Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veteriny v Praze

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Veteriny v Praze

Příspěvekod Morrigna » 12 kvě 2005 05:33

Ráda bych vás požádala o osobní zkušenosti s veterináři v Praze a okolí. Uvádějte prosím nejen název zařízení a adresu, ale i jméno lékaře, který vás ošetřoval, protože jednou tam může být schopný člověk a podruhý s prominutím blbec. Ideální je doplnit i kontakt a otvírací dobu.
Sama už mám hodně špatných zkušeností, s vleklýmproblémem klidně do Brna dojedu, ale něco akutního, až to nastane, bzch ráda řešila v Praze.
Morrigna
VIP
VIP

Veterina - Praha 3

Příspěvekod VeronikaL. » 24 kvě 2005 12:32

My jsme byli s Vilibaldem u nás na Žižkově u MVDr. Dubského, Praha 3, Roháčova 5, a byli jsme spokojení, Vilibald je zdravý.

Je to blízko stanice autobusu 133 a 207 - Tachovské náměstí (jezdí z Florence), nebo autobusu č. 136 - stanice Chlumova.
Otevírací doba: Po - Čt - 10-19 hod., pá - 10-15 hod., lichá sobota - 10-15hod., lichá neděle - 15-19hod., sudé víkendy zavřeno. (Doufám, že je ta otevírací doba dobře, protože to píšu zpaměti).
Telefon: 222 781 709
Máme doma dva kokršpaněly, kocoura, dvě činčily, tři osmáky a potkany Vilibalda a Nunu.
VeronikaL.
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Danny » 24 kvě 2005 13:29

Veterina v Liliove ulici na Starem meste. Ted nevim presne cislo baraku, ale kdyz pujdes od Betlemskeho namesti, tak je to skoro hned na zacatku po leve strane. Byla jsem si tam pro davku Imovacu a dostala jsem v podtate davek asi 20 za 30,-....na veterine Erika v Libni po me za jednu davku chteli asi 60,-! Pravda je ze to ji primo potkankovi pichali, ale stejne jsou v Libni ceny strasne navysene. V Liliovy dela i doktorka, ktera potkanum opravdu rozumi. Jmenuje se Denisa a strida se tam jeste s jednou starsi...ta jena tom o neco hure. :)
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Eeyore » 25 kvě 2005 10:43

Veterina v Liliove, Praha 1: z MVDr. Denisy Vitkove jsem mela smisene pocity. Sama chova morcata, k potkanum se stavi vstricne. Ale kdyz jsem tam prisla s potkanem, ktery trpi opakovanymi zanety dychacich cest, vzdycky jsme dostali jenom antibiotika a za mesic tam byli pro dalsi. Vysledkem je, ze uz nam zadna antibiotika nezabiraji, protoze zrejme byla podavana prilis kratce. Pripadalo mi, ze nehleda pricinu - "potkani tyhle zanety proste mivaji". Ale jini chovatele s ni maji dobre zkusenosti, tak nevim.

Veterina v Kolme 12, Praha 9: na potkany jsou tady zamereni 2 doktori: Jan Knakal a Pavla Radová . Oba dva mi pripadali do potkanu dost zblazneni, coz se projevuje i velkou snahou najit pricinu problemu nemocneho zvirete. Snazi se i konzultovat s jinymi veterinari, napr. z Brna. Nejlepsi je se tam objednat, fungujou od 8 do 24h, tel: 284 810 471 - pozor byva hodne obsazeny, budte trpelivi.

Veterina v ulici Na Zlichove 17, Praha 5 (tri zastavky tramvaji ze Smichovskeho nadrazi): s touto veterinou nemam zadne zkusenosti, nasla jsem ji uplnou nahodou a zaujalo me, ze slibuji na dverich mimo jine "lecbu hlodavcu". Doktor se jmenuje Ivan Malota. Kontakty:
vetzlich@volny.cz
tel: 251 554 974, 251 552 172
mobil: 608 260 897 - pohotovost
otevreno: po-pa 8-11 a 14-18 (11-14 operace), so 9-12
Naposledy upravil Eeyore dne 13 led 2006 16:48, celkově upraveno 1
Eeyore
Růžovka
Růžovka

