Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veteriny v Praze

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Veteriny v Praze

Příspěvekod DraXitko » 19 srp 2014 18:39

Tak jsem zpět z Bílé Hory... paní doktorka si prohodila směny, takže tam dnes nebyla. Samozřejmě se mi nikdo neobtěžoval mi zavolat, když jsem byla objednaná s potkany, že tam nikdo na potkany nebude. Prohlédla nás tedy jiná doktorka (dle stránek bych řekla, že to byla MVDr. Jana Langerová). Na rovinu mi řekla, že se potkánkům obvykle nevěnuje, takže neví, jesti mi dokáže pomoci. Měla jsem s sebou 3 holčiny s rýmičkou, tak si je všechny poslechla. Na poslech by to mělo být v pořádku - takže by to nemělo být až na plicích. Byla ochotná někam volat a poradit se, co jim dát, protože vrkají a pšíkají. Ale nakonec jsme se domluvili, že přijedu zítra ráno znova, až tam bude doktorka Plošková. Naštěstí po mně žádné peníze nechtěli...
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod chesterfield » 20 srp 2014 05:28

pominme to že ti nedali vědět se mji to zdá jako solidné jednání.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod DraXitko » 20 srp 2014 08:58

Dnes jsem se konečně setkala s paní doktorkou Ploškovou, která je na Bílé Hoře místo Chylíkové. Velmi sympatická mladá slečna/paní... Holky poslechla, dokonce když poslouchala a Algernon a Kebu to přišla zkontrolovat, tak ji podrbala a nechala ji nadále zkoumat stůl, takže chování k potkanům u mě za jedna :-) Na plicích to opravdu není, ale dostali jsme na přeléčení antibiotika. To mě trochu překvapilo, paní doktorka si dala záležet a nadávkovala mi to do stříkaček... trochu plýtvání a netuším jestli se to nějak projevilo na ceně, na účtu je prostě jen "spotřební materiál - 1ks" a moje lednice teď vypadá jak feťácká skrýš. Jinak jsme byly poučeni o nádorech, co mají holčiny na mléčných lištách. I když jsem říkala, že mám jisté zkušenosti, tak mi to stejně paní doktorka celé pověděla (rizika návratu nádoru po operaci, proč neodstraňují komplet lišty, jak by mohl pomoci galastop, ale že ho moc nedoporučuje a že je nutné zvážit kdy nechat potkana uspat, když ho nádor začne přerůstat).
Každopádně dojem na mě zanechala dobrý, ale šlo jen o rýmičku, snad se osvědčí i při vážnějších situacích, ačkoli doufám, že žádné nenastanou. :-)
Jinak cena 331 Kč, stále počítáno jako ošetření jednoho drobného zvířete, ačkoli byly 3. Zatím tedy přízeň Bílé Hoře zachovám. :-)
Chestr: Jj... kdybych nemusela odcházet včera dřív z práce, tak by mi to bylo jedno. Takhle jsem včera odešla dřív a dnes přišla pozdě. :smi:
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod Eva » 20 srp 2014 19:00

Tak jsem dneska byla na IVETu a paní doktorka Viziová je také v pokročilém stadiu těhotenství :) . Nicméně dobrá zpráva je, že se nechystá svou práci přerušit(teda kromě porodu) a své ordinační hodiny chce držet :dancing:.
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod kawi » 08 lis 2014 23:15

holky na ivetu je kdo vsehcno dobry na potkany?
potrebuju se v utery dostat nekam na veterinu, kde teoreticky potkanum rozumet nemusi, jde o uraz packy, ale kvuli davkovani ATB, pripadne amputaci, byhc byla rada, aby nejake ty zkusenosit mel :smi:
btw jak je na otm ivet co se tyce placeni, draha srovnatelne s kolmou, nebo lepsi? :oops:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod womi » 08 lis 2014 23:51

Oravová a Viziová určitě. cenově to bude asi podobné.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Eva » 09 lis 2014 09:05

Viziova je na materske (teda jeste minuly tyden byla :) ) a Oravova neslouzi kazdy den a ma ted kvuli absenci Viziove vetsinou plno, takze tam radsi zavolej. Na Hurce je pak ta Lietavcova a Sekyrova, ty se tam pry stridaji s ostatnimi tak, aby tam vzdycky byla jedna z nich. Tam to ale bud drazsi.
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod kawi » 09 lis 2014 11:57

hurka jsem cetla ze je draha, ja potrebuju neco levnejsiho, vzhledem k tomu, ze mam pred vyplatou, v praci mam dost velke manko a vetsina penez sla ted na oslavu samikovo narozenin :oops: zas jedinny ovlny den mam v utery a pak je v planu marodit, takze se nikam moc neodstanu, tak to musim zfouknout kde se najde misto
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod Eva » 09 lis 2014 12:29

Jsou tam i ted, tak tam brnkni (241714358) a zeptej se kdy Oravova bude :) . Treba budes mit stesti.
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan

3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod nevi » 09 lis 2014 13:17

Na IVETu Oravová nebo Brodská. Viziová snad už vůbec neordinuje.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod kawi » 09 lis 2014 13:45

no snazim se dovolat od rana a porad nic :|
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Eva » 09 lis 2014 14:03

Vydrz. Jednou mi rikali, ze vikendy slouzi vetsinou ve dvou - doktor a sestra, takze pokud je neco akutniho, tak sestra je s doktorem a nezveda :) . Co se vam vubec prihodilo?
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan

3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod kawi » 09 lis 2014 14:07

jj, už jsem objednaná, má odpolední a čas ve tři, takže paráda :up: jen mi nedošlo, že samík má tou dobou očkování, takže budu muset z veteirny letet na vlak a honem odmu k detskemu :lol:
ma poraneny prst na noze a nechce se to hojit, tak to vidim na prinejhorsim amputaci, minimalne ATB :smi: a kdyby nahodou chtela uspavat, tak prave proto chci nekoho kdo umi potkany, mistni vetka je super kdyz vim, co potrebuju, je i super na osetreni takovyhle zraneni ci operace u psu a kocek ale jeji znalosti potkanu jsou temer nulove, takze kdyz chci leky, musim ji rict jake a urcit davkovani, na operaci by si netroufla :|
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Ptáková » 10 lis 2014 08:11

IVET: místo Viziové je prý Brodská (dnes pravila sestřička, neb jsme my k Oravové objednáni na preventivní kastraci, a nabízela nám i tuto paní doktorku)
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

Příspěvekod Eva » 10 lis 2014 08:38

A neskončila teda ta Viziová nakonec úplně? Já jsem s ní mluvila asi měsíc před tím, než rodila a říkala mi, že neplánuje vůbec žádnou pauzu,vzhledem k tomu, že měla jen ty středy od 17. Maximálně prý jednu, dvě středy. Ještě jsme se tomu smály. No a už tam není hodně dlouho...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan

3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

PředchozíDalší

Zpět na Veterináři