Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ceny lékařských úkonů

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: ceny lékařských úkonů

Příspěvekod DraXitko » 22 kvě 2013 13:49

17.5.2013 - Animal Clinic Bílá Hora
Eutanázie 127 Kč

Přístup doktorky Chylíkové? Skvělý. Po první injekci nám nechala Joyku, abychom byli s ní než usne. Po té Joyka dostala druhou injekci přímo do srdce, u toho už jsme nebyli. Joy jsme pak dostali připravenou k pohřbení.
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod trivisanda » 28 kvě 2013 00:06

Byla jsem s Míšou na Bílé Hoře v Praze, udělala se jí boulička, doktorka pouhým pohledem řekla, že je to nádor, za to jsem zaplatila 220, nevím či v tom byla ještě třeba registrace, řekla mi buď uspat nebo operace 2000. Je to můj první potkan, první nádor, 2000 si nemůžeme dovolit, už jsem byla zoufalá, díky této stránce už vím, že je možná i levnější operace, takže vyhledáme, podstoupíme a doufám, že Miše život to prodlouží.
trivisanda
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod trivisanda » 28 kvě 2013 09:02

Nymburk doktor Hodač hned u hlavního nádraží za nádor potkana 500 - 1000 Kč podle velikosti potkana a nádoru.
:up:
trivisanda
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nets » 28 kvě 2013 09:27

trivisanda: Pamatuješ si jméno té doktorky? Tomuhle přístupu se mi tam nechce věřit. Chodíme na Bílou Horu (AnimalClinic) k doktorce Chylíkové a máme tam jen dobré zkušenosti! Boulička = zjištění zda je to abces a pokud ne, tak automaticky cytologie. Jinak když tam příjdeš s nějakým problémem, tak ti většinou naúčtují cca 180Kč za vyšetření (+ materiál), ale když pak jde na kontrolu (např další injekci apod.). tak už účtují pouze materiál.

Jinak ceny operací tam jsou vyšší, to souhlasím. Ale radši zaplatím víc a vím, že tam péče a snaha je tam opravdu 100%!
Kód: Vybrat vše
Installing Chumtalky_3_0_noarch.rpm
[1/6] Osí.......OK
[2/6] Ofí......./dev/rainbow_bridge
[3/6] Ciri....../dev/rainbow_bridge
[4/6] Marge.....OK
[5/6] Gola......OK
[6/6] Imbusína..OK
nets
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky: Ofí, Osí, Elis, Ciri, Marge

--------------------------
Za duhovým mostem : Negí (Ella Negra), Joy (Joy Ta druhá), Vari (Varadera), Šedi, MicroNegí

Příspěvekod nets » 10 srp 2013 12:13

Uběhlo pár měsíců a už jsem bohužel cenu operace na Bíle Hoře zjišťoval taky...:(

Operace nádoru na mléčné liště - 1500Kč vč úplně všeho ("práce", materiál k operaci, ATB - prostě kompletní cena) a vzhledem k tomu, že jsme se rovnou dohodli na operaci, tak mi ani neúčtovali vyšetření tzn. v těch 1500 je i diagnoza :up:
Kód: Vybrat vše
Installing Chumtalky_3_0_noarch.rpm
[1/6] Osí.......OK
[2/6] Ofí......./dev/rainbow_bridge
[3/6] Ciri....../dev/rainbow_bridge
[4/6] Marge.....OK
[5/6] Gola......OK
[6/6] Imbusína..OK
nets
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky: Ofí, Osí, Elis, Ciri, Marge

--------------------------
Za duhovým mostem : Negí (Ella Negra), Joy (Joy Ta druhá), Vari (Varadera), Šedi, MicroNegí

Příspěvekod nevi » 10 srp 2013 12:42

Operace nádoru na mléčce s kastrací u MVDr. Viziové na IVETu (včetně vyšetření před operací) - cca 1500 Kč
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 13 srp 2013 08:15

vyšetření konziliem, metacam stříkačky - 42 Kč - Veterina Pardubice Svítkov Vetopet.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Brúna » 24 srp 2013 12:20

V Jihlavě MVDr. Okřina, za antibiotika (název nevím) na 15 dnů a vyšetření - 275Kč.
Brúna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Elerían » 15 zář 2013 14:31

Ako tak pozerám, vy máte v ČR veterinu (skoro všade) takpovediac za babku! :D Mňa stáli drobné úkony v našom malom zapadákove, kde sa ani na potkany nijako extra nešpecializujú, úplne iné čiastky: úprava zubov dvom potkanom - 5 eur (125 Kč), vyšetrenie trusu na parazity - 8 eur (200 Kč), injekcie ATB + NoSpa - 6 eur (150 Kč). Som zvedavá, akú sumu si za kontrolu zubov vypýtajú na fakultnej klinike v Brne. :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod womi » 16 zář 2013 20:55

Kastrace samičky, Kolmá, Dr. Schauflerová - 1934,- Kč. ATB před tím cca 500, včetně 2x sona.
Ať mi ještě někdy někdo tvrdí, že potkan je levné zvířátko :grc:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod womi » 16 zář 2013 21:35

taky mi přišlo, že je to dost drahé. co jsem koukala, tak běžně kastrace samičky okolo 1500, jenže tady mohly ty cysty trochu komplikovat operaci, nebo jí prodloužit, těžko říct. Každopádně mám tam nějaké spešl vstřebávací a co nejtenčí stehy, aby jí to co nejméně lákalo. Nejdražší položky jsou narkóza za 528, zákrok za 726 a zbytek už jsou drobnosti, které se holt napočítaj. Zase si myslím, že kdyby mi tu myš operovala Blažková, tak mi dá možná lepší cenu... těžko říct... do té myši to vrazím, ale doufám, že to byla poslední investice skrze veterinu...
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Elerían » 21 zář 2013 13:14

chesterfield: neuspávali ich, sestrička ich chmatla tak, že ledva dýchali a bolo :D ale táto naša klinika je celkovo veľmi drahá - a to mne dali ešte "dobré" ceny, lebo videli, že som študentka. Priateľ bol s kocúrom, lebo bol apatický a nežral - len vyšetrenie, odber krvi a základné testy - a bolo to za skoro 100 eur!!! (a nakoniec sa zistilo že mal len zápchu :D)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod chesterfield » 22 zář 2013 06:52

joto mi pripomíná najdrahší pšouk našej Kišky - nafuknuné bruško strašně, na sono nič nebolo vidiet takže OP za 1000 a z bruška unikly všetky plyny a bolo :roflcry: :roflcry:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 08 lis 2013 18:44

Kolik jste dali v poslední době na klinikách v Praze za operace nádorů? Já dneska vytáhla z kapsy přesně dva tisíce a přišlo mi to strašně moc, ještě před několika lety to bylo kolem tisícovky :shock:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Mardottka » 10 lis 2013 17:51

Já 1600 a 1800 Kč. Bylo to v dubnu a srpnu. Na IVETu. I s kastrací.
Mardottka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Samičky Sněhulka (Ikona Adarats) *5.2.2013
Daphné *25.1.2013
Za duhovým mostem Betty 6.5.2012 - 25.7.2014
Zinnia z LMG 12.2.2012 - 21.7.2014
Olivie *6.5. 12 - 5.6. 14
Zangarianna z LMG 12.2.2012 - 3.12.2013
Fifi z LMG 5.7.10 - 3.5. 13
Day z LMG 12.6.10 - 23.6.12
Kera a Klasika od Bebechy 7/2006-6/2009