Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Mimina k odběru Hradec Králové

Čtěte všichni. Důležité informaco o běhu fóra !!!
Reakce pište do Diskuze okolo fóra

Re: Mimina k odběru Hradec Králové

Příspěvekod vlasatka » 05 čer 2012 08:01

Zzuzka612 píše:Themi viď sou krásný :lol: , ale já si musím počkat dvoje seznamování na jednou fakt nedám nejdřív princezna a pak kluci :lol:

EDIT: kluk 5 a 6 sou úžasný :loveit:

kluci 5 a 6 podle popisu nebo obrázků? abych věděla o které jde :-)

Jinak bych si teoreticky mohla nechat déle kluky, o které by měl někdo zájem, bych je zatím držela odděleně a pak by si je někdo vzal ;)
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod vlasatka » 05 čer 2012 15:06

tak v kleci začíná být těsno, tak vezu 3 potkánky do zverimexu sirius v Atriu v Hradci Králové
Jsou to: hnědá holka, hnědej kluk, a holka hnědá kapucínka, na hlavičce má za sebou 3 bílé tečky a ty pak v bílém tělíčku pokračují jako tmavé až po fleky na ocásku. Na bříšku má šedý flíček taky....přezdívám jí beruška (jako sluníčko sedmitečné :-))

Takže tu k případnému odběru zůstává:
2 holky, jedna kapucínka s bílým lízancem na hlavičce a potom z bradičky bílej lízanec z prava čumáčku (říkám jí líza) a druhá kudrnatá bílá s šedivou hlavičkou a flekem na prdelce
a 3 kluci, černej dumbo kudrnáč s bílou náprsenkou a tlapičkama, hnědej kudrnáš s náprsenkou a tlapičkama a s hnědou hlavičkou + lízance za ušima....vypadá jak lvíček.....

Ze zbývajících holek se ale rozhoduju, kterou si nechám k té mamině ;)
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 05 čer 2012 16:37

Podle fotek na rajčeti, ale nemůžu si zamluvit. Musím počkat až jak dopadne seznamovačka Princezny s holakama co jsou ještě v Praze tak já opravdu nee.

Do zveráku? :shock: Doufám že budou mít kliku a půjdou na mazlíky ne do hada... Hodně štěstí prckové :luck:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Themisten » 05 čer 2012 18:55

Jestli chceš, můžu ty zbývající kluky - včetně toho určenýho do zveráku - vzít a nabízet je dál od sebe. Šli by do smečky 6 mladých a nekonfliktních samců. Byla jsem nalomená na kudrnatýho aguťáka, ale s tím zverimexem je to citový vydírání :dozey:
Themisten
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: LMG's Vivisch 23.8.2011 silver solid
LMG's Wanett 1.9.2011 amerika solid
Caesar al Gabal 3.11.2011 beige solid
Carlos al Gabal 3.11.2011 topaz solid
Yggy ?.11.2011 černý nest. hooded
Yafim z Tazmanie 23.11.2011 wheaten burmese solid rex
Diego z Tazmanie 24.11.2011 černý berkshire dumbo rex
Bodie září 2012 albín
Doyle záři 2012 albín dumbo

na duhovém hamáčku čekají Siegfried I, Řáholec OdAdush, Rumpík OdAdush, Wilfried of Rat4U, Linum Palpebra, .Joel, Quentin odAdush, Siegfried II, Desmond, Paz z Tazmanie, Ori z Tazmanie, Aaronek Bezočka, Elon z Tazmanie, Frederik of Rat4U, Dapi z Tazmanie, Budulínek of Rat4U, Plešomyš, Dorian of Rat4U
a adopťáčci od LejdyTerr:
Senegal van Rattenburg - Čiky (4.6.2010 - 1.12.2012 ,R, černý, berkshire)
Sutech van Rattenburg - Sisko (*4.6.2010, S, americký modrý, solid)
Darling of Jerth - Jerry (*4.9.2010, S, BES, solid)
Alfi - Shelby (*27.12.2010, D, rex, agouti, capped, blazed)

