Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Španělské fórum

Odkazy na zajímavé zahraniční stránky.

Španělské fórum

Příspěvekod Viktor » 09 čer 2011 17:45

Un foro sobre ratas que conozco algunos años está en la dirección ratas.forogeneral.es :smi: .

Allí está un tema sobre mis chicos también, pero no fue actualizada por años :oops:
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Re: Španělské fórum

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 09 čer 2011 17:55

Áčos náčos.
Než jsem pochopila registraci. :roll: :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: Španělské fórum

Příspěvekod Kometa » 09 čer 2011 19:42

Španělsky neumím ani slovo, ale registrovala jsem se tam než jsem jela na Kanáry a napsala 2 lidem, co se zdáli, že jsou od tama, zdali neví, jestli se tam dají sehnat mláďata.

Odpověď mi přišla až před 4 dny, tedy měsíc po návratu :roflcry:

Sorry for answer too late.
I have baby rats all the year.
Standar, dumbo, self, silver, agoutí, ...
If you are yet interested in them, please tell me.

Takže kdybyste si někdo chtěl z dovči na Tenerife dovézt prcka, je to možné :smi:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Zpět na Odkazy na zahraniční stránky