní MVDr. Janouškovou, která moji potkanku operovala. Bohužel se mojí potkance opět začala dělat boulička na stejném místě jako předtím (nerostla sice již tak rychle, ale zase se objevila). Shodou okolností jsem teď s myšákama v Praze a tak jsem se rozhodla navštívit veterinu Animal Hope na kterou jsem slyšela chválu. Musím říci, že přístup byl nesrovnatelný. Tuto veterinu můžu jen a jen doporučit. Obrovská ochota a skvělé služby!!! Holky jsem s sebou vzala radši všechny. Všechny holky mi paní dokrorky prohlédly, ostříhaly jim drápky a bouličku hned odoperovaly. Za necelé dvě hodinky jsem si malou vyzvedla a nestačila jsem se divit. Stehy byly samovstřebávací a antibiotika malé píchla na 14 dní, tak aby se postupně uvolňovaly, takže už žádné trápení ani s vyndáváním stehů ani s každodenním nucením malé antibiotika. Nádor, který byl vyoperován byl podle struktury nezhoubný a je prý velmi velmi nepravděpodobné, že by se jí udělal nový na tom stejném místě, proto pravděpodobně paní doktorka Janoušková z Kleisslovky při operaci neodstranila všechno tak, jak měla, a proto nádor začal růst znovu. :( Přístup byl opravdu profesionální a obě paní doktorky byly velmi sympatické! Po těchto zkušenostech už budu jezdit s potkánky na veterinu pravděpodobně do Prahy. Je to sice trochu dál, ale za cenu toho, že vím, že o holky bude dobře postaráno! Člověk sice připlatí benzín a i služby jsou malinko dražší, ale zase na úrovni. Pokud bych to měla shrnout, tak raději pojedu do Prahy a zaplatím za jednu kvalitní operaci, než abych platila za operace dvě a ještě tak malou trápila.
M23
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod M23 » 23 črc 2015 08:33

Ta veterina U tří oříšků zní zajímavě, ale už mám strach něco dalšího zkoušet, kdyby byl problém. :( Zkušenost v Kleisslovce byla celkem poučná..
M23
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Alessa » 07 srp 2015 08:29

Ahoj na Kleisslovku uz kaslu z vysoka pan doktor rekl jedne slecne, ze ji nebude delat RTG za 300 at kralikem prasti o zem a jde si pro novyho...
Vorisci jsou vazne skveli, odpoledne t tam zeje prazdnotou:( coz je fakt skoda, jak pani dr C na pejsky tak pani dr Kulata na potkyse jsou strasne fajn. Minulou st mi odoperovala nasi divosku 2r a 8mesicu, vstrebatelne stehy, vzbuzena, doma uz jsme taky zadne dalsi leky nedavali a zjistovala mi pres Animal Hope jak davkovat Galastop (takze co nevi, hned zjisti) a poslala mi mailik, leky a dalsi odlevaji, takze clovek nemusi brat cele baleni. Hrozne starostliva, chtela Jamie videt, zda je v poradku a nasi agresorku Gigi proste capla a umazlila:D NA vrkani jsme dostali atb, ktera uzasne rychle zabrala. Cili za me 1***** obe potkanice odoperovane skvele, kdybych je objevila driv, mozna jsem jeste mela svoji Remicku:(
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Předchozí

Zpět na Veterináři