Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ceny lékařských úkonů

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: ceny lékařských úkonů

Příspěvekod womi » 26 lis 2013 20:33

veterina Mnichovice, euthanasie, 180,- Kč. Zatím krom jednou na ivetu, kde jsem platila 150, díky tomu, že se mnou byla chester, to bylo nejlevnější..
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod womi » 18 pro 2013 11:23

veterina Mnichovice
vyčištění abscesu (cca půl hodiny to trvalo, velký jako blázen a vyčistit to ani nešlo) + batril na 3 dny - 190,-
následně odstranění toho abscesu v inhalačce + ATB na dalších 5 dní - 850,- Kč. Paráda.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod bugynkaa » 08 led 2014 13:24

Ahoj,
chystam se na IVET nebo zelenou lisku, jedna potkanka ma uz dlouho rymu, bubla, kdyz si poslechnu zadicka, tak to skoro az chrasti, nakazlive to asi neni, protoze ostatni to od ni nechytily... tak by me docela zajimalo, kolik tam tak necham :( mate nejakou zkusenost, kolik tak muze na jedne z tech klinik stat lecba?
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Příspěvekod Dr.Jenny » 08 led 2014 13:50

nejspíš dostaneš atb na zápa plic.... cena záleží na formě léku (tabletky, injekce)a na typu atb. Většinou to bylo kolem 300, ale to jen u našeho veta. Na IVEtu ani o tom druhym nemám tušení...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod bugynkaa » 11 led 2014 11:40

Zelená liška, úžasná paní doktorka Walyczsková (do které jsem se úplně zbláznila, jak je skvělá), prohlídla myšutku, pomazlila, vyšetřila, dala antibiotika na rýmu nebo nějaký zánět na 14 dní (zásoba antibiotik však je o trošku větší) za 260,-
první dávku dala sama pod kůžičku, zbytek dávám do pusinky

Jsem naprosto spokojená, očekávala jsem mnohem větší částku.
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Příspěvekod womi » 07 úno 2014 18:09

Veterina Mnichovice, diagnostikovaný zápal plic, ATB na místě a na deset dní domů plus pár jehel - 225 kč.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod kawi » 23 úno 2014 14:08

pro pražské veteriny: kde se dostanu na max cenu 1500 za operaci krásně ohraničeného podkožního nádoru? znám jen ivet, tam je to kurevsky daleko, nebo spíš nenajdu cestu, kolmá přesídlila a ještě jsem tam nebyla a galeé je asi nejdražší v praze, zbytek neznám :oops:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod suzan.norton » 28 úno 2014 15:22

Jen informaci pro další - dnes jsme zaplatili za operaci, při které byl vyoperován nádor na nožičce, CZK 1.155,-. A to na veterine v Poděbradské (bývalá Kolmá). Skvělý přístup i péče, takže spokojenost.
Před týdnem jsme tamtéž absolvovali - vyšetření 2 potkanů, injekci antibiotik, naplánování operace - a to za 350,-.
suzan.norton
Skákavka
Skákavka
Potkani: Fízl
Ferin

Příspěvekod Kceznka » 25 dub 2014 10:10

Jestli můžu přidat názor, tak my jsme na Praze 13 (na Suchém vršku 2122/33) platili se vším všudy za uspání 200,-. Doktor byl milý, ochotný. Musel teda tomu našemu píchnout 3x uspávačku (dávku na kočku) a ještě mu šoupnout něco na čuchání, aby měl jistotu, že nic neucítí a pak dostal injekci, kterou vůbec necítil. Připadala jsem si u toho sice jako nejhorší člověk na světě, ale když jsem viděla jaký byl problém ho vůbec uspat, tak jsem byla ráda, že neumírá týden doma apatickej, bez možnosti se napít, najíst, nebo cokoliv jinýho udělat.
Kceznka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod wilye » 14 kvě 2014 08:41

Včera byl Toby na operaci se zoubkama vet Na Hůrce. Operovala MVDr. Sekyrová. Spodní zoubky mu vyrostli tak, že se zařízli do horní dásně. Vůbec jsem si toho nevšimla, i když zíval, nebylo to vidět :( O víkendu mu natekla tvář, jen díky tomu se na to přišlo.

330,- Inhalační anestezie do 2 kg
184,- Inhalační anestezie 1ks
250,- Korekce zubů řezáky
13,- Duphalyte inj 500ml - 1ml
56,- A2 materiál
26,- Podložka ink. 60x90
210,- Enroxil flavour 15mg 14 tablet
---------------------------------
1069,- Celkem

Předcházelo tomu vyšetření a antibiotika
175,- Ošetření drobných zvířat
90,- Enroxil flavour 15mg 6 tablet
Celkem tedy 1334kč
wilye
Skákavka
Skákavka
Potkani: Hemie (Hemingway) *10.7.2012
Toby *?září 2012?

Za duhovým mostem:
Ferda (aka Ferdinand d´Este) *18.5.2012 - +14.8.2012 (4měsíce)
Barny (Barnabáš/Elijah) *26.6.2012 - +22.2.2014
Henry *?03/04 2012 - +22.4.2014

Příspěvekod Sharkie » 14 črc 2014 00:48

Vet Podebradska, vybratie prasknuteho oka, vcetne liekov 2155,- (je v tom aj priplatok 83 kc za platbu kartou :roll: )
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod chesterfield » 14 črc 2014 06:57

Sharkie píše:Vet Podebradska, vybratie prasknuteho oka, vcetne liekov 2155,- (je v tom aj priplatok 83 kc za platbu kartou :roll: )

preboha čo to je za novina taký príplatok????? Fuj
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 14 črc 2014 07:25

ty příplatky tam maj, protože banka si bere z každé platby nějaká procenta a mám pocit, že se platí i pronájem terminálu . Takže lákají na platbu v hotovosti a ve firmách,kde se kartou neplatí jako na běžícícm pásu, to někde připočítávají. V supermarketu už to mají v marži na zboží rozpočítané, tak tam se to při placení nepřipočte.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod chesterfield » 14 črc 2014 12:59

no v tom případě mám pocit, že ji naučtovalí poplatky za celý měsíc
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 14 črc 2014 13:07

U nás na veterině se platí taky 3 % příplatek za platbu kartou. Takže se snažím platit hotově, ale někdy to prostě nevyjde.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

PředchozíDalší

Zpět na Veterináři