Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veterináři v Olomouci

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: Veterináři v Olomouci

Příspěvekod katelyn » 08 pro 2009 19:36

Zkuste za Ivou (MVDr. Navrátilová) v Neředíně u krematoria, má specializaci na malá zvířata a já s ní nikdy neměla problém, vždy když jdu s potkanem vyžádám si ji, ne že by ostatní doktoři nebyli dobří, ale u Ivy jsem si jistá na 100pro :) Mazoch je podle mě idiot, kterýmu jde jen o peníze
katelyn
Růžovka
Růžovka
Potkani: Lady, Akira, Roxanne a Safira

Re: ceny lékařských úkonů

Příspěvekod -Betty- » 27 pro 2009 12:45

ja kdyz jdu s nejakym hlodavcem veterinu, pripadam si, jako kdybyten veterinar o hlodavcich vubec nic nevedel... Chtela jsem aby jim ostrihal trapky, a on se na me dival jak kdybych chtela buhvi co.... pripada mi to jako kdyby umel osetrovat jen kocky a psy... bojim se tm vzit potkany... mela jsem morcata: a pripadalo mi ze jsem jim umela strihat drapky lip nez ten veterinar.. ale ted mam potkanky a nemam s nimi zkusenosti.. a jdou precejen zivejsi nez morce... tak nevim jak se na to ten veterinar bude tvarit... a nejedna se o jednoho veterinare... ve meste mame tri... jeden je uplne k nicemu... to jsem k nim sla s morcetem ze neji... on ji zastrihl zuby a ona druhy den umrela kvuli tomu ze mela neco v krku!:( a dalsi je jako ten co jsem popisovala na hore..:( mate to taky tak? nevite o nejakem veerinar v okoli olomouce?
-Betty-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Awa,
Egérie z Hamaku (Egi)
Audina :)
______
Tarja :(

Příspěvekod Veron » 02 led 2010 16:34

Zkus tyhle:
http://potkanci.cz/view.php?cisloclanku=2008070040

Ani s jedním ale zkušenosti nemám..
Veron
Skákavka
Skákavka
Potkani: Boris Z Hamaku, Gaston Ze Svahu, Fousek Od Ddus, Sanchez ze zverimexu, Jerry Of Golem, Bukki Of Ratwood

R.I.P. Fredy Of Golem :(

Příspěvekod Jujacek » 31 srp 2010 19:38

Sice nás tu asi z Olomouce není, ale i tak... U veterináře jsem byla cca tak se dvěma případy a vždycky u Galka ve Slavoníně, protože to mám tak deset minut pěšky ;)
Když jsem tam teda byla poprvé, tak jsem šla k některé té mladé doktorce, byli tam dvě, jedna prý odbornice nebo prostě zaměřená na potkánky, možná fakt je, ale mě to moc nepřišlo, ale může to být jen dojem... Hippoušek byl na tom fakt zle a bylo těžké říct, co mu je :-( Byla jsem tam s ním několikrát a naposled přímo za Galkem, kdy mi řekl, že to probírali a že mu pravděpodobně selhávaj orgány, což mě trochu zarazilo, znělo to, jako kdyby to věděli už dýl... ale zase to může být zcestné, každopádně se snažili pro něj udělat všechno možné ;)
Dnes jsem tam byla opět a přímo u Galka, kterého jsem si vyžádala :oops: a byl milej, ochotnej a všechno, dokonce to nebylo ani tak drahé, jak to někdy bývá :| Takže já mám zatím s ním dobré zkušenosti a jak mi bylo řečeno, chodí tam snad všichni morčatáři :lol: ;)
Smutné je, že zvířata jsou dnes více lidmi, než člověk samotný.

Obrázek

http://jujacek.webnode.cz/
Jujacek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Perry
Arnie
Archee

Za duhovým mostem:
Hippus (Hippoušek)

Příspěvekod Bart3wik » 04 črc 2011 19:14

toho Pospíšila ze Selského Námnestí znám, tam jsme chodili se psem a potkaníma holkama. Je sice dobrý, ale na operace nemá vybavení. Spíš je zarizen na vetsi zvirata
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod marylka » 24 zář 2011 20:58

Byla jsem u všech doktorů /krom Dr.Navrátilové/, bohužel na větší zákroky nemůžu nikoho doporučit a raději jezdím do Brna k dr.Jeklovi. Nejlepší se mi z těch tří jevil dr.Galko, ale není tam pořád a myslím,že je jen na menší problémy. Radši do Brna, i když je to časově dost náročné :( nemluvě o pohotovosti, to bych fakt nevěděla kam v Olmíku jít... je to velká škoda
marylka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod verča » 02 říj 2011 11:00

Chodím vždy jen na Neředín na veterinární kliniku a jsem tam spokojená. Není to tam předražené, jelikož je to státní klinika, takže si troufám říct, že je to tam nejlevnější. Je tam více doktorů a všichni se tam snaží pomoct, jak to jen jde. Navštěvuji je s potkanem i s morčetem a musím říct, že u morčete mi pomohly úplně vždy! A u potkana se snažili, jen ona má nevyřešitelný problém :( , tak to je chápu. Studuji SOŠ veterinární čtvrtým rokem a poznám, když si veterinář vymýšlí, neví rady nebo si jen snaží vydělat a u nich jsem opravdu spokojená.
A je tam jedna mladá doktorka specializovaná na malé hlodavce, jen si ji musíte vyžádat. Bývá spíše u operací, než "ve předu".
verča
Růžovka
Růžovka
Potkani: Pepino

Příspěvekod Bart3wik » 07 říj 2011 19:44

Já aklepu, moji poslední potkyši jsou zdraví a tak nebylo potřeba. No taky pak skoknu na Neředín, ale až bude potřeba.

(Na Neředíně parkujeme autobusy na Šibeníku ;) kdo chce se můžete se mnou svézt do Olympie :lol: v 60 ce :smi: )
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod katelyn » 08 led 2012 13:22

Nebo ještě MVDr.Tesaříková, je za věžákem u hlavního...je soukromá, ale není drahá, chce peníze jen za léky, rozumí malým zvířatům a vždy má pochopení...neznám nikoho kdo by si na ni stěžoval...po tom co odešla Ivča ze státní budu chodit s hlodavci pouze sem... :)
katelyn
Růžovka
Růžovka
Potkani: Lady, Akira, Roxanne a Safira

Příspěvekod Bart3wik » 29 úno 2012 11:30

Tak tady v Olomouci už ten Pospíšil půl roku není. Ale je tam úplně na tom stejném místě nějaká mladá ženská. Otvírací dobu tam má nějak od 9ráno :)
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod nevi » 25 říj 2012 18:02

Nevíte někdo, jestli má ještě MVDr. Lakomý pohovotost?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod rusjana » 27 pro 2012 15:42

Ahoj!dneska jsme byli bohužel s Dumbíkem na veterině. Byla jsem tam podruhé (poprvé se svrabem) Tentokrát Dumbík si asi podvrtl kotník. více v úrazech. Byli jsme u Galka ve Slavoníně. Dostali jsme ATB, něco od bolesti a doporučení nasadit dietu:) Milý personál, paní veterinářka vypadala, že si ví rady - což se o některých říct nedá. Cena za vyšetření je asi vyšší...
rusjana
Skákavka
Skákavka
Potkani: Pupík,Dumbík

Předchozí

Zpět na Veterináři