Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Stránky o Vasilisácích

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

Stránky o Vasilisácích

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 dub 2011 14:52

Konečně jsem se dokopala k tomu udělat klukům stránky. Ráda bych tam uveřejňovala jak nám jaké krmivo chutnalo atd., akorát to bude asi pomalu přibývat, protože s tím začínám od znova. :roll:
Tvořila jsem z vlastní hlavy, ale za informaci ohledně nevhodnosti krmiva Tima Rattima děkuju Hašlerce.
Kdyby tam bylo něco divnýho nebo něco, co se vám nezdá a máte připomínky, prosím, napište mi to. Stránky jsou stále ve výstavbě a podle toho vypadají, takže některé články, texty, odkazy a fotky budou doplněny. Mám rozepsané ještě něco, ale to zatím nepublikuji, pač to není celé.
Nad logem jsem přemýšlela, že ho změním, protože je naplácané narychlo, ale nějak jsem si na něj zvykla. :lol: Každopádně mám slíbené od bratra, že bude nějaké pěkné....podle něj je můj dizajn stránek příšerný, ale jinak růžovozeleně to udělat nešlo. :roll:
Zatím vypadají docela chudě, ale časem se to vylepší.
Tak snad se budou líbit. :oops:

http://vasilisaci.webnode.cz/
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: Stránky o Vasilisácích

Příspěvekod ejda » 24 dub 2011 21:41

:up: Náhodou, moc hezké stránky máš, pěkně růžovoučké a je tam toho spousta. sekce "udělej si sám" se mi líbila speciálně moc :) :up:
Obrázek
ejda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V Doupěti: Fawkes, Stragen a Tynian

U rodičů: Cisinka, Perlička, Quessinka a Napoleon
V nebíčku: Fifinka

Příspěvekod Ka3na » 26 dub 2011 11:34

Taky se mi stránky moc líbili, už je mám celé přočtené :up:
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod chesterfield » 26 dub 2011 13:43

Krysuš je to moc hezké, jak o nich píšeš a celkově, akorát to logo bych asi opravdu změnila :whistle:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod charnel » 30 dub 2011 17:40

Moc pěkné ! :up:
Obrázek
charnel
Růžovka
Růžovka
Potkani: Sid, Bax, Bruno, Fido, Mya, Hitomi, Ivy
Chovatelská stanice: šternberk

Příspěvekod kawi » 30 dub 2011 17:46

krysusko, vzdyt to vubec neni žůžové :lol: mas krasne stranky, takove umirnene zelene s kapickou ruzove :loveit:
jen ten obrazek nahore fakt zmenit :whistle:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 kvě 2011 15:59

Děkuju vám. :loveit:
To logo je příšerný. :oops: A díky Womi jsem zjistila, že tam mám tisíc hrubek. :up:

Kawi, já vím. :eh: Jinak tam ta růžová se zelenou dát nešla, protože hezky růžovou šablonu mají jen blbou. :roll: Tak jsem vzala nějakou zeleno modrou a všechno co šlo předělat z modrý na růžovou jsem předělala, jen ty modrý panely jsou obrázky. :? Ale alespoň to snad neodradí nějakého odpůrce růžové a já mohu být spokojená, že jí tam mám. :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod kawi » 01 kvě 2011 16:16

krysusko, mam pro tebe dobrou zpravu :whistle:
webnode nabizi moznost udelat si stranky podel jejich sablon ( pro uplny lamy ) i moznost udelat si to vsechno podle sebe i vsechno mezi tim ;) takze bude stacit najit nekoho, kdo umi programovat a ten ti jen v tom webnode predela ten radek, ktery muze za modre ramecky a zmeni ti je :smi: jen najit toho nekoho, ale tady na foru mylsim najdes :up:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 kvě 2011 18:40

Brácha je taky programátor, co jsem nevěděla zrůžovět, růžověl on, ale na ty rámečky koukal, že jsou obrázky a ty změnit prostě nejdou. :roll: Mě to až tak nevadí, ta modrá je celkem hezká, kdyby byla tmavá bylo by to horší. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Zpět na Odkazy na české stránky