Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ceny lékařských úkonů

Kontakty na veterináře a zkušenosti s veterináři.

Re: ceny lékařských úkonů

Příspěvekod nevi » 18 bře 2015 18:56

Obrázek
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Kimik » 18 bře 2015 21:12

To jsem měla číst před kastrací Bruna. :shock:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 31 črc 2015 16:24

Veterina Mnichovice - odstranění nádoru na mléčce (velikost menší kiwi) a zároveň kastrace v inhalačce - 1090,- Kč
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Kolik stojí....

Příspěvekod Ka-Boom! » 22 zář 2015 07:17

Moji potkani začali pšikat a jeden už i sem tam vrká :( Chci se vás tedy zeptat kolik asi tak stojí vyšetření + nějaké ty prášky (opravdu nechci platit nějakou ohromnou sumu jen tady za tohle- není to tak, že bych je neměla ráda, ale veterináři někdy s cenou trochu ujedou :roll: )
A bylo by ještě možné to zachránit jitrocelovým sirupem ? Budu moc vděčná za všechny vaše rady ;)
btw: jsou trošku plašší a divočejší co se týče nových věcí takže se ještě zeptám : jak budou na veterináře reagovat, budu je tam honit po celé ordinaci ? :roll:
Naposledy upravil Ka-Boom! dne 23 zář 2015 12:38, celkově upraveno 1
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 22 zář 2015 08:04

Cena záleží od veta - obvykle vyšetření s ATB na doma vyjde pro jednoho okolo 200,- Můžeš si tam dopředu zavolat. Každopádně, vrkání už sirupem nevyléčíš, to už chce ATB. A potkana si musíš přidržet, aby ti po ordinaci neběhal ;) Případně na to upozorni a oni si poradí

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod Ka-Boom! » 22 zář 2015 08:18

Dobře tak tedy děkuji moc :up: no.... ceně jsem se sice moc nevyhla :lol: :dozey: , ale co by pro ně člověk neudělal :loveit:
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Ka-Boom! » 23 zář 2015 12:06

Tak jsem dneska zašla s kluky na veterinu s tím, že pšikali a vrkali. Po prohlídce pan veterinář řekl že : poslech byl čistý, neměli nic na plicích a neměli žádné výtoky.Dal mi tekuté léky do tlamičy (2x stříkačka 1ml) s tím že: dvakrát denně 0,1 ml pro každého zvlášť - a za oba jsem platila 32 kč :up: :shock:
Naposledy upravil Ka-Boom! dne 23 zář 2015 16:30, celkově upraveno 1
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 23 zář 2015 13:01

no vidíš, tak to je extra super cena :up:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Ka-Boom! » 23 zář 2015 13:25

To teda jo :up: :roflcry: přišlo mi celkem vtipné, jak jsem vytáhla ty dvě stovky a pan veterinář : '' Drobné asi nemáte, že ?'' :roflmao:
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Blafak » 19 říj 2015 19:53

Ahojte, potkanom sa vyskytol svrab, takze musim za vetom aby im nieco na to dal. Neviete orientacne kolko to moze stat?
Blafak
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod kawi » 20 říj 2015 08:34

blafak stronghold tuším 300-400kč, ivomec pár korun, ale není pro mimina těhotné a kojící plus se dává jen kapka mezi lopatky a vetřít do srsti, ne aby ti to vet píchal! stronghold je mnohem šetrnější ;-)

add vet. potvrzení na výstavu, já neplatila za tři kluky nic, prej se aspoň díky tomu měla možnost pomazlit ( jezdíme tam jenom uspávat a to se s nima nemazlí ) :whistle:
a uspání mám u nás za stovku za anestezii, páč ona moc neoperuje (možná tady ve všenorech neoperuje vůbec, jen v praze ), a když už tu ampuli otevře, tak jí neschovává dál, ale vyhazuje, takže je jedno, jestli uspávám jednoho, dva nebo tři, pořád platím stejnou cenu. tu injekci do srdce mi ani neúčtuje :oops:

jinak veterina zbraslav ( ta u řeky ) uspání potkana 300kč ( 200 je úkon "uspání drobného zvířete" a 100 jsou léky )
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod gamelka » 12 lis 2015 09:14

Ahoj, tak i já se přidávám...vetrina Xenopus Lelekovice (úžasný přístup d. Vrškové)- úterní odstranění nádoru mléčné žlázy obaleného abscesem, 2x ATB, 1x léky proti bolesti + stříkačky na podání léků, vyhřívaná podložka, s ubytováním přes noc - celkem za 900,--Kč včetně následné kontroly
gamelka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Frodo, Jerry, Jingles už s námi nejsou

zrovna u nás pískají Koko a Margot

Příspěvekod VOTA » 26 kvě 2016 13:39

Animal Hope (Praha)
Veterinární úkon: Stěr z tlamky, směsný (3 potkani)
Cena: 429,-

:D
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Příspěvekod VOTA » 14 říj 2016 12:48

Animal Hope (Praha)
Veterinární úkon: Stěr z tlamky, směsný (2 potkani)
Cena: 440,-

Veterinární úkon: ATB 4 potkani na 14 dní - MARBOCYL
Cena: 349,-
(Váhy: 550g, 390g, 420g a 360g)

Veterinární úkon: Kastrace samec (550g) v inhalační anestezii, včetně léků na doma a případných kontrol
Cena: 1318,-
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth

Příspěvekod VOTA » 07 dub 2017 20:24

Animal Hope (Praha)
Veterinární úkon: Koprologie (směsný vzorek 6 potkanů)
Cena: 159,-
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan

Předchozí

Zpět na Veterináři