Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Benemastr - sdružení veterinárních lékařů - Náchod, Jaroměř

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Benemastr - sdružení veterinárních lékařů - Náchod, Jaroměř

Příspěvekod goldie » 03 dub 2015 10:42

Tak jsem se rozhodla podělit o svou zkušenost s veterinou Benemastr v Jaroměři a Náchodě.
Jela jsem k nim s potkanem, který měl cosi v oku, tipy byly zánět rohovky, nádor (od ostatních potkanářů).

V Jaroměři: polorozpadlá budka v areálu nemocnice, uvnitř v ordinaci to vypadalo spíše jako specializace na prodej granulí (pytle byly všude), velikost takového menšího pokojíčku. Tmavo, hnusně vykachličkováno, absolutně nepřívětivé prostředí. V čekárně byly dvě židle. Bída.
Přijímal nás doktor Němec, v telefonu zněl příjemně, na živo strašně ukecanej člověk, který na mě dělal dojem, že jen hodně povídá a ve skutečnosti tomu nijak moc nerozumí. S potkanem netušil o co jde, jen tipoval. Dala jsem mu jasně najevo, že jestliže netuší o co jde, tak jedeme jinam, volal kolegovi, který se specializuje na morčata "a tak", říkal mu do telefonu, že přijedu s potkanem a že sem zvyklá na nějakej servis a že mi takový servis nabídnou taky (nevim proč o tom mlel, stejně si o tom udělám obrázek sama). Že mě přijme přednostně když tam dorazim ještě ten den. Vyrazili jsme, dojeli jsme, čekání třičtvrtě hodiny.

V Náchodě: ordinace v rodinném domě, slušná čekárna, vybavená dobře vypadající a čistá a prostorná ordinace. Rozhodně svitla naděje, že to bude lepší. Pan doktor Beneš, který má mít zkušenosti s morčaty apod. posvítil myši do oka, zakápnul jí ho nějakými barvivem, že je to nějaký test. To bylo veškeré vyšetření, atb nepíchl, ani nedal první dávku, dal mi 12x 5mg tabletu - atb, bez krabičky bez dalších informací, jen že jednou denně. Zlatá Bílá Hora, kde stačilo přijít na tři píchance atb a bylo po problému. Ani pan doktor Beneš na mě neudělal dojem, že by věděl přesně o co jde. Jestli to je zánět nebo něco jiného jsem z něj skoro páčila. Řekl zánět, neřekl čeho a dál se k tomu nevyjadřoval. Připadal mi i jako celkem zpomalený doktor. Platit se dá kartou, ovšem fakturované položky o to si nejspíš musíte zažádat.

Jo a taky když sem chtěla potkana položit na ten veterinární pracovní stůl, tak nějak podivně vyhrkl, že tam myš dávat nemám, tak než aby postresovala stůl, kterej se otře sem ji měla na svém ručníku, který jsem měla na přehoz přepravky, a postresovaný ručník pak půl hodiny smrděl v autě. Otázka je, jestli se mi to tak zdál onebo jestli to byl úmysl. Každopádně ani tato veterina mě nijak neuchvátila.

Zkrátka veterinu Benemastr nemohu a ani nechci doporučit....
Potkaní slečny Dumbínka, Barbucha, Kiwi a Endynka.
Sbohem a mnoho piškotků za Duhovým mostem Emylko, Lízinko, C#inko, Metinko, Mininko, Eowyn, Liči, Delphi, Papájo, Arwen a Sumínko...
goldie
Superpotkan
Superpotkan

Re: Benemastr - sdružení veterinárních lékařů - Náchod, Jaro

Příspěvekod chesterfield » 03 dub 2015 12:01

NO zlatá veterina v Pardubkách
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Zpět na Veterináři