Liliová

Příspěvekod Jingles » 06 led 2006 13:49

Eeyore píše:z MVDr. Denisy Vitkove jsem mela smisene pocity. Sama chova morcata, k potkanum se stavi vstricne. Ale kdyz jsem tam prisla s potkanem, ktery trpi opakovanymi zanety dychacich cest, vzdycky jsme dostali jenom antibiotika a za mesic tam byli pro dalsi. Vysledkem je, ze uz nam zadna antibiotika nezabiraji, protoze zrejme byla podavana prilis kratce. Pripadalo mi, ze nehleda pricinu - "potkani tyhle zanety proste mivaji".

Mám stejné zkušenosti, naše potkanka musela brát antibiotika asi 4x po 14 dnech, protože první dávka byla krátká. Ale na druhou stranu mám s veterinou v Liliové ulici dobré zkušenosti, když mi umírala potkanka na rakovinu, tak mi hodně pomohli.
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

MVDr. Chylíková

Příspěvekod Elenloth » 06 led 2006 20:43

Já jsem v Praze byla na Veterinární nemocnici Libuš,protože jsem někde viděla odkaz, že se k potkanům chovají dobře a je to pro mně blíž než Liliová. Pepu ošetřovala MVDr. Lenka Chylíková a její přístup byl opravdu bezvadný,Pepa měl zánět průdušek a opravdu se celkem rychle uzdravil (ATB,vitaminy, kapky do nosu).Ovšem ceny jsou tady závratné,za první prohlídku jsem platila přes 300Kc, myslel jsem, že mě omyjou :wallb: Na kontrole jsem platila dalšich 130Kc jenom za větu, že Pepa vypadá dobře.
Mají tam nonstop po hotovost,ale opět za příplatek přes 200Kč.

Veterinární nemocnice Libuš
Na Šejdru 45, Praha 4-Libuš
Po- Pá 8.00-22.00,o víkendech a v noci pohotovostní příplatek.
objednávky 2444 70 704, 2444 70 553, mobil 602 458 185.
Je možno se objednat ke konkrétnímu lékaři
....:Carpe Diem et Memento Mori:....
Elenloth
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Už bohužel žádný :o(

Příspěvekod chesterfield » 06 led 2006 21:54

Bydlím v Modřanech a je to pro mně nejbližší pohotovost, ale když jsem zaplatila za uspání Xantypky v nedělí Kč. 500,- :wallb: :x tak mě nadšení z hezkého vybavení kliniky přešlo. Mám supr vet. přímo v MOdřanech, ale Adresu a jménu musím nejdříve vyhrabat. Paní Dr. má sama potkánky a přístup je prima - Zanzibára po operaci (např.) :?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod grendel » 28 led 2006 23:09

nám vyhovuje veterina Na Hrádku, PHA 2, doktor Skala... nejdebilnější je veterina ve Strašnicích, v Dětský ulici :x naprosto mi u psa zkazli kondici, závody a procházky v lese :evil:
:P
grendel
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Morrigna » 29 led 2006 10:40

grendel píše:nejdebilnější je veterina ve Strašnicích, v Dětský ulici :x naprosto mi u psa zkazli kondici, závody a procházky v lese :evil:

Tak s tim souhlasím! Viděla jsem, jak tam doktorka očkovala kočku - bodla jí infekci jako kopí mezi žebra - nekecám. A mnohé další, s potkanama tam vůbec nechoďte.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod grendel » 29 led 2006 12:13

Danny píše:Bydlím kousek a diky bohu jsem tuto veterinu ani nikdy nenasla... chodime s mensimi problemy na Skalku nebo pak do Liliový.

jsem taky kousek :wink: asi deset minut otamtud
u strašnic je dobrá Chmelová, to je myslimže přímo nemocnice...babče tam zachránili kočku...
a taky chci varovat před veterinou na smíchově, málem nám tam zabili psa...vet řekl, že má něco s ledvinami, dal jí antibiotika na ledviny a poslal nás domů...po pár dnech, kdy jsme jí dopovali špatnými léky jsme zjistili prd ledviny, otrava krve! ještě pár dní a mohli jsme o ní přijít.
:P
grendel
Růžovka
Růžovka

veterinav Detsky

Příspěvekod Haslerka » 29 led 2006 21:15

V Detsky je fakt strasna veterina-bydlela jsem tam a jednou jsem sla naockovat kralicka proti myxomatoze-veterinarka ho chytla a hrube ho pritlacila zadickama na tvrdy operacni stul-tak sem ji rekla ze tohle ne ze dem jinam a uz me tam vickrat nevideli...Denisa Vitkova z Liliovy 7 je fakt skvela chodim k ni s morcaky i potkami vzdycky pomohla,ochotne zodpovedela vsechny moje otazky a cenu mi taky nikdy nenauctovala moc velkou-max. 180kc ale to byla tydenni lecba atb a vitaminy a B-neuron vcetne sady jehel a strikacek(pichala jsem to Dellince sama)...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Karin » 15 dub 2006 09:44

taky je dobrá veterina v krkonošské ulici na Vinohradech...je to kousek od metra Jiřího z Poděbrad a maji tam docela zkušenosti z potkankama..je to takova menši veterinarni klinika..akorát ty ceny :roll:
Taky sem byla někde na Zahradním městě u nějakyho dědka kterej děla veterináře už jenom ze záliby..dřiv nebyla drahej, ale ted už je to horší a navíc když sem tam někdy před rokem byla naposled tak mi řek že neví co potkanovi je ale že mu dá něco celkooviho a že se třeb uzdravi...prostě vul on mu něco pichne anižby věděl co potkanovi je...a řek si ještě 160....to v ty krkonošky to stojí 130 s prohlidkou a potkyše aspon vylečej..
:!:
Karin
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Jingles » 15 dub 2006 17:40

No nevim, v Krkonošský mi dali na potkaní pčíkání vitamin C...
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

Veterina

Příspěvekod Sharias » 10 črc 2006 12:22

Dobrá veterina je na Novovysočanské - stanice krejcárek a kousek pěšky. Chodila jsem tam se želvákama a když jsem tam přišla s potkánkem, tak byli strašně milý a hodili mi i pár rad a pomohli tomu mýmu mrˇmousovi zbavit se srabů, které jsem si přitáhla od chovatelky. Hlavně tam maj nonstop-maj operační sál a příjemný lidi. Řekla bych že je to tam dobře vybaveno a neplatí se tam tak horenstní sumy, na které jsem někde na fórech narazila. I když nejlevnější zas nejsou.

Ale doktor je hodnej a potkyše má rád. Ta moje mi zalítka do rukávu a nechtěla vylíst a on se nerozčiloval, jako jiný se kterejma sem se setkala, ale usmál se a prohlásil: slíkat, slíkat...ještě že zalítka jen do bundy-co??? :roll:
Sharias
Růžovka
Růžovka
Potkani: Moc moc potkánků....80myšáčků, kteří dobily mé srdíčko...
na našich stránkách jsou všichni...
Chovatelská stanice: CHS Rats of Darkness

Re: Veterina

Příspěvekod Morrigna » 10 črc 2006 14:23

Sharias píše:Dobrá veterina je na Novovysočanské - stanice krejcárek a kousek pěšky. Chodila jsem tam se želvákama a když jsem tam přišla s potkánkem, tak byli strašně milý a hodili mi i pár rad a pomohli tomu mýmu mrˇmousovi zbavit se srabů, které jsem si přitáhla od chovatelky. Hlavně tam maj nonstop-maj operační sál a příjemný lidi. Řekla bych že je to tam dobře vybaveno a neplatí se tam tak horenstní sumy, na které jsem někde na fórech narazila. I když nejlevnější zas nejsou.

Ale doktor je hodnej a potkyše má rád. Ta moje mi zalítka do rukávu a nechtěla vylíst a on se nerozčiloval, jako jiný se kterejma sem se setkala, ale usmál se a prohlásil: slíkat, slíkat...ještě že zalítka jen do bundy-co??? :roll:

Jé a není to adresa Kolmá 12 ? Na to slyším jen samou chválu!
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Další

Zpět na Veterináři