Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

potkan.jinak.cz

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

potkan.jinak.cz

Znám a navštěvuji pravidelně
10
40%
Občas na ně kouknu co je nového
13
52%
Slyším o nich poprvé
2
8%

Celkem hlasů : 25

Potkan.jinak.cz - reakce čtenářů

Příspěvekod Jingles » 18 zář 2006 00:14

Attilien :arrow: tvůj web je skutečně skvělý, před dvěma lety, když jsem s chovem začínala, byl jedním z mála na českém netu a poskytl mi velmi solidní základ vědomostí o potkaním bydlení :up: A deníčky s Chunky a pak dalšími potkanicemi jsem hltala jako telenovelu :D
tvořííííím

I’m happy to be by myself
I don’t need no one else.
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

Příspěvekod Morrigna » 18 zář 2006 07:28

Jé to jsi ty? Taky jsem tvůj web objevila jako jeden z prvních a důkladně studovala. Díky :loveit:
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod chesterfield » 18 zář 2006 07:45

Atti - na Tvé stránky jsem skutčně ještě nepřišla, ale v době když jsem stavěla skříňoklec jsem také neměla internet. co mě dnes mrzí, hlavně když jsem uzřela klec Magda, z té jsem ovšem hin. Budu teď dělat ještě jednu, tak si pro dobré tipy a rady určitě zajdu. A ještě si zjistím jak se nakupuje abych si mohla pořídit pro Julinku šroubovací mističku. :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Louisianka » 18 zář 2006 12:24

Já sem dokonce na potkana.jinak narazila jako na první slušnou stránku o potkáncích :) Když sem se v tom ještě moc nebabrala, tak sem chodila jen sem a poskytla mi hodně vzácných a duležitých poznatků a nápadů. Takže díky :)
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod Jeane » 18 zář 2006 13:13

Atti:
Díky Tvým stránkám mají moje holky velkou klec. Nechala jsem se inspirovat, akorát zářezy v podpíracích tyčkách pater mám ze spodu hranolku.
Ještě jednou díky za čas a práci, kterou svým stránečkám věnuješ.
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Tara » 18 zář 2006 15:04

presne tak :wink: v mych zacatcich kdyz jsem jeste neznala forum jsem stale chodila na tve stranky :wink: :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

potkan.jinak a klece

Příspěvekod atti » 18 zář 2006 16:21

Tolik chvaly, se budu cervenat :oops: dekuji moc, alespon vidm ze cas straveny pri jeho tvorbe neni marny
Potkan dal dost prace a pres vsechny me zivotni peripetie jsem ho jakztakz zvladla udrzet pri zivote, doufam ze mi to vydrzi i do dalsich let, protoze bez potkysku nebudu i kdyz prijde rodina.
Budu se snazit obcas nahlednout i sem, ac mi tohle forum prijde misty hodne zmatene, ale je to nejspis tim ze nejsem zvykla na takovy husty provoz, prece jenom je to tu uvolnenejsi nez u me na diskuzi. Ale budu se snazit pomoci, protoze casto tu resite neco s cim mam zkusenosti.
Byla bych moc rada, kdyby jste se podelili i o sve klece, ac se vam bude zdat ze nebudou inspirativni, na kazde kleci je totiz neco zajimaveho. Stejne tak budu rada za Foto mesice, je otevrene uplne vsem co maji nejakou peknou a kvalitni fotku, pres nedostatek fotek casto neporadam dalsi kola :?
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sasulka » 18 zář 2006 18:19

Musím se také přidat s pochvalou. Tyto stránky byly také jedny z prvních, které jsem na netu objevila a rozhodně mi moc pomohly. Jen tak dál...
Sasulka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Potkaní smečka - viz stránky
Chovatelská stanice: FeeDee's

Příspěvekod Mája » 18 zář 2006 18:23

Já se taky přidávám, protože potkan.jinak byly úplně první stránky o potkyškách, které jsem viděla. Mimo jiné zdravím všechny tvoje podnájemníky. :bash:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

potkan.jinak.cz

Příspěvekod atti » 24 zář 2006 12:34

Stranky potkan.jinak.cz vznikly v Kvetnu 2003, kdy jsem si poridila svou prvni potkanku - Chunky. Prvne vznikl jako osobni stranka Chunky, byl zalozen denicek ktery pisi dodnes a taky zverejnen navod na stavbu klece, jednalo se snad o prvni navod na netu v CR. Postupne se stranka rozsirovala, po trech letech sve existence mohu prohlasit, ze se rozrostla opravdu hodne :)
V dobe, kdy existovaly jen dve stranky, ktere byly opravdu kvalitni - Rattus Webus a Bebesin potkan, jsem netusila, ze se muj web nekdy zaradi mezi zakladni weby po bok techto dvou piliru ceskeho potkaniho internetu.
Potkan.jinak je web ktery se snazi zlepsit zivotni uroven potkanu, zamerila jsem se na vyrobu kleci a vybaveni a zverejnuji klece chovatelu, kteri se o ne podeli. Stejne tak jsem pred tremi lety zacala s testovanim vyrobku, soutezi foto mesice a jinymi aktivitami, i kdyz ne vse se povedlo a ne vse se dale rozvijelo jak jsem si puvodne prala. Na jednoho cloveka je toho obcas prilis.
V soucasne dobe stale pokracuji v klecich a zacinam se zamerovat i na zdravi potkana, na webu zacinam zverejnovat konkretni pripady lecby potkanich neduhu a ve spolupraci s SnowWhite z LMG Rattery chystame dalsi potrebne sekce. Ac se to nezda, stale je na cem delat. Potkanky minim chovat i do budoucna, i kdyz by prisla rodina, doufam ze budu i nadale pracovat na webu a nadale budu pomahat potkanum i lidem.

V souvislosti s uvedenim se na tomto foru bych vas chtela pozvat na potkanarsky sraz, ktery poradam 21.102006, veskere info jsou na potkanu a take jsem prispela pozvankou do mistni sekce "srazy", vitani jste vsichni.

Na zaver bych chtela napsat, ze potkan.jinak.cz je otevren vasim napadum, pokud mate klec o kterou byste se radi podelili, staci mi naspat na muj email, taktez je mozne posilat fota do fota mesice, prispet svym nazorem na testovani (pokud mate neco co neni zverejneno), vetsina sekci jsou otevrene. Zvlaste dulezita a nove vznikajici sekce o zdravi ceka na vase osobni pribehy a zkusenosti s lecbou vasich zvirat a muze pomoci jinym.

Dekuji za pozornost a pripadne ohlasy :oops:
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Bethan » 24 zář 2006 12:41

berme na vědomí, za 14 dní dodám fotky klecí, tašek a hamaků ;)
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Mája » 24 zář 2006 12:47

Zdravíme Atti, tvoje stránky jsou fakt moc prima, chodím tam dost často. Jen tak dál... :up: Hlavně tvůj spotřebitelský test neustále přezkoumávám... :roflcry:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod očko » 24 zář 2006 12:50

Já jsem tam chodila hodně často, když jsem začínala a potkaní fórum jsem ještě neznala, teď už jsem tam ale dlouho nebyla, tak jsem právě měla v podvědomí nějak zakódlou špatnou adresu... :oops: Ale stránky jsou skvělí jsou hrozně dobrý pro inspiraci ve všem, a rady ve všem.... :wink: :)
očko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Shimonek- uz je za duhovym mostem :-(
Marlenka s Rozarkou :)

Příspěvekod atti » 24 zář 2006 12:50

Bethan píše:berme na vědomí, za 14 dní dodám fotky klecí, tašek a hamaků ;)

super, budu na ne netrpelive cekat :wink:
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Bethan » 24 zář 2006 12:53

hihi :) btw. ty klee a všecko můžu děat i na objednávku, tak kdybys chtěla :P
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Další

Zpět na Odkazy na české stránky