Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Webstránko-blog o potkanoch

Odkazy na zajímavé zahraniční stránky.

Webstránko-blog o potkanoch

Příspěvekod catch » 17 črc 2012 20:40

Ahojte, som tu síce nová, ale dostala som nápad a rada by som sa s vami o neho podelila. Na úvod chcem povedať, že viem, že je množstvo stránok o potkanoch, ktoré sú super a všetko :) Takže rešpektujem všetkých vás čo máte stránky, nechcem nikoho uraziť ani nič. Môj nápad bol vytvorenie projektíku venovaného potkanom, ktorý by bol vo forme niečo medzi webom a blogom. Rada by som bola keby však tento webík, bol skôr prehladný, jednoduchý, obsah by bol skôr vo forme infografík - rada by som prehľadne ľudom ponúkla dôležité veci pekne graficky spracované. Z obsahu si predstavujem, popri základných info o potkanoch, veci určené pre ľudí ktorý majú potkaníky, ako návody na stavby klietok, receptíky, návody na hračky, rôzne typy a skúsenosti o veterninároch, o krmivách a podobne. Je toho mnoho čo ma napadá V poslednej dobe som prezerala celé dni toto forum, aj iné a stránky aj vás a iných ľudí, a čo ma mrzelo, že neboli zrovna aktuálne. Zato ale je tu veľmi veľa kvalitných informácií za tie roky, čo by sa dalo zúžitkovať - dalo by sa čerpať z problémov, ktoré sa tu riešili, a prehodiť ich do peknej vizuálnej podoby a ponúknuť tak aby ich ľudia rýchlo našli. Preto toto aj píšem sem Ja sa do toho asi pustím, do návrhov a tak, ak by ste mali niekto záujem, pomôcť po obsahovej stránke, ozvite sa mi. Mohlo by to byť fajn ;)
přesunula jsem to na odpovídající místo - womi
[Obrázek
catch
Růžovka
Růžovka

Zpět na Odkazy na zahraniční stránky