Příspěvekod PxNxDx » 05 čer 2012 19:00

jj a říct to s takovým "klidem" že svoje vypiplaný miminka odvezu do zveráku.. to bych teda nezvládla :roll:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Themisten » 05 čer 2012 19:02

Mimochodem k mamině bych si být tebou nechala obě zbývající holčičky. Jedno mrňe si bude chtít hrát a nedá mámě pokoj, dvě se vyblbnou spolu. :up:
Themisten
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: LMG's Vivisch 23.8.2011 silver solid
LMG's Wanett 1.9.2011 amerika solid
Caesar al Gabal 3.11.2011 beige solid
Carlos al Gabal 3.11.2011 topaz solid
Yggy ?.11.2011 černý nest. hooded
Yafim z Tazmanie 23.11.2011 wheaten burmese solid rex
Diego z Tazmanie 24.11.2011 černý berkshire dumbo rex
Bodie září 2012 albín
Doyle záři 2012 albín dumbo

na duhovém hamáčku čekají Siegfried I, Řáholec OdAdush, Rumpík OdAdush, Wilfried of Rat4U, Linum Palpebra, .Joel, Quentin odAdush, Siegfried II, Desmond, Paz z Tazmanie, Ori z Tazmanie, Aaronek Bezočka, Elon z Tazmanie, Frederik of Rat4U, Dapi z Tazmanie, Budulínek of Rat4U, Plešomyš, Dorian of Rat4U
a adopťáčci od LejdyTerr:
Senegal van Rattenburg - Čiky (4.6.2010 - 1.12.2012 ,R, černý, berkshire)
Sutech van Rattenburg - Sisko (*4.6.2010, S, americký modrý, solid)
Darling of Jerth - Jerry (*4.9.2010, S, BES, solid)
Alfi - Shelby (*27.12.2010, D, rex, agouti, capped, blazed)

Příspěvekod Hakuka » 05 čer 2012 20:32

Do zveráku v Atriu? Jako do té malé, nízké cotosakraje s hoblinama a miskou, kolem které většinou procházím se skloněnou hlavou, když jdu svým holkám pro žrádlo, jen abych se na to nemusela dívat? :shock:
Jako není to zlé, viděla jsem i horší ubikace. Třeba v Brně je jedna, kde část s potkany odděluje od části s krajtou jenom tenká překližka s mřížovanou ventilací. Takže krajta vidí na svou svačinku a co vidí ten potkan, to bych radši nepitvala. Když jsem tam byla, měli tam posledního klučíka namáčknutého co nejdál u druhé stěny a ten stress z něj přímo sálal. :grc:
Achjo, tohle není fér. Před měsícem mi umřela myška. Náhradu sháním, ale prostě nechci zverimexáka. Mám s nimi špatné zkušenosti. Za ty starosti potom ten pocit ze zachráněného tvorečka snad vážně ani nestojí. Takže hodně štěstí, prťata. Asi budu chvíli nakupovat holkám jídlo někde jinde. :(
btw. Ne že bych tam byla nějak častou návštěvnicí, ale potkávám tam tedy mnohem víc hadařů než lidí přes hlodavce, ale třeba je to jen můj pocit.
"Ale snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu naděje." Jostein Gaarder
Hakuka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Synnove (Sisi, Sisinka, Tyránek)
z Mouseville
Ilisha Ze Svahu (Eliška, Potvora)

pod kvetoucí meruňkou odpočívá:
Harmony (Mia, Miuška) Ze svahu
Mandarin's Irma (Irmí, Irmička)

Příspěvekod vlasatka » 08 čer 2012 18:39

nojo, do zveráku v Atriu, jsou tam hodné holky, tak snad budou mít štěstí bobani, hold osud rozhodne.....už to nešlo dál. A taky jsem se od té jedné dozvěděla, že jeden z předků prcků byl také právě kudrnáč barvy modrý něco....teď si to nepamatuju.....tak to lecos vysvětluje :lol:

