Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

TouTou Velu

Odkazy na české stránky o potkanech.
Odkazy na ChS směřujte do sekce speciálně pro to určené.

TouTou Velu

Příspěvekod TouTou Velu » 26 črc 2006 21:22

Tak tady je odkaz na moje stránky (ve výrobě) :

http://www.toutouvelu.ic.cz

Zatím nejsme registrovaná chovatelská stanice, ale brzy už budeme ...
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka
Potkani: 6 holek a 20 kluků ... a miminka

Příspěvekod Tara » 26 črc 2006 22:22

moc hezke stranky :) uz se tesim,az budou plne udelane a vy najdete tu jedinecnou holcinku! :) :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Nergita » 26 črc 2006 23:22

Stránky máš moc hezký a vůbec bych se nezlobila, kdyby jsi si mě dala do odkazů :D Já si tě tam taky dám.
http://www.nergita.wz.cz
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Stránky ...

Příspěvekod TouTou Velu » 27 črc 2006 18:51

Tara píše:moc hezke stranky :) uz se tesim,az budou plne udelane a vy najdete tu jedinecnou holcinku! :) :)

Děkuju za pochvalu, dělám si je sama ... od doby,co mě to brácha naučil ... akorát nemám zatím foťák,tak nemůžu přidávat fotečky :(

A tu myšinku snad brzo najdu ... kdybyste věděli o nějaké extra slečně,tak sem s ní ... :P
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka

Stránky ...

Příspěvekod TouTou Velu » 27 črc 2006 18:55

Nergita píše:Stránky máš moc hezký a vůbec bych se nezlobila, kdyby jsi si mě dala do odkazů :D Já si tě tam taky dám.

Ahojky, tak jsem si tam přidala odkaz na tvoje stránky,máš je moc zajímavé ... takový design jsem ještě neviděla (u chovatelů). 8) To sis je vyrobila sama? Moc se mi líbí ten tvůj champagne kluk a taky ten ruský ... je úžasnej! Moc bych chtěla rusáčka... :)
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka

Re: Stránky ...

Příspěvekod chesterfield » 27 črc 2006 20:27

TouTou Velu píše:
Tara píše:moc hezke stranky :) uz se tesim,az budou plne udelane a vy najdete tu jedinecnou holcinku! :) :)

Děkuju za pochvalu, dělám si je sama ... od doby,co mě to brácha naučil ... akorát nemám zatím foťák,tak nemůžu přidávat fotečky :(

A tu myšinku snad brzo najdu ... kdybyste věděli o nějaké extra slečně,tak sem s ní ... :P

Jak si představuješ extra slečnu - můžu nabídnou standart, japonská kresba, beige, husky a berkshire. Jsou jim 6 týdnů
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Nergita » 27 črc 2006 20:38

TouTou Velu píše:
Nergita píše:Stránky máš moc hezký a vůbec bych se nezlobila, kdyby jsi si mě dala do odkazů :D Já si tě tam taky dám.

Ahojky, tak jsem si tam přidala odkaz na tvoje stránky,máš je moc zajímavé ... takový design jsem ještě neviděla (u chovatelů). 8) To sis je vyrobila sama? Moc se mi líbí ten tvůj champagne kluk a taky ten ruský ... je úžasnej! Moc bych chtěla rusáčka... :)

Díky za pochvalu, stránky mi dělala Mixrat, já jsem antitalent. Bofina (to je ten ruský) budu teď nechávat připouštět s Danillou - u ní je psaná barva powder blue ale je ruská stříbrná, nějak se mi přebarvila. Do odkazů mi tě dá Mix až se vrátí domů.
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Tara » 27 črc 2006 20:57

Chestr:zrovna jsem chtela rict ze jedinecne holciciky znam..ty tvoje..ale ty si me predbehla :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness

Příspěvekod chesterfield » 27 črc 2006 21:11

Taruško děkuji, ael víš, ony asi nejsou módně jedinečné :oops: :censored: :censored:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Tara » 27 črc 2006 22:12

no,tak kdo je uvidi urcite si je zamiluje-muzu potvrdit :D ...
vsechny jsou krasny a kazda v sobe ma velkej kus jedinecnosti..takovy princezny :loveit:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Katka » 27 črc 2006 22:16

Zajímavé webky, už si předtím měla potkánky?-)
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Potkánci ...

Příspěvekod TouTou Velu » 27 črc 2006 22:59

Katka píše:Zajímavé webky, už si předtím měla potkánky?-)

Ahojky, chovala jsem donedávna jen morčata.
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod TouTou Velu » 27 črc 2006 23:01

chesterfield píše:
TouTou Velu píše:

Jak si představuješ extra slečnu - můžu nabídnou standart, japonská kresba, beige, husky a berkshire. Jsou jim 6 týdnů

Máš fotečky?? Docela mě zajímá ta beige husky a hooded .... díky :D
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka

Samička ...

Příspěvekod TouTou Velu » 27 črc 2006 23:06

No měla by se mi hlavně líbit ... mám pár oblíbených barviček ... ráda se podívám na vaše mimi a uvidím,jestli mě nějaká osloví :wink:

Je to těžké si vybrat ... ale hlavně by měla být barevně vhodná k mink nebo beige klukům ... nejspíš si jí nechám nakrýt jinde,abych pak mohla její dcerku nakrýt jedním z mých kluků ... ale to jsou jen plány ... víte kolikrát to ještě změním ??? :whistle: :oops: :lol:
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Euridika » 28 črc 2006 08:31

Ahojky.. Stánky supr, už se těším na fotky! Chtěla jsem poprosit, jestli by sis mě také nepřidala do odkazů (já už tě mám :) ) A taky jsem se chtěla zeptat, jetsli by bylo možné nechat mou samičku nakrýt tvým Dumbem z Hůrky v říjnu??? Je to přesně sameček, kterého hledám! Moje samička je ze zverimexu a ted má první vrh a mimča jsou všechna černá! Mimča bych chtěla část rex, všechna s Dg a beige by moje samička ze zverimexu nést mohla...
Euridika
Růžovka
Růžovka

Další

Zpět na Odkazy na české stránky