Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Odpolední operace

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Odpolední operace

Příspěvekod potkanomil » 27 led 2016 18:50

V pátek nás čeká operace nádoru a když jsem se byla domluvit s vetkou kdy máme přijít, řekla v pátek ale až ve 2 hodiny.... souhlasila jsem a doma jsem na netu našla, že se provádí operace pouze ráno kvůli krevnímu oběhu...
No a myslíte, že by to naši Klaudii mohlo ohrozit? Navíc nemají inhalačku tak to bude pro ni těžší :'( Máte zkušenosti, že vám vet. zvolil operaci až odpoledne?
:(
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Re: Odpolední operace

Příspěvekod Haslerka » 27 led 2016 19:01

operuje se kdykoliv, to, jestli to bude ráno nebo večer je čistě na domluvě veta s klientem. Méně čti internet, jsou tam dost často bláboly.
Inhalačka je pro prcky lepší, ale i injekční, pokud je vet šikovný a má zkušenosti, může být velmi šetrná. Dnes už jsou možnosti mnohem větší, než dříve.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod potkanomil » 27 led 2016 19:22

Tak to jsem ted mnohem klidnější :-) Už jsem se bála. Jsem tak vystresovaná, že stále všechno týkající se operace čtu na netu a hledám informace.... je to naše první operace, tak chci aby vše proběhlo v pořádku :-) :loveit:
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod Haslerka » 27 led 2016 19:29

Nečti, číst internet je to nejhorší, co můžeš teď udělat. Důvěřuj svému veterináři a určitě to bude dobré...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod potkanomil » 27 led 2016 19:57

Už toho nechám, stejně mě to ještě víc stresuje, navíc každý píše něco jinýho a mě pak jde s toho hlava kolem :? :lol: Ale co se vetky týče tak jí moc nevěřím.. Tvrdila nám, že po kapkách může nádor zmizet, což je nemožné a opravdu nezmizel. Tak možná proto jsem tak vystresovaná, strach, že něco skazí... Když neví ani tak zásadní věc, že nádor nemůže zmizet :? A prý operovala jen dvouletého potkana, tak to není moc zkušeností :-\ No jo, ale nemůżem si vybírat, jiná veterina tu v okolí není co se specializuje na hlodavce ;)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Plamínek » 27 led 2016 21:16

Odkaď jsi ? Ve Stodůlkách jsou super. Chodíme k MVDr. Moravcové. Byli jsme u ní již na 2. operaci a super. Viz příslušné téma.
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod potkanomil » 27 led 2016 21:31

Bydlím na Potštátě a nejbližší veterina je v Hranicích na Moravě :-) Tam maj specializaci na hlodavce, jen ne moc na potkany :-\ Je tam ještě jedna veterina, ale tam už nikdy nejdu, jelikož mi kdysi veterinář řekl ať s potkanem hodím o zem a koupím si nového... Zkrátka není na vybranou... ale doufám, že to dobře dopadne, Klaudie je rok a 3 měsíce stará tak by narkózu snad měla zvládnout :-) Doufám... :-\ Třeba tu jednou bude lepší veterina, uvidíme...
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Veterináři