Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Dominie Rats

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

Dominie Rats

Příspěvekod Domča » 28 kvě 2011 10:02

Dneska jsem to všechno pořádně zaktualizovala, předělala komplet celý web, skoro všechny rubriky, to deštivé počasí mě dohnalo udělat nějaký veselejší desing, chtěla jsem růžový ale to bylo pro některé až moc, tak doufám že jsem se zavděčila touhle zelenou :lol: Kdybyjste řekli, co by jste chtěli zlepšit, budu jen ráda :)
http://dominie-rats.webnode.cz/
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Re: Dominie Rats

Příspěvekod womi » 28 kvě 2011 10:07

Domčo, mě se nelíbí styl písma :oops: Nemyslím font, ale stylistyku. Snažíš se to mít spisovně, ale občas ti to ujede a máš tam nespisovné výrazy a to bije do očí. :oops: Zkus si to překopírovat do Wordu, myslím, že tyhle nesrovnalosti by měl podtrhnout zeleně :up:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Domča » 28 kvě 2011 19:05

jé, womi, tak toho jsem si nikdy nevšimla :oops: nemáš v nějaké rubrice příklad, že bych se na to podívala? já se nějak psát nesnažím, prostě píšu jak to myslím :lol:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod womi » 28 kvě 2011 22:51

tak třeba první stránka, v novinkách, tam dokonce vidím chybu -
Nějaké rychlejší novinky u nás, pořád jsme závislí na piškotech a položíme za ně život
- závislé, máš samičky :up:
nebo:
I když před mými dvoumi lety byl můj sen burunduk, ochočená veverka, další křeček...
- dvěma

O mě:
Čauky obyvatelstvo velkých klecí !
Jmenuji se Dominika, mé rodné město je Brno, a přec jen jsem od něj kousek, v malém městečku co se pýšní názvem Adamov, žije rodinka v hasičské stanici, v té rodince je jedna ulítla holka, která zvířatům věnovala celý svůj život.
tuhle větu jsem si přečela asi 4x a pořád mi nedává smysl - rozdělila bych to do více srozumitelnějších vět. Se složitými souvětími mívaj problémy i spisovatelé, natož pak běžní lidé :smi:
jestli chceš, můžu se ti na to postupně v týdnu podívat a do sz ti poslat korekturu, když už to máš na webu, tak ať to máš stylistycky správně :whistle: (jinak tyhle připomínky ti odsud pak smažu, ať ti to tu nespamí)
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Nefertity » 29 kvě 2011 09:42

A já jsem zase nějak zaměřená na mě/mně, tak prosím v menu oprav "O mě" na správně "O mně" :oops: :up:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Domča » 29 kvě 2011 10:51

womi, jé děkuju :) závislí, to jsem brala jako my všichni jsme závislí ... jakože celá naše hlodavčí smečka, kočičí, psí a i já :lol: Ale opravím to, mooc děkuju :up:
nef: jojo, to už jsem taky zjistila dřív, ale pořád nevím jak změnit názvy rubrik v menu, docela by se mi to hodilo :| ale asi to smažu a udělám rovnou novou.
Děkuju holky ;)
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod Domča » 29 lis 2011 18:30

http://dominie-rats.webnode.cz/
Nový vzhled, rubriky, web je uspořadanější a mě se o moooooc více líbí než předtím, snad se bude líbit i vám :loveit:
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo