Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

NellissRats

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

Re: NellissRats

Příspěvekod Nelliss » 02 bře 2008 15:26

Díky za pochvalu..
Ohledně té knihy ..no občas tam napíše nějaký vtipálek ,ale stalo se to jen párkrát. Pokud by to bylo častější použila bych knihu kde je ani span(musíš vyplňovat tu tabulku s písmenky 85NHq ..víš co myslím? :)

Tyhle popisky a nadpisky tvořím ve photofiltru. Mužu ti říct že občas se u toho pěkně vztekám :D Nadpisy dělám tak že si ve photofiltu dám nový soubor(bílý list) dám potřebné rozměry ,změním barvu(pozadí stránek) a vyberu si barvu písma a písmo a už píšu :) Pak to vložím na stránky a nejde vidět že je to obrázek.

Díky za upozornění ohledně článku ..mrknu na to . Ale poslední dobou na to vůbec není čas.. :|

Tvůj dotaz v NK. -Ahoj, tak jsem si to tady prohlížela a je to tady moc pěkné - jak dlouho ti zabere vytvoření jednoho článku se všemi těmi nadpisy? Je to tvůj vlatní design, nebo používáš nějakou šablonu? Jestli to není výrobní tajemství:)

-Ohledně desingu původně to byla šablona,která je maximálně předělaná :D a už by jsi ji od originálu nepoznala. Když začli stránky vznikat ještě jsme tolik nevěděla o html. Takže udělat je celé bych asi nezvládla ..hodně mi pomáhala Hašlerka a tím jí moc děkuji :loveit:
..Postupem času jsme se zdokonalovala a zdokonalovala aaž jsme vytrvořila desing sama viz ( http://www.cirinell.ic.cz/ )

.. Blbé je v mém případě že na tvoření stránek nepoužívám žádný program(neumím je používat) a všechno dělám ručně :) ..Ono mě to asi tak víc baví. Hlavní je znalost html a pak už to jde jako po másle :)

-A jak dlouho mi tvá než udělám článek ..podle toho jak se mi chce :)
Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které nám ten dech berou..

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ♂ a ♀
Momentálně máme doma 14 potkaních potvůrek :)
Chovatelská stanice: CiriNell

Příspěvekod nevi » 02 bře 2008 17:40

Vííím, kamarádka má na webu takové vtipné otázky typu "Je slunce modré nebo žluté?". Jen jak tak chodím po stránkách, tak pozoruji, jak hlavně autorky blogísků a krysíííscích všude cpou svoje odkazy nebo nesouvisející reklamy... to fakt abych chodila promazávat :/

..Postupem času jsme se zdokonalovala a zdokonalovala aaž jsme vytrvořila desing sama viz ( http://www.cirinell.ic.cz/ )
Je na tom trochu poznat tvůj "rukopis" - výběr barev a úprava:)

.. Blbé je v mém případě že na tvoření stránek nepoužívám žádný program(neumím je používat)

Myslím že o moc nepřicházíš - možná existují nějaké sofistikované, ale když vidím, jak sestra dře na svém webu a nemůže jej upravovat odjinud než ze svého počítače, přičemž HTML skoro neumí, takže když se jí např. nechce vystřeil nadpis, tak je v koncích a musím do toho rýt já...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod myjka » 03 bře 2008 07:27

Nell urcite je lepsie ze to pises sama :) v programe by to bolo moc velke a nie tak dokonale na prvy pohlad ;)
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Předchozí

Zpět na Odkazy na české stránky