Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Francúzske fórum

Odkazy na zajímavé zahraniční stránky.

Francúzske fórum

Příspěvekod Hayam » 25 bře 2011 01:34

Našla som tento link, prihlásila som sa tam http://forum-rats.bbgraf.com a je tam tuším vačší poriadok ako u angličanov (a aktívnejší moderátori :lol: ) Zataľ sú tam všeci milí :)

Ups, všimla jsem si, že jsem to napsala slovensky a přepisovat se mi to už nechce :)
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Re: Francúzske fórum

Příspěvekod Domča » 25 bře 2011 10:04

Chci se podívat na fotky potkanů, klecí a tak a snad bude stačit překladač :lol:
Možná je to zbytečný, ale alespoň se zabavím :whistle:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Hayam » 25 bře 2011 10:33

Když se zorientuješ, což mám já taky ještě před sebou, tak to třeba bude prospěšné :D
Ale nepočítej moc s překladačem, já jsem se s ním natrápila a jediný způsob, jak tam najít to správné slovíčko je často tak, že to slovíčko znáš, ale nemůžeš si vzpomenout :lol:
Ale lidi jsou tam zatím milí :D

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové

Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat

Příspěvekod Kimik » 25 bře 2011 10:35

Budou mi stačit dva semestry fancouzštiny? :whistle:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Hayam » 25 bře 2011 10:40

Třeba jo :) Někdo se naučí jazyk i za dva měsíce. Já jsem se učila francouzsky 10 let, ale pak jsem to dalších pár skoro nepoužívala, tak na překladači teď mám trvalou rezidenci :oops:

Jakákoliv záminka učit se jazyk je dobrá :lol:

Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan

Pánové

Příspěvekod maťa » 25 bře 2011 10:49

Já sem se teda učila francouzky rok na průmyslovce,a pamatuju si prd když tak koukám na to fórum. :oops: :roflcry:
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod Kimik » 25 bře 2011 10:58

Maťa, nic proti průmyslovce, ale tam asi výuka jazyků nebude zrovna nejkvalitnější :roll: Já chodila na průmyslovku dva roky, měla jsem jedničky jenom z češtiny, angličtiny a dějepisu, ale to tam nebyly ty nejdůležitější předměty ;)
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod maťa » 25 bře 2011 11:02

No ono taky záleží na učiteli jak to dokáže naučit,a my se museli snažit to pochopit sami,a taky to bylo pěkně na ****. :zip: Tak mě ty základní předměty šly,ale měla jsem spíše problém s praxí a odbornýma předmětama a ty pro mě byly dost důležité v oboru,ale tak to už jsme OT. :)
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Sharkie » 25 bře 2011 23:22

som sa tam zo srandy zaregistrovala, som schopna nieco precitat, zbytok pomoze prekladac, ale zistila som, ze sama nic nespotim :lol:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 26 bře 2011 14:44

Tak už jsem taky zaregistrovaná. :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Nefertity » 26 bře 2011 15:21

Já jsem bohužel s francouzštinou (mimo citace v Herculu Poirotovi :lol: ) nepřišla do styku ani v nejmenším, takže smůla :( Mají přístupnou nějakou zajímavou obrýzkovou sekci i nepřihlášeným?
Případně jestli bych mohla poprosit o přímý link na taková podfora (klece, potkani,..), opravdu tam nerozumím ničemu ..
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 26 bře 2011 15:24

Nefí, já taky. :lol: Zápasila jsem s registrací. :lol: Ale na čumendu mi postačí google. :lol:

Musíš se tam přihlásit, jinak tě to nikam nepustí.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod maťa » 26 bře 2011 15:33

Já se taky zaregistruju,hrozně mi zajímá jak mají vybavený klece atd... :lol: :)
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Odkazy na zahraniční stránky