Stránka 1 z 4

Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 09 čer 2006 12:52
od Laura
Doporučuji!!! Vřele!!!
Klinika malých zvířat - mají krásný nový pavilon, skvělý vybavení, dokonalej přístup k pacientovi i k vám.
Nedám dopustit na pana doktora Hauptmana - skvěle mi vše vysvětlil a moc našemu Kulkišovi pomohl.
Je pravda, že ceny odpovídají, ale je to podle mě taky špičkovej servis.

PříspěvekNapsal: 09 čer 2006 17:20
od Louisianka
Taky sem už slyšela, že u "nás" na veterině je to špička...Chystala jsem se tam původně s naší Fazolkou, když měla stroupky, ale nakonec sem objevila výborného veterináře i blíž k našemu bydlišti, tak zatím chodím tam. Ale kdyby nastal nějaký vážnější problém a ten "můj" veterinář by si nevěděl rady, tak hned letím na veterinární fakultu! Bezkonkurenčně! Tam se přímo specializují na drobné hlodavce, že!? :wink:

PříspěvekNapsal: 09 čer 2006 17:26
od Make
Můžu jen odsouhlasit,teď tam lítám s Bunny,má opět zánět horních cest dýchacích,poprvé v lednu,teď zase,protože jsem to nepřeléčila a MVDr.Hauptman je opravdu specialista :D

PříspěvekNapsal: 09 čer 2006 19:09
od Louisianka
Je to MVDr. Igor Beneš, Bystrcká 28, Komín, Brno, http://www.vetklinikakomin.cz

Není tam jen tenhle jediný doktor, ještě tam jhsou asi 2 nebo 3 doktorky (střídají se). Já sem zatím byla spokojená, ale...nebyla jsem tam s ničím nijak zvlášt vážným, takže...to nemůžu posoudit uplně...

PříspěvekNapsal: 05 úno 2007 14:05
od Laura
Chtěla bych ještě dodat, že nejenom práce veterinářů (Jekl, Hauptman) je špičková, ale pochválit si zaslouží i sestřičky. O jedné jsem se dozvěděla, že je dokonce opravdu "potkanomilka". Takže se nebojte, i když tam budete muset potkyše nechat, perfektně se o něj postarají.
Kulíškovi alepoň pěkně podstrojovali a když víte, že je tam i ošetřovatel, co má potkany rád, tak nemusíte mít skoro žádný starosti... :)

Veterina Brno

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2007 21:21
od pafka
Přidávám se k chvalozpěvu na Veterinární fakultu v Brně - klinika drobných savců. Byla nám doporučena pro operaci nádorů u našich třech miláčků. Tak jsme nasedli na vlak a jeli, našli městskou i fakultu a teď tam jezdíme stále. Nádherný areál, špičková péče a milý personál. Ceny jsou sice vysoké ale podobné mi sdělovali i na menších veterinách, kde není jistota, že se potkánek po operaci probudí a kde na to nejsou tak vybaveni. Jsme taky až z Jižních Čech, což znamená celý den na cestách ale nedokázala bych žít s pocitem, že jsme nechali potkánka umřít kvůli penězům či času. Aníska tam byla jednou na operaci rakoviny mléčné žlázy a Ema s Vanilkou dokonce již dvakrát. Vanilka si tam také pobyla cca 18 dní na hospitalizaci.

Re:

PříspěvekNapsal: 10 říj 2007 12:29
od ježka
Jaja píše:Hauptman je na skole tudiz pro nej plati ty ceny ktere jsou psany pro osetreni ve skole, stridaji se v ordinaci s dr. Jeklem.. stranky http://www.vfu.cz , ale zadny konkretni informace tam nenajdes.. otevreno je po-pa 8-12 a 13-15 mimo tuto dobu je pohotovost.


A telefonní číslo, na které se dá volat?

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 10 říj 2007 21:40
od pafka
Já mám číslo 514 562 368, volali jsme tam kvůli potkánkům. Mělo by to být přímo na oddělení drobných savců.

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 02 bře 2008 21:56
od pivisko
ahojte, četla jsem tu, že na operace nádorů je nejlepší veterinární fakulta. Mám potkanku s nádorem za ouškem. Chtěla bych to zkusit nechat odstranit. nejsem z brna a tak nevím jak to tam chodí. může někdo poreferovat, jestli se tam objednává a jak to tam chodí ? děkuji moc za info.

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 09 bře 2008 10:01
od myjka
Skus si tam zavolat a popytat sa pripadne sa objednat :)

oTÁZKA

PříspěvekNapsal: 09 dub 2008 15:45
od Mishinka
Chtěla bych se zeptat kolik tak stoji operace nádoru na VFU?

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 09 dub 2008 16:56
od Jaja
to zalezi jaky nador, kde je lokalizovany a jak lehce nebo tezce jde odstranit. takze ceny se pohybuji v dost sirokem rozmezi..
cca 500-1500.. samozrejme to muze byt i min i vic..
Jinak je to vetsinou tak ze prijdes, juknou na to a objednaji.. pokud jsi zdaleka tak asi nejlepsi zavolat predem a rovnou si domluvit termin operace..

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2008 13:00
od Louisianka
ted tam lítám s Berryskem- měl tukový váček pod krkem. Přišli jsme tam, oni si ho prohlídli a hned na další den na ráno si nás napsali na operaci. Asi to tak není pokaždé- řekla bych, že záleží na počtu pacošů atd....ale myslím, že většinou max. do týdne ti dají termín...

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2008 13:28
od Tuna
Nádor mléčné žlázy. Šla jsem tam brzy, takže byl malinký, operace stála 700 + 400 následná histologie. Vzali nás do týdne.

Re: Veterinární fakulta Brno

PříspěvekNapsal: 22 srp 2008 17:15
od Ka3na
My tam byli dnes,take nador mlecne zlazy a na operaci jdem hned v pondeli,predpokladana cena 700-1000,-