Teď jsem ještě ke všemu zjistila, že rexík.....ten černej kudrnáč dumbo je holka, tak mám takovou radost, protože toho jsem si chtěla nechat nejvíc.....akorát teď musím přemýšlet, jestli si nechám z těch bílejch Rexonu (kudrnatou s šedivou hlavičkou a flekem na prdelce) nebo Lízu....obyčejnou bílou kapucínkou s roztomílým bílým lízancem vedle čumáčku.....
No a kluci tedy zbývají dva, jeden obyčejnej kapucínek a pak kudrnatej hnědo šediváček, ten je teda taky úplně zlatej :-) Je to těžký......
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod jani » 08 čer 2012 18:49

PxNxDx píše:jj a říct to s takovým "klidem" že svoje vypiplaný miminka odvezu do zveráku.. to bych teda nezvládla :roll:

Na druhou stranu, jestli si je koupí hadař, aspoň měli hezčí život než chudinky z velkochovu - hadi jich nesežerou ani víc ani míň.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod a.hojna » 13 čer 2012 19:48

Chci se zeptat, jestli je ještě k mání nějaká samička?
a.hojna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod vlasatka » 13 čer 2012 20:20

a.hojna píše:Chci se zeptat, jestli je ještě k mání nějaká samička?

ano, mám celkem 4 holky ještě, maminu (tu asi nikdo nechce :-)) pak Žofku (černý kudrnáč dumbo s býlím bříškem a tlapkama - tu si určitě nechávám), pak Rexona ( "kapucínek" kudrnáč, bílé tělíčko, šeivá hlavička a flek na prdelce) a Líza (obyčejný kapucínek, hnědá hlavička, lízanec vedle čumáčku), poslední jmenované, z nich by asi mohl být výběr.....však se zastavte, napište mi mail : vlasatkaa@gmail.com
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod a.hojna » 13 čer 2012 20:35

v tom případě bych měla veliký zájem o Lízu :)
a.hojna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod vlasatka » 22 čer 2012 19:54

tak paní nebo slečna si nakonec Lízu nevzala a stav 4 holky a 2 kluci začíná být neúnosný, takže jsou nějací zájemci?
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 23 čer 2012 23:26

Themisten píše:Jestli chceš, můžu ty zbývající kluky - včetně toho určenýho do zveráku - vzít a nabízet je dál od sebe. Šli by do smečky 6 mladých a nekonfliktních samců. Byla jsem nalomená na kudrnatýho aguťáka, ale s tím zverimexem je to citový vydírání :dozey:

Tady byla nabídnuta pomoc, ovšem bez jakékoliv reakce na ni.... :zip:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod vlasatka » 20 črc 2012 12:12

Pro update:
Jedna holčina se ujala Maminy a Lízy a jelikož chtěla kluka, tak i Lojzi. Takže tu mám 2 holky (moje jing a jang :-) černá kudrnatka dumbo, kterou jsme mylně klasifikovali jako kluka a kapucínek kudrnatka bílá s hnědošedivou hlavičkou), A Plyšák....říkám mu tak proto, že je to hnědý berkshire a také se u něj velice projevuje předek modrý kudrnáč, takže je takovej plyšovej :-)
Bohužel mu ale nedělá moc dobře, že je sám (mimo jiné taky dost vyrostl, na to, že je mu teprve 2,5 měsíce je docela velkej). A já s politováním zjišťuji, že se jim nezvládám všem dostatečně věnovat, když musím zvlášť holkám a klukovi. Tak se chci zeptat, jestli byste nevěděli o někom, kdo by měl místečko v nějaké klučičí smečce, kde by mu snad bylo lépe :-(
Děkuji.....
Obrázek
vlasatka
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Důležité zprávy a upozornění