Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Veterináři v Olomouci

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Veterináři v Olomouci

Příspěvekod míša2 » 11 lis 2006 17:00

Ahoj chtěla bych vědět k jakýmu vetíkovi chodíte v Olomouci? Nebo nějakýho doporučte. Díky!
míša2
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mela » 11 lis 2006 17:05

Tak já jsem byla v Olomouci u doktora Mazocha. Má soukromou kliniku. Ale jakej je nemůžu říct,páč jsme byli zatzím jen na vyšetření a dostali jsme mazání. Ale je příjemnej.
Nauč se smát se slzami v očích,
pomalu jít,když pospícháš.
Nauč se pohladit zaťatou pěstí,
jedině tak Ti nikdo neublíží,
nevezme štěstí.

…Hlupákovi
přes rozum neprojdeš.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Maha Maja » 11 bře 2007 09:30

Potřebuji rychlý tip na osvědčeného veta v Olmiku pro kámoša (teda ne přímo pro něho, ale pro jeho "svěřence"). MUDr. Mazoch zklamal na celé čáře jako jiní veti. Kámoša to už stálo asi 4 000 Kč a potkánky málem život. Help please! :!:
My se umíme bavit i bez nealka. :cink:

Obrázek Obrázek Obrázek
Maha Maja
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Opatrují nás z Druhého břehu:
Šerynek (leden 2007 - 24. 7. 09)
Beňa (březen 2007 - 8. 11. 09)
Babuji z TazManie (10. 5. 08 - 2. 3. 10)
Jupiter PotkanViv (23. 12. 09 - 22. 12. 11)
Darjeeling Z Hamaku (15. 9. 09 - 1. 5. 12)

Re: Veterináři v Olomouci

Příspěvekod cicinta » 18 zář 2008 10:38

Já byla u Mazocha a už tam nejdu, budu raději jezdit s potkánky třeba až do Prahy...umřela mi tam totiž potkanka Poserka...
cicinta
Skákavka
Skákavka
Potkani: potkanka Posera (*duben 2007 +16.září 2008)
potkanka Jája (*září 2008)

Příspěvekod Mela » 18 zář 2008 11:12

Já jsem teda s Mazochem zatím problém neměla. Dost se snažil aby Melisse našel vhodná ATB a vcelku v pohodě. Jen nevím jaký je při jiných a vážnějších věcech. Bohužel, jakmile nám u nějakého doktora umře zvířátko, tak ho přestaneme mít rádi. Jinak jsem ještě dostala kontakt na jednoho doktora v Olomouci. Prý se malým tvorečkům taky nějak věnuje,ale ještě jsem tam nebyla. A je to MVDr. Pospíšil , Selské náměstí 41/58 , Olomouc Telefon : 585313821. Ale jinak o něm nic nevím.
nevezme štěstí.

…Hlupákovi
přes rozum neprojdeš.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod cicinta » 06 říj 2008 14:42

Mela píše:Já jsem teda s Mazochem zatím problém neměla. Dost se snažil aby Melisse našel vhodná ATB a vcelku v pohodě. Jen nevím jaký je při jiných a vážnějších věcech. Bohužel, jakmile nám u nějakého doktora umře zvířátko, tak ho přestaneme mít rádi. Jinak jsem ještě dostala kontakt na jednoho doktora v Olomouci. Prý se malým tvorečkům taky nějak věnuje,ale ještě jsem tam nebyla. A je to MVDr. Pospíšil , Selské náměstí 41/58 , Olomouc Telefon : 585313821. Ale jinak o něm nic nevím.

A tobě se věnoval přímo Mazoch? O panu Pospíšilovi jsem slyšela jen chválu, ale co se týká pejsků, nevím, jak je na tom s potkánky. Teď máme novou potkaní slečnu a je nejspíš nachlazená, snažím se to teda léčit zatím doma, ale kdyby se to ňák zhoršilo, tak bych teda asik chtěla jít k někomu, kdo jim vážně rozumí a nic se nezanedbá..
cicinta
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Mela » 07 říj 2008 10:50

Jj, přímo Mazoch,ale musíš si tam asi zavolat a objednat se jen k němu. Prostě řekni, že chceš jeho. Kdyby teda bylo nejhůř. Držím palce :up:
nevezme štěstí.

…Hlupákovi
přes rozum neprojdeš.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod cicinta » 07 říj 2008 10:55

Právě jak operovali Poseru, tak to Mazoch nedělal...takže když tam, tak si říct o Mazocha...Je pravda, že je celkem drahej, třeba co mají psy, tak k němu nechodí, protože je předraženej, ale zase jestli rozumí potkánkům, tak to za tu cenu stojí..
cicinta
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Mela » 08 říj 2008 12:29

Jestli jim opravdu ROZUMÍ, to fakt nevím,ale rozhodně víc, než kde jsem byla a s kým jsem mluvila. Tady v Olomouci je to s veterinářema na malá zvířátka hodně špatné
nevezme štěstí.

…Hlupákovi
přes rozum neprojdeš.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod cicinta » 08 říj 2008 14:55

Tak jestli k němu chodí lidi z Olmika s potkánky a křečkama třeba nebo prostě hlodavci, tak by o tom už trochu něco vědět měl. Já jen doufám, že k němu jít nebudu muset...
cicinta
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod cicinta » 30 říj 2008 18:12

Byli jsme s přítelem na veterině v Olmiku v Neředíně, u krematoria. Byli jsme teda se psem a ptala jsem se, jestli tam náhodou není někdo, kdo se zabývá hlodavci a pan doktor mi řek, že tam mají jednu doktoru, která se tím zabývá..je to doktorka Navrátilová. Uvažovala jsem, že k ní zkusím zajít..nebyl náhodou u ní někdo?
cicinta
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod micha » 29 kvě 2009 20:18

Ahojky, tak já mám taky pár připomínek k veterinářům v Olomouci. Tak pan doktor Mazoch je asi hlavně odborník na psy. Potřebovali jsme udělat císařák samičce a ten nám řekl, že ji musíme nechat vyhladovět (nechápem ...potakn nezvrací a má tak malý obsah žaludku) bylo by to pro ni ještě horší, protože by nemusela mít dost sil. Navíc nemá inhlalační anestéziii ale pouze klasickou!!! Je pravda, že pokud potřebujem pohotovost, tak je ochotný kdykoliv i víkendy. "Vtipná je paní doktorka, která je tam s ním. Sotva vejdete do ordinace tak už, že otevřete dveře platíte 50 kč poplatek za každé zvíře v ordinaci (i za to, které si ani neprohlédne!!!). Paní doktorka vzala vzorek ze srsti, který se nám jevil jako kožní forma svrabu. Za použití skalpelu x Kč, podložní sklíčko 20 kč, + udělání rozboru pod mikroskopem 50 Kč..(cca 100kč).výsledek......Tak asi to bude nějaký roztoč!!!!! To mě jako učitele biologie dokáže vytočit když si někdo nechá zaplatit za něco, co ani neumí určit.
Poté jsme měli samečka převážit na váze nášlapné pro obrovské psy s přesností na 100g...výsledek 0,4... Tak jsme řekli, že normálně používáme stronghold a toho samečka, který svrab měl jsme přeočkovali ivomec, zase použití stříkačky 20Kč, ivomec taky do 50 kč. Takhle když si představím, že bych měla dojít s 10 potkany jen co otevřu dveře zaplatím 500 no pak je to celkem drahej špás. Zvlášť, když jinde se intervence nepaltí vůbec. Shrnutí :na běžné zákroky proč ne?....ale operaci bych raději nedoporučovala...nás poslal do Brna.
Zachránil nás tehdy pan Galko (slavonín) má inhalačku a ikdyž nemá moc zkušeností s potkany konkrétně samičku nám zachránil a pěkně to sešil...kvalitní stehy.
Ovšem nezaručuju, že je pokaždé k zastižení na mobilu.
Ještě máme tip od veterinářů z Brna, že by měl více zkušeností Procházka v Holici, ale tam jsme ještě nebyli...říkal, že potkany oeroval...
Celkově nechci, aby to vypadalo, že pomlouvám veterináře, jen je pravda, že pokud mají napsané pro malá zvířata, je myšleno psi a kočky a tím, že moc potkanů pacientů nemají tak si neví rady, jde jen o to, kdo střílí diagnózy a kdo se podívá do knih, když si něčem není jistý.
micha
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Z Hamaku

Příspěvekod MatiMate » 17 črc 2009 20:03

Mela píše:Jestli jim opravdu ROZUMÍ, to fakt nevím,ale rozhodně víc, než kde jsem byla a s kým jsem mluvila. Tady v Olomouci je to s veterinářema na malá zvířátka hodně špatné

Mam velmi spatne zkusenosti. Nechavala jsem tam pred rokem kastrovat maleho agresorka a tahat z bricha zarostle stehy i po tom co me doktorka ujistovala, ze vytahla vsechny byla chutovka, protoze holt pouzila silon na podvaz a jaksi ten v brise vyhnisava. Zurila jsem jak tajfun a muj hoch si vytrpel.
Dalsi ma spatna zkusenost. Memu fuzzinkovi, zacalo se mu zvetsovat ocicko, nador nemohla jsem jinam nez tam...chyba 1. opet material siti, 2. provedena prace a 3. to co me nadzvedlo ze zidle a malem je to na stiznost je to, ze pri operaci pouzili eletrokolagulaci tj elektricky skalpel a zanedbali u meho potkyska zakladni bezpecnost takze jsem dostala mysaka se spalenym bokem. TO UZ BYLO ZANEDBANI PECE.
Muj chlapecek to nezvladnul :cry:
Na pejsky a kocicky jsou asi lepe staveni ale potkan je potkan :dozey:
MatiMate
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mí za duhovým mostem: Fidlik, Che, Klemisek. Shanim Patchwork 2 hosiky at mmi neni smutno :)

Příspěvekod Tkanu » 21 črc 2009 13:09

To je smutný :( Tyhle zážitky mě jenom ujišťují v tom, že se fakt vyplatí vážit cestu do Brna :(
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Příspěvekod Haslerka » 21 črc 2009 21:45

v brně jsou největší odborníci v celé ČR, na klinice u veterinární fakulty...
ale jinak morčatáři si v Olmiku nejvic chválí Galka, tak bych byt vami chodila k němu..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Další

Zpět na Veterináři