Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ceny lékařských úkonů

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: ceny lékařských úkonů

Příspěvekod womi » 14 črc 2014 14:00

Chester jsou to cca 3,5 % z placené částky. :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Andariel » 21 srp 2014 11:33

klinika Zelená liška - operace nádorů na mléčce - 1500Kč + ATB 200Kč
Andariel
Skákavka
Skákavka
Potkani: Saminka Potkanviv - dumbo, rex, černá, berkshire
Mia (Bambina LMG Rattery) - dark pearl/mink, berkshire
Ayasha (Dalmina LMG Rattery) - coffee, self

† Čurinka von Zverimex - standard, aguti, husky

Příspěvekod womi » 31 říj 2014 10:45

Vet Mnichovice
Veterinární potvrzení asi pro 15 zvířat + ATB pro tři na 10 dní - cca 290 Kč
Operace s potkana s inhalačkou, odstranění abscesů na břiše/zadní noze - asi 885 Kč.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod chesterfield » 02 lis 2014 07:54

Veterina Svítkov-Pardubice. Uspání 190,-
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Eva » 03 lis 2014 13:01

Veterinární klinika Na Hůrce - akutní kastrace po krvácení z pochvy, včetně léků a vyndání stehů 2 885 Kč + 1 129 Kč histologie.
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod Ptáková » 19 lis 2014 17:47

IVET, MVDr. Oravová, prevent . ovariectomy 2x hlodavec (naše Adélka a Sůvinka), anestéze isofluranem+ výkon, šití, další léčiva i domů ma 5 dní, sakumprásk bratru 3.026,- Kč (pro srovnání mne tu před dvěma roky stály holky 1070,- jedna, leč s injekční narkózou tuším, u Viziové). Myslím, že na Prahu velmi pěkná cena - a navíc za maximálně komfortní služby.
Paní doktorka i sestřičky jako obvykle na IVETU milí, vstřícní, holky sice prchaly a byl i náznak ostrých drápků, ale nikdo nikoho nepokousal (to pan doktor vedle s jakýmsi dobrmanem asi tolik štěstí podle akustických projevů neměl :zip: ...). V pondělí jdeme na kontrolu, snad bude vše ok, děvčata nyní ospalá a zádumčivá, takže mám co žehlit (šunka a gouda již přichystány :whistle: ).
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

Příspěvekod Vell » 20 lis 2014 17:48

Vet Pce-Dubina - prohlídnutí abcesu na čumáku a Enroxil na týden - 80 Kč
Vet Pce-Trnová - vyčištění abcesu a kortikoidy na 2 dny - zdarma
Vet Pce-Dubina - kontrola a vyčištění - zdarma
:whistle:

ale chester zase zabila :roflcry:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod nevi » 20 lis 2014 19:43

chesterfield píše:bych si k tomu dovolila:
Dva pacienti oba s nemocným kyčelním kloubem, který se musí vyměnit.
První přijde na objednaný čas - provedou všechna předoperační vyšetření, na OP jej objednají vzhledem k bolestivosti za dva dny.
Na objednaný čas jej vezmou na OP.
Druhý vyčká několik hodin v čekárně, oběhne několik různých pracovišt v různé dny, aby měl předoperační vyšetření. Přidínese výsledky, je objednán na OP za půl roku. Těsně před tímto termínem znova vyčká několik hodin na papírky pro ty předoperační vyšetření, které pak několik dnů sbírá.
Na objednaný den se dostaví, vyčká dalších pár hodin a pak jde na sál.
Nevíte kde je rozdíl?
První pacient je labrador.

Druhý je český důchodce :roflcry:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 21 lis 2014 06:17

Nevi uhodla - přesně :up: :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 21 lis 2014 20:20

Veterina Mnichovice , samička 1,5r
Odstranění dvou nádorů na mléčné žláze, z toho jeden opravdu debilně narostlý, kastrace, synulox a tramal na doma - 1615,-Kč

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Ema4 » 27 pro 2014 19:11

Já jsem platila na veterině v Brně na Libušině třídě za potvrzení na výstavu 200,- kč. A to mi dal dvě za cenu jednoho. Není to trochu moc? Tak jsem se tady trochu poohlídla a zdá se mi, že mě krapet obral.???
Ema4
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod womi » 09 úno 2015 22:05

jak kde. na jedné veterině mi chtěli účtovat 200 za každého potkana (měla jsem jich asi 6)

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Ema4 » 09 úno 2015 22:24

No, tenhle chtěl taky 200/potkan, ale asi chtěl být ,hodný, veterinář a dal slevu. Ale myslím, že jsem tadt viděla jakýsi příspěvek o potvrzení x potkanů a ještě dání nějakých léků a vyšlo to taky na 2 stě. Pro potvrzení si teď s holkama půjdu jinam. Už tak to budou nějaké stovky za klece a další 400 či 800 :smi:
Ema4
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod womi » 09 úno 2015 22:35

tak já mám 120 za neomezený počet, ale vesnice no :smi:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lucka Settenz » 10 úno 2015 08:16

Zítra vyrážíme "pod nůž" na Poděbradskou, odstranění nádoru, předběžně mi řekli 1600-1800 za výkon. Na kolik to vyjde celkem, to teprve uvidím..
Lucka Settenz
Růžovka
Růžovka
Potkani: Smečka potkaních holek
Elinka
Kačenka
Julča
Lola
Bára

PředchozíDalší

Zpět na Veterináři