Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jukněte na mé stránky a přihlaště se do soutěží prosím! :)

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

Jukněte na mé stránky a přihlaště se do soutěží prosím! :)

Příspěvekod Tkanička » 22 led 2012 10:52

Ahojte potkaňáci, mám nové stránky a prosím, přihlaště se do mé soutěže o nejkrásnějšího potkánka ;) http://raj-potkanu.webnode.cz/news/nejkrasnejsi-potkan/ . Byla bych ráda, kdyby ste mé stránky navštěvovali tak, jako já Vaše :smi: . Děkuji moooc! :up:
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Re: Jukněte na mé stránky a přihlaště se do soutěží prosím!

Příspěvekod CZpavinka » 22 led 2012 11:26

poslala jsem nějaké fotky :) jinak máš dobré jméno :-D sem taky Jana Havlíčková :lol:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod PxNxDx » 22 led 2012 11:29

jukla jsem jen zběžně a myslím, že např. u krmení nemáš naprosto pravdu s tím, že zrní do směsy netřeba dávat mnoho, že stačí trošku a spíš suš. ovoce, oříšky a banány. věta " Zrní ne moc, jelikož potkan mu moc neholduje ... zbytečně by ste vyhodili peníze" je úplně mimo. Zrní je základ potkaní stravy..
stejně jako u bydlení "Potkan bude delší dobu (cca dva týdny) nesvý, vyděšený, bude se bát Vašich rukou a možná že Vás párkrát kousne ... " neplatí u potkana z CHS a často an u zverimexáčka a rada s domečkem "V kleci se nebude tolik bát. Když pro něj budete mít připravený nějaký ten domek, tak to bude mít jako úkryt." při ochočování moc nepomůže :smi:
"Máte jednoho potkana ?? Pro něj musíte mít příslušenství aby se nenudil .." bych vůbec neuváděla, páč jen podporuješ v chovu jedinců, což potkanům prostě v 99% nesvědčí :smi:

nebre to jako útok, ale jako kritiku, která by Ti mohla pomoct udělat stránku lepší ;)
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 22 led 2012 13:03

Přesně jak píše Pxí.
Stejně tak: "Potkani maso milují ale že by ho potřebovali se říct nedá ..!" Potkani jsou všežravci a živočišné bílkoviny z masa potřebují.

A jedna rada, pokud máš obrázky nebo články z internetu, uvěď zroje, aby jsi se vyhla problémům.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod nevi » 22 led 2012 13:29

Je tam jeden z wikipedie, zdroj uvedený má.
Ale je třeba o uvést i u obrázků. Ovšem ono by bylo nejlepší mít povolení od autora.
Jinak bych možná doporučila vyhnout se přehršlím interpunkce (opakováním znamének se musí šetřit, vykřičníky samotnýho taky) :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Zpět na Odkazy na české